تابلو تبلیغاتی نفیس

تابلو تبلیغاتی نفیس

می‌توانید با خرید و سفارش تابلو‌ها و تندیس‌های موجود در نوبل گیفت، در بازاریابی‌های خود از هدایای تبلیغاتی با کیفیت استفاده کنید و نتیجه بسیار بهتری بگیرید.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

همواره در یک کمپین بازاریابی، دسته‌ای از مخاطبان و مشتریان جدا از بقیه هستند و وجود آنها برای شرکت با ارزش‌تر است. از این رو گیفت تبلیغاتی که به این دسته افراد اهداء می‌شود باید خاص و منحصر به فرد باشد. به همین دلیل این هدایا باید متمایز، نفیس و خاص باشند. تابلو نفیس تبلیغاتی یکی از این نوع هدایا است که به چند دلیل همواره باید جزئی از کمپین‌های بازاریابی باشد.

تابلو نفیس تبلیغاتی عموماً کار دست است و به همین دلیل خواه ناخواه ارزش بالاتری از مصنوعات صنعتی دارد. از طرفی معمولاً اشعار و آیات قرآن روی تابلو تبلیغاتی نفیس حک می‌شود، از این رو این هدیه از نظر معنوی نیز ارزش بالایی دارد. به علاوه خرید تابلو تبلیغاتی نفیس به معنی حمایت از هنرمندان صنایع دستی است و از این جنبه نیز یک اقدام با ارزش و ماندگار محسوب می‌شود.

برای خرید صنایع دستی تبلیغاتی از نوبل گیفت کلیک کنید.

مخاطب تابلوهای نفیس تبلیغاتی معمولاً مدیران شرکت‌های همکار یا افرادی هستند که وجود آنها برای یک شرکت ارزش فراوانی دارد. از این رو انتخاب یک تابلو تبلیغاتی نفیس با کیفیت و با ارزش در اینجا اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. زیرا معمولاً این افراد هدایای تبلیغاتی نفیس زیادی از شرکت‌های مختلف دریافت می‌کنند و تنها زمانی هدیه شما به چشم می‌آید که با ارزش و منحصر به فرد باشد.

در کنار این، سعی کنید حتماً به سلیقه مخاطب‌تان توجه کنید و شخصیت و جایگاه اجتماعی او را در نظر بگیرید. به عنوان مثال اگر مخاطب شما شخصی مذهبی است، شاید یک تابلو نفیس تبلیغاتی مزین به آیات قرآن یا اسم ائمه برای او مناسب‌تر باشد.

انواع تابلو نفیس تبلیغاتی

انواع تابلو نفیس تبلیغاتی

عموماً در ساخت تابلو نفیس از پتینه، مس، چرم، چوب و فیروزه استفاده می‌شود. از این رو تابلو  را فارغ از طرح تابلو می‌توان به چند نوع زیر تقسیم کرد:

تابلو چرمی تبلیغاتی

زمینه تابلو چرمی تبلیغاتی از چرم و قاب آن چوبی درجه یک است. معمولاً طرح مورد نظر اعم از اشعار، آیات قرآن، اسامی ائمه یا طرح مینیاتوری با روش‌های مختلف منجمله معرق، حکاکی، قلمزنی یا برجسته‌سازی بر روی زمینه چرمی تابلو پیاده می‌شود. در انتها برخی از قسمت‌های زمینه تابلو بسته به طرح ممکن است طلاکوبی شوند.

تابلو مس و فیروزه تبلیغاتی

در ساخت تابلو مس و فیروزه تبلیغاتی از روش فیروزه‌کوبی روی مس استفاده می‌شود. زمینه این نوع تابلو نفیس تبلیغاتی از جنس مس قلمکاری شده است که بسته به طرح، برخی از قسمت‌های آن فیروزه‌کوبی می‌شود.

هنر فیروزه‌کوبی بر روی مس و سایر فلزات گرانبها، قدمتی به بلندای تاریخ دارد. به عنوان مثال ماسک پیکر مومیایی شده فرعون توت عنخ آمون، مزین به فیروزه‌کوبی است.

تابلو پتینه تبلیغاتی

پتینه یک هنر اصالتاً ایتالیایی است که در آن با استفاده از رنگ‌ها و ابزارهای مختلف، ظاهری کهنه و آنتیک به اجسام بخشیده می‌‎شود. در این هنر تمام مراحل کار با دست صورت می‌گیرد و همه چیز اصالت خاصی دارد. غالباً طرح‌های پتینه روی متریال‌هایی مانند چوب، مس و… پیاده می‌شوند. نقوش پتینه‌کاری شده زیبایی خاصی دارند، به همین دلیل امروزه تابلوهای پتینه بسیار محبوب هستند.

