هدایای تبلیغاتی سلامت

هدایای تبلیغاتی سلامت و بهداشت

خیلی چیزها هستند که می‌توانند به‌عنوان یک هدیه خوب در نظر گرفته شوند. حتی خوراکی‌ها هم می‌توانند هدیه باشند، اما برخی از هدیه‌های خوراکی، چندان سالم نیستند. بنابراین اگر خواهان یافتن یک هدیه خوراکی سالم باشید، کسی که آن هدیه را می‌گیرد، حتماً شخص ارزشمندی برای شما است.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

برخی از کسب‌وکارها، اهمیت زیادی برای کارمندان و مشتریان خود قائل هستند. به همین خاطر به دنبال بهترین هدیه هستند که هم سلامت باشد و هم هدیه تبلیغاتی خوبی برای آن‌ها باشد. به همین خاطر به سراغ هدایای تبلیغاتی سلامت می‌روند. اگر شما نیز چنین هدفی دارید، بهترین هدایای تبلیغاتی سلامت را می‌توانید در «نوبل گیفت» بیابید.

هدایای تبلیغاتی خوراکی سلامت در «نوبل گیفت»

منظور از هدایای تبلیغاتی سلامت، هدایایی است که برای سلامت حال افراد مفید باشند. بیشتر هدایای تبلیغاتی سلامت از نوع خوراکی هستند. چراکه سلامت جسمانی از طریق خوراک مناسب تأمین می‌شود. خوشبختانه موارد بسیاری هستند که می‌توانند در لیست هدایای سلامت قرار بگیرند که از جمله انواع هدایای تبلیغاتی ارائه شده در نوبل گیفت می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • پکیج‌های شکلات و قهوه

شکلات‌های تخته‌ای و قهوه، جزو هدایای لاکچری محسوب می‌شوند که در بسته‌بندی‌های شیک و جذاب نیز ارائه می‌شوند. این پیکج‌ها در اندازه‌های مختلف در نوبل گیفت به‌عنوان هدایای تبلیغاتی سلامت در دسترس قرار دارند. البته بسته‌بندی‌های تکی فقط شکلات تخته‌ای و فقط قهوه نیز در دسترس قرار دارند.

  • پکیج آجیل‌های شیشه‌ای

آجیل‌های شیشه‌ای در بسته‌بندی‌هی بزرگ و کوچک در نوبل گیفت ارائه شده‌اند. این پکیج‌ها حاوی بهترین نوع آجیل‌ها هستند. از جمله آجیل‌های ارائه شده در این پکیج‌ها می‌توان میوه خشک، پسته، بادام، گردو، کشمش و… را نام برد.

  • جعبه پذیرایی مدیریتی

جعبه‌های پذیرایی مدیریتی، جعبه‌های چوبی پر از آجیل هستند که به‌عنوان جعبه‌های پذیرایی مدیریتی شناخته می‌شوند. درواقع این جعبه‌ها ظاهر بسیار زیبایی دارند و می‌توانند به‌عنوان هدایای تبلیغاتی سلامت برای مشتریان خاص و مدیران در نظر گرفته شوند.

جعبه پذیرایی مدیریتی

  • پکیج دمنوش‌های چند گیاه

دمنوش‌ها نیز دارای انواع مختلفی هستند و خواص زیادی دارند. به همین خاطر در بین هدایای تبلیغاتی سلامت نوبل گیفت، می‌توان پکیج‌هایی از دمنوش‌های مختلف را مشاهده کرد. شما برحسب سلیقه خود می‌توانید دمنوش‌های مورد علاقه خود را برای سفارش انتخاب کنید.

موارد فوق در بسته‌بندی‌ متنوع و قیمت‌های مختلف آماده شده‌اند تا شما بتوانید با توجه به مقدار بودجه و سلیقه خود، