کتب نفیس تبلیغاتی

ارزشمندترین و نفیس ترین کتاب‌ها را در نوبل گیفت ببینید . رباعیات نفیس خیام، ست کتاب نفیس حافظ، قرآن نور، کتاب حافظ مدل پتینه، ست کتاب نفیس حافظ طلوع و…در میان هدایای تبلیغاتی، رتبه بالایی را به خود اختصاص داده‌اند زیرا استفاده از آنها تبلیغ و ترویج برای فرهنگ ایرانی هم خواهد شد.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

از خاص‌ترین هدایا برای قدردانی از گروه‌های خاص و مدیران و گسترش در کسب و کار و معرفی برند خود برای تبلیغات بیشتر، کتب نفیس تبلیغاتی است که علاوه بر ظاهری زیبا، کیفیت بالایی نیز دارند. در فرهنگ ما ایرانیان هدیه دادن کتاب از اولویت بیشتری در مقایسه با سایر هدایا برخوردار است؛ چراکه اشاعه‌دهنده فرهنگ و سنت هر منطقه است و در عرصه بازاریابی از ویژه‌ترین هدایا برای تبلیغات گسترده به شمار می‌آید. کتاب‌های نفیس متنوعی وجود دارند که موضوعات متعددی را شامل می‌شوند. شما می‌توانید یک کتاب را برگزینید. معمولاً موضوع کتاب با تبلیغات شما مرتبط است. کتاب‌ها بیشترین بازدهی را در تبلیغات شما خواهند داشت.

کتب نفیس تبلیغاتی چه موضوعاتی را شامل می‌شوند؟

کتب نفیس تبلیغاتی در زمینه‌های مختلفی از جمله مذهبی، ادبی، هنری، حماسی و… وجود دارند که انتخاب هوشمندانه و درست از مهم‌ترین فاکتورها در تبلیغات بهتر برند شما خواهند بود. برخی از موضوعات کتب نفیس تبلیغاتی شامل موارد زیر می‌شود.

 • کتاب‌های مذهبی: از خاص‌ترین هدا در دسته‌بندی کتب نفیس تبلیغاتی یا که در ذهن مخاطب نیز بسیار تأثیرگذار است، کتاب‌های ادعیه و مذهبی مانند قرآن هستند که به توسعه و شهرت برند شما در میان عموم کمک خواهند کرد. کتاب قرآن دربرگیرنده معانی مباحث فلسفی، مذهبی، عرفانی، اخلاقی، اجتماعی و حقوقی بوده و در اندازه‌ها و قطعه‌های مختلف رقعی، رحلی، جیبی، وزیری و… و از سه جنس چوبی، مسی و تهیه و به مشتریان عرضه می‌شوند.
 • دیوان اشعار: بهتر است قبل از هدیه دادن و خرید کتب نفیس تبلیغاتی کردن ابتدا سلیقه شخص مورد نظر و علاقه او را در نظر بگیرید. دیوان حافظ، دیوان سعدی و دیوان خیام برای هدیه دادن در روزهای خاص مانند جشن نوروز، روز معلم، روز دانشجو و شب یلدا بسیار مناسب است و می‌تواند بسیار مورد توجه مخاطب شما قرار گیرد.

کتب نفیس تبلیغاتی چه موضوعاتی را شامل می‌شوند؟

 • کتب روانشناسی: کتب روانشناسی آداب زندگی و چارچوب زندگی شخصی هر فردی را مدیریت می‌کند و استفاده از کتب روانشناسی و یا روانشناسان خبره برای مدیریت هر چه بهتر زندگی فردی و اجتماعی خود می‌تواند راهنمای خوبی باشد. با توجه به اینکه این موضوعات در میان مردم طرفداران بسیاری دارد، کتاب‌های روانشناسی بهترین پیشنهاد برای چاپ و عرضه کتب تبلیغاتی هستند.
 • کتب ایران‌شناسی: این کتب نفیس تبلیغاتی درباره شهرهای توریستی، تاریخی و بزرگ و زیبای ایران است و هرکدام را از جنبه‌های مختلف تشریح کرده و از جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی، مکان‌های تاریخی، سنت‌ها و آداب رسوم، غذاها و… به تفکیک نام می‌برد. این کتاب‌ها از لذت‌بخش‌ترین و شیرین‌ترین کتاب‌ها هستند که طرفداران بسیاری نیز دارند.

 کتب نفیس تبلیغاتی و ست کتاب همراه با سالنامه

از ویژه‌ترین و ارزشمندترین هدایا کتاب نفیس تبلیغاتی و ست کتاب همراه با سالنامه است. بسیاری از شرکت‌ها در مناسبت‌های مختلف از جمله مناسبت‌های مذهبی، ملی، فرهنگی این کتاب را با برند خود سفارش می‌دهند؛ چراکه استفاده از این روش بسیار کاربردی بوده و همچنین بهترین ابزار تبلیغ برند شما خواهد بود؛ بنابراین با چاپ این کتب نفیس بدون صرف کردن هزینه‌های بالا و سنگین برند خود را با کمترین هزینه در میان سایر رقبا تبلیغ کرده و بازدهی خوبی دریافت کنید.

کتب نفیس تبلیغاتی می‌تواند جایگزین خوبی برای سررسید تبلیغاتی باشد؟

برای مقایسه کتب تبلیغاتی و سررسیدهای تبلیغاتی به علم تخصصی بازاریابی و هدایای تبلیغاتی خاص نیاز است، اما تا حدودی کتب تبلیغاتی جایگزین خوبی برای سررسیدهای تبلیغاتی هستند. سررسیدها معمولاً تاریخ‌ها را نشان می‌دهند و به‌عنوان دفتر یادداشت استفاده می‌شوند. کتب نفیس تبلیغاتی تاریخ را نشان نمی‌دهند، اما مزیت خوبی که دارند این است که به سال خاصی محدود نشده و به‌اصطلاح تاریخ انقضا ندارند.

کتب نفیس تبلیغاتی می‌تواند جایگزین خوبی برای سررسید تبلیغاتی باشد؟

 آیا هدایای نفیس انتخاب مناسبی برای هدیه دادن هستند؟

این هدایا برای گروه خاصی از مردم در نظر گرفته می‌شود که اهل مطالعه باشند. همچنین نشان از عشق و احترام شما به مخاطب است و با مطالعه آن‌ها در بازاریابی بیشتر شرکت شما در عرصه تبلیغات، نقش بسزایی خواهند داشت. علاوه بر در نظر گرفتن علاقه افراد، باید جنس، اندازه، قیمت و موضوع کتاب را نیز در نظر بگیرید که نتیجه‌بخش باشد. کتب نفیس تبلیغاتی، سرشار از ارزش‌های ملی و فرهنگی و هویتی است که اعتبار شرکت شما را بالا می‌برد و ارزشمندتر می‌کند، پس این هدایا جزء پربازده‌ترین و مناسب‌ترین تبلیغات هستند.

کتب نفیس تبلیغاتی چه ویژگی‌هایی دارند؟

هر هدیه‌ای از ویژگی‌های خاص خودش برخوردار است، اما کتب نفیس تبلیغاتی بسیار ارزشمند بوده و سرشار از عشق است، از جمله ویژگی‌های این هدایا می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • متناسب بودن با دین، فرهنگ و آداب و رسوم هر کشوری، یعنی از کتبی استفاده شود که در تمامی مراسمات از آن‌ها استفاده می‌شود و مغایر با فرهنگ‌ها نباشند.
 • بالا بودن کیفیت بسته‌بندی، جلد، طراحی هدایا و دوام بالا در عین ظرافت در زیبایی
 • خلاقانه بودن کتب نفیس تبلیغاتی که هر بیننده‌ای را جذب خود کند.
 • مرتبط بودن موضوع کتاب با تبلیغات مورد نظر جهت بازدهی بالاتر

هدایای تبلیغاتی خلاقانه چه ویژگی‌هایی دارند؟

هدایای تبلیغاتی خلاقانه هدایایی خاص هستند که علاوه بر ظاهر شیک و زیبا که مخاطب را مجذوب خود می‌کند، محتوایی باکیفیت نیز دارند. ارزش محتوایی هدایا به همان اندازه ارزش ظاهری در جلب‌توجه طرف مقابل نقش دارد. درنتیجه موجب گسترش کسب و کار و قدردانی از مشتریان شما می‌شود. برای این کار کافی است ابتدا سلیقه مخاطب را در نظر بگیرید و هدیه‌ای متناسب با علایق و سلایق او تهیه کنید. کتاب‌ها تاریخ انقضا ندارند و سال‌های سال ماندگار خواهند بود و از ماندنی‌ترین هدایا به شمار می‌آید.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه چه ویژگی‌هایی دارند؟

متن تبلیغاتی

متن تبلیغاتی روی کتاب به صورت‌های گوناگونی از جمله طلاکوب، لیزر، داغکوب، چاپ یا اضافه کردن صفحه‌ای به اول کتاب‌ها انجام می‌شود و با توجه به سلایق مختلف، متفاوت است. این مسئله از مسائل مهم کتب نفیس است که در جلب‌توجه بیشتر مخاطب نقش مؤثری دارد و می‌تواند نظر او را جلب کند. نکته دیگر علاوه بر لزوم وجود متن تبلیغاتی، نبود قیمت روی این کتاب‌هاست که قیمت روی آن‌ها نوشته نمی‌شود.

سخن پایانی

امروزه با وجود تنوع در انواع کتاب‌ها، انتخاب بهترین و خاص‌ترین و البته ارزنده‌ترین آن‌ها دشوارتر است. شاید پیشنهاد خرید کتب نفیس تبلیغاتی از بهترین پیشنهادها برای گروهی از افراد باشد که به مطالعه و کتاب و کتاب‌خوانی علاقه‌مند هستند. با این روش می‌توانید لوگو و برند خود را در سطح گسترده‌ای تبلیغ کنید و مشتریان و علاقه‌مندان خاص خود را به دست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما در سایت نوبل گیفت در ارتباط باشید و از تنوع بالا در انتخاب کتب نفیس لذت ببرید. در اینجا انواع مختلف هدایای تبلیغاتی خاص با انواع رنج قیمت‌ها وجود دارد و فرصت انتخاب را برای شما فراهم می‌کند، نوبل گیفت بهترین و شایسته‌ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

سؤالات متداول

 1. کتب نفیس تبلیغاتی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

کتب نفیس تبلیغاتی متفاوتی وجود دارند که موضوعات متنوعی نیز دارند که شما می‌توانید مطابق با سلیقه مخاطب بهترین آن‌ها را برگزینید و فرصت خوبی برای تبلیغات گسترده برند شما در سطوح بیشتری خواهد شد. متناسب بودن کتب با فرهنگ و آداب و رسوم و دین و سنت هر کشوری.

 1. کتب نفیس تبلیغاتی چه موضوعاتی را شامل می‌شوند؟

کتاب‌های ادعیه و مذهبی، دیوان اشعار، کتب روان‌شناسی، کتب ایران‌شناسی و… از جمله موضوعات این کتب است که با توجه به سلایق و علایق طرف مقابل به هر موضوعی، این هدیه داده خواهد شد.

 1. آیا هدایای نفیس انتخاب مناسبی برای هدیه دادن هستند؟

این هدایا برای گروه خاصی از مردم در نظر گرفته می‌شود که اهل کتاب و مطالعه باشند و انتخاب این چنین هدایایی نشان از ابراز محبت و عشق و احترام شما به مخاطبتان را خواهد داشت. این کتاب‌ها سرشار از ارزش‌های فرهنگی، ملی و هویتی هستند که بازه بسیار خوبی را برای تبلیغات شما خواهد داشت و برند شرکت شما را به‌خوبی معرفی می‌کنند.

 1. متن تبلیغاتی که روی کتاب‌ها چاپ می‌شود به چه صورت است؟

متن تبلیغاتی بروی کتاب‌ها به صورت‌های مختلفی از جمله طلاکوب، داغکوب، لیزر، چاپ و اضافه کردن یک صفحه مجزا به اول هر کتابی است و بسیار نکته حائز اهمیتی است که می‌تواند توجه خواننده را بسیار به خود جلب کند. این هدایا تفاوتی نیز با بقیه کتب‌ دارند و قیمت روی آن چاپ نمی‌شود.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای دیوان حافظ طرح برجسته سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.