تابلو نفیس تبلیغاتی

در یک تابلو نفیس تبلیغاتی عموماً از تمام روش‌های هنری فوق برای خلق یک اثر زیبا و منحصر به فرد استفاده می‌شود. به عنوان مثال ممکن است زمینه تابلو از جنس چرم باشد. در این صورت می‌توان با استفاده از روش‌های قلم‌زنی روی مس، فیروزه‌کوبی و پتینه‌کاری، یک تابلو تبلیغاتی نفیس و زیبا را خلق کرد.

تابلو نفیس تبلیغاتی

برای خرید هدیه تبلیغاتی شب یلدا کلیک کنید.

ست تابلو و کتاب نفیس تبلیغاتی

این ست لاکچری و گران قیمت شامل یک تابلو نفیس تبلیغاتی و یک جلد کتاب (عموماً قرآن مجید) نفیس است. در این مجموعه نفیس، طرح روی جلد کتاب با طرح تابلوی نفیس تبلیغاتی همخوانی دارد. این مجموعه نفیس در قالب یک جعبه لوکس و شیک عرضه می‌شود.

قیمت تابلو نفیس تبلیغاتی

قیمت آن در کنار اندازه و ابعاد تابلو، به عوامل مختلفی بستگی دارد. میزان کار صورت گرفته بر روی تابلو نفیس، تا حد زیادی تعیین‌کننده قیمت آن است. به عنوان مثال انتظار می‌رود قیمت تابلو نفیس تبلیغاتی که چند هنر مختلف روی آن پیاده شده است، بیشتر از تابلوهای ساده‌تر باشد. از این رو توصیه می‌شود اگر به دنبال تابلو نفیس ارزان هستید، تابلوهایی را انتخاب کنید که کار کمتری روی آنها انجام شده است.

به علاوه جنس متریال تابلو تبلیغاتی نفیس نیز بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد و هر چه این متریال با کیفیت‌تر باشند، قیمت آنها بیشتر است.

ضمناً قیمت چاپ طرح تبلیغاتی که عموماً به صورت یک پلاک کوچک است نیز به هزینه نهایی تابلو نفیس تبلیغاتی اضافه می‌شود.

خرید تابلو نفیس تبلیغاتی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

همان طور که گفتیم از آنجایی که مخاطب نفیس افراد خاصی هستند و می توان آن ها را جزیی از هدایای تبلیغاتی جدید نیز دانست، کیفیت آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. از این رو ما در نوبل گیفت برای اطمینان خاطر شما، کیفیت سفارش تابلو نفیس تبلیغاتی را کاملاً تضمین می‌کنیم.

ارسال رایگان تابلو نفیس تبلیغاتی به سراسر تهران

سفارش تابلو نفیس تبلیغاتی از نوبل گیفت، پس از آماده‌سازی به شیوه‌ای مناسب بسته‌بندی شده و به صورت رایگان برای مشتریان تهرانی ارسال می‌شود. سفارشات شهرستان‌ها نیز پس از تهیه و بسته‌بندی در اسرع وقت به آدرس آنها ارسال می‌شود.

نحوه ثبت سفارش تابلو نفیس تبلیغاتی در نوبل گیفت

فروش تابلو نفیس تبلیغاتی در نوبل گیفت به دو صورت آنلاین و حضوری امکان‌پذیر است. چنانچه روش خرید حضوری را ترجیح می‌دهید، می‌توانید با تعیین وقت قبلی از شو روم نوبل گیفت دیدن کنید. در اینجا شما می‌توانید با مشورت با کارشناسان نوبل گیفت، بهترین طرح و نقش مدنظر خود انتخاب کرده و سفارش دهید. در صورت تامیل به خرید آنلاین نیز می‌توانید از وب‌سایت نوبل گیفت دیدن کنید.

در این صورت کافی است کد محصول مورد نظر خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۳۲۸۸۲۷۷۸ ارسال کنید. در این حالت کارشناسان نوبل در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند و با ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم، سفارش شما را ثبت می‌کنند.

روند آماده‌سازی و ساخت تابلوهای نفیس تبلیغاتی به دلیل اینکه عموماً کار دست هستند، زمانبر است. به همین دلیل توصیه می‌شود حداقل از ۳۰ تا ۴۵ روز کاری قبل برای ثبت سفارش تابلو نفیس تبلیغاتی اقدام کنید. اما در ماه‌های پایانی سال به دلیل حجم بالای کاری بهتر است زودتر از این زمان اقدام کنید. در این حالت توصیه می‌شود از حداقل ۳ تا ۴ ماه زودتر برای ثبت سفارش اقدام کنید تا هدیه شما سر وقت به دست مخاطبتان برسد.

برای اطلاع از قیمت و سفارش هدایای اداری کلیک کنید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای تابلو مسی تک گل و پروانه سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.