هنرمندان درک بالایی از هنر و آثار هنری دارند و با نگاه هنری به دنیا نگاه می‌کنند؛ پس بهتر است برای خریدن هدیه نگاه آن‌ها را داشته باشیم؛ در این صورت خریدن هدیه برای هنرمندان سخت نیست. معمولاً آن‌ها به‌دلیل علاقه‌ای که به هنر دارند، آثار هنری و صنایع‌دستی گزینه مناسبی است؛ زیرا ارزش کار را بسیار بالا می‌دانند و از دریافت چنین هدایایی بسیار ذوق‌زده می‌شوند، اما هدایایی نیز وجود دارند که علاوه بر زیبایی ظاهری، بسیار کاربردی هستند و می‌توانند سبب رونق کسب‌وکار و تبلیغی برای برند مورد نظر باشد.

بیشتر بخوانید:  بهترین هدیه و کادو برای مدیر چیست؟

انواع هدیه برای هنرمندان

برای هنرمندان هدیه‌های از جنس و حوزه هنر بسیار جذاب است؛ از جمله هدایای خاصی که معمولاً برای افراد هنری در نظر گرفته می‌شود عبارت‌اند از:

 • تابلو نقاشی: از خاص‌ترین هدایا می‌توان به تابلو نقاشی اشاره کرد که سبک نقاشی و الگوی هنری به کار برده شده در نقاشی برای هنرمندان بسیار مهم است و می‌تواند گزینه خوبی برای هدیه دادن باشد.
 • قلم مو: یکی از کاربردی‌ترین وسایل مهم نقاشی قلم مو است. می‌توانید تعدادی قلم مو را خریداری کرده و با سلیقه خود آن‌ها را درون جعبه‌های تزیینی بگذارید و به دوستتان هدیه دهید.
 • لباس کار (کاور): از دیگر هدایایی که اهمیت بالایی دارند و تقریباً در تمام مشاغل هنری نیاز است، لباس کار مناسب با حرفه هنری هر فرد است.
 • مجسمه: هدیه انواع مجسمه مورد پسند تمامی هنرمندان است؛ چه بسا مجسمه سفالی نیز باشد؛ زیرا مجسمه نماد هنر دست هنرمندان است.
 • ساعت: برای اینکه هر لحظه و هر جا در یاد مخاطب بیایید، ساعت میناکاری‌شده از بهترین انتخاب‌ها برای هنرمندان است که تنوع بسیاری نیز دارد.
 • زیورآلات: زیورآلات قلم‌زنی که کار دست است، یکی از بهترین انواع هدیه برای هنرمندان خواهد بود.
ساعت تبلیغاتی مناسب هنرمندان

ساعت رومیزی تبلیغاتی چوبی مدل classical box

مناسب‌ترین هدیه برای هنرمندان

مناسب ترین هدیه برای هنرمندان محصولی باید باشد که آمیخته‌ای از هنر باشد. البته در کنار هنری بودن هدیه، ماندگار بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از این هدایا برای هنرمندان می‌تواند معرف برند شما و تبلیغی برای برند شما نزد هنرمندان دیگر شود که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

 • ماگ: برای برطرف کردن خستگی بعد از فعالیت‌های هنری برای هنرمندان، یک ماگ هنری زیبا برای خوردن یک چای گرم بهترین پیشنهاد می‌شود. اگر از ماگ تبلیغاتی استفاده کنید علاوه بر ایده و طرح هنری می‌توانید لوگو و برند خود را روی ماگ چاپ کنید و موجب معرفی و گسترش برند مورد نظر شوید.
 • هدایای مدیریتی: از مؤثرترین روش‌های بازاریابی، هدایای تبلیغاتی هستند که در این بین هدایای مدیریتی اهمیت بسیار بالایی دارند. از جمله این هدایای مدیریتی که می‌توانند با هنر آمیخته شوند، قاب نقره در هر سایزی، ترمه‌های ابریشمی با بسته‌بندی هارد باکس و… هستند.
 • ارائه هدایای تبلیغاتی لاکچری و نفیس: برخی از این هدایای تبلیغاتی لاکچری معرف برند شما نزد مخاطب شما را خواهد داشت، انتخاب انواع ست‌های تبلیغاتی خاص بهترین هدیه برای هنرمندان است.

مناسب‌ترین هدیه برای هنرمندان

هدایای تبلیغاتی خوب چه ویژگی‌هایی دارند؟

از بهترین روش‌ها برای بازاریابی و افزایش مشتریان، ارائه هدایای تبلیغاتی است. اگر شما قصد دارید هدیه برای هنرمندان تهیه کنید، بهتر است هدایایی را انتخاب کنید که جنبه تبلیغاتی نیز داشته باشند؛ مانند ماگ، سررسید، ساک دستی، لیوان‌های آینه‌ای، کلاه‌های هنری، ساعت دیواری که علاوه بر خاص بودن قیمت مناسبی نیز دارند و مقرون به صرفه هستند. به موارد زیر توجه کنید:

 • متناسب با شغل بهترین هدیه برای هنرمندان را در نظر بگیرید.
 • هدایایی را انتخاب کنید که عمر طولانی داشته باشند. بعضی از هدایا هرچند جذابیت بالایی دارند، ماندگاری طولانی ندارند.
 • لوگوی خود را روی هدایایی که می‌دهید، حک کنید. به این طریق هر لحظه و تا آخرین باری که از هدیه شما استفاده می‌کنند، برند تبلیغاتی شما را نیز مشاهده می‌کنند که بخش بسیار مهمی در بازاریابی است.
 • هدایای تبلیغاتی باید خلاقانه و تأثیرگذار باشند؛ اگر قیمت هدایا پایین باشد، اما اگر خلاقانه بوده و تأثیرگذاری خوبی داشته باشند قیمت آن‌ها نیز بالا می‌رود و ارزش‌شان بیشتر دیده می‌شود.
 • کادو برای افراد هنری باید به‌گونه‌ای طراحی شود که ابعاد مناسبی داشته باشد؛ چراکه اگر سایز بسیار بزرگی داشته باشد قابل استفاده نیست و از دسترس خارج می‌شود. همچنین اگر سایز بسیار کوچکی داشته و ابعاد آن کوچک باشد ممکن است گم شده و فراموش شوند؛ پس بهتر است هدیه‌ای در ابعاد مناسب را انتخاب کنید.
 • برای خرید هدیه برای هنرمندان محصولاتی را در نظر بگیرید که کارآمد باشند؛ زیرا کاربرد نداشتن آن موجب فراموشی برند مورد نظر خواهد شد؛ برای نمونه اگر یک ماگ تبلیغاتی با ویژگی‌های خاص، ظاهر مناسب و ابعاد کافی را در کنار یک لیوان با ظاهر و اندازه نامناسب داشته باشید، قطعاً از ماگ که ویژگی‌های بهتر است استفاده کرده و لیوان را کنار می‌گذارید.

بهترین هدیه هنری امسال چیست؟

همان‌طور که می‌دانید تنوع در میان هدیه‌های هنری امسال بسیار بالاست و انتخاب کردن بهترین هدیه کاری دشوار و البته سلیقه‌ای است. در ادامه چند نمونه هدیه برای هنرمندان را برای شما معرفی می‌کنیم که طبق سلیقه خودتان بتوانید خلاقانه‌ترین و هیجان‌انگیزترین مورد را برگزینید.

 1. انواع تابلوها: با توجه به سلیقه افراد و تنوع بالا در انواع تابلوها می‌توانید از تابلوها برای هدیه دادن استفاده کنید. یکی از مزیت‌های این تابلوها تنوع در طرح و رنگ و جنس و ابعادشان است که زیبایی آن‌ها را دو چندان کرده است. از جمله هدایای تبلیغاتی نیز می‌توان به تابلوی تبلیغاتی نفیس اشاره کرد که با دست ساخته می‌شوند؛ مانند تابلو مذهبی، تابلو معرق، تابلو عقیق و تابلو ون یکاد.
 2. لیوان یا ماگ آینه‌ای: از جمله هدایایی که بسیار کاربردی و هیجان‌انگیز خواهند بود، لیوان یا ماگ‌های آینه‌ای هستند که انتخاب منحصربه‌فردی محسوب می‌شوند و شاید می‌توان گفت بهترین هدیه برای هنرمندان امسال باشند. درواقع عکس شما روی لیوان چاپ نشده، بلکه عکس مورد علاقه شما روی زیر لیوانی طراحی شده و با توجه به پوشش نانو و آینه‌ای بودن لیوان، تصویر را بر بدنه بازتاب می‌کند؛ در این صورت تصویر روی لیوان نمایان می‌شود. پس از جمله هدایای کاربردی و بسیار خاص بوده که قابلیت استفاده همیشگی را دارد.
 3. ساعت سه‌بعدی: ساعت از جمله هدایایی است که مخاطب همواره به یاد شما خواهد بود. ساعت‌های سه‌بعدی بعد از نصب روی دیوار کاملاً هنری هستند و جلوه خود را نشان می‌دهند و از سایر ساعت‌ها نیز متفاوت هستند.
 4. جاشمعی: جاشمعی ترکیب هنر و آرامش است و می‌تواند انرژی بسیار مثبتی را در دل همه رقم بزند. همچنین خستگی روزانه را از بین ببرد و آرامش روحی را رقم بزند. برخی از جاشمعی‌ها طوری طراحی شده‌اند که تصویر مورد نظر بعد از روشن شدن شمع نمایان می‌شود.
 5. زیورآلات: زیورآلات که در دل طبیعت و به دست دختران روستایی ساخته می‌شوند، سرشار از انرژی و زیبایی طبیعت هستند. از جمله این زیورآلات سوزن‌دوزی‌های بلوچی در انواع دستبند، پابند، گوشواره و سنجاق‌سینه هستند.
کادو برای افراد هنری

ماگ هیتردار تبلیغاتی

مزایای خرید هدیه برای هنرمندان

 • تمام هدیه‌های هنری علاوه بر اینکه بسیار خاص هستند، در زیباتر شدن خانه نقش بسیار حیاتی دارند و در ماندگار شدن یاد شما تأثیرگذارند.
 • آثار هنری با احساسات در ارتباط هستند؛ به این معنا که احساسات را برمی‌انگیزند و انسان می‌تواند تصویر خودش را در دریچه احساساتش ببیند.
 • کادو برای افراد هنری و استفاده از هدایای هنری ویژه، خلق معنا و زیبایی را نمایان کرده و ذوق سرشار به کار برده شده در آثارشان را به نمایش می‌گذارد.
 • برای خرید آثار هنری و وقت بگذارید و بهترین هدیه برای هنرمندان را در نظر بگیرید؛ چراکه بازتاب خوبی خواهید گرفت.
بیشتر بخوانید:  ۱۰ پیشنهاد خرید کادو رسمی برای آقایان

سخن پایانی

خرید هدیه برای هنرمندان بهترین حس را به مخاطب القا می‌کنند. اگر می‌خواهید برای هنرمندان هدیه تدارک ببینید، بهتر است سراغ گزینه‌هایی بروید که کاربردی باشند و زیبایی خاصی را در محیط خلق کنند. هر چقدر برای خرید آن‌ها بیشتر وقت بگذارید بهترین انتخاب را خواهید داشت. از طرفی انتخاب هدایایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند موجب بازاریابی محصول و معرفی آن به دیگران خواهد شد. در این مقاله با انواع مختلف هدیه‌های هنری برای هنرمندان، ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی خوب، بهترین هدیه هنری امسال، مزایای هدیه هنری خریدن و… آشنا شدیم و سعی کردیم ایده‌های مختلف و انواع هدایا را به شما معرفی کنیم. امیدواریم مطالب گفته‌شده برای شما مفید باشد.

پرسش‌های متداول

 1. چرا خرید هدیه برای هنرمندان سخت به نظر می‌آید؟

اگر سعی کنید مناسب‌ترین و بهترین انتخاب را داشته باشید و متناسب با روحیه هر فرد هدیه تهیه کنید کار بسیار ساده‌ای خواهد بود. سلیقه هر شخص با شخص دیگر متفاوت بوده و خرید هدیه کاملاً سلیقه‌ای‌ است. هدایای هنری روحیه‌بخش هستند و می‌توانند سبب آرامش شوند.

 1. بهترین هدایای هنری کدام‌اند؟

ماگ، قلم مو، ساعت بوم نقاشی، مجسمه، لباس کار، هدایای تبلیغاتی نفیس و مدیریتی از انواع آن‌هاست.

 1. منظور از هدایای تبلیغاتی لاکچری و مدیریتی چیست؟

علاوه بر زیبا بودن، ماندگار بودن و کاربردی بودن آن‌ها بسیار مهم است. از اثرگذارترین روش‌های بازاریابی، هدایای تبلیغاتی هستند. درواقع شما می‌توانید روی هدایا برند خود را حک کرده و برای لحظه‌ها در یاد مخاطبتان بمانید و تبلیغی برای برند شما خواهد بود. ماگ‌های تبلیغاتی و دیگر هدایای تبلیغاتی مدیریتی و نفیس می‌توانند گزینه مناسبی برای هدیه به هنرمندان و معرفی به سایر هنرمندان باشید. در این صورت با هزینه کمتر هم برند خود را معرفی کرده و هم برای مدت‌ها در یاد و خاطره دوستان خواهید ماند.

 1. آیا خرید هدیه هنری مزایای دارد؟

احساسات را برمی‌انگیزد، نقش بسزایی در زیباتر شدن منزل شما دارد و برند شما را معروف کرده و برای مدت‌ها می‌توانید در ذهن مخاطب بمانید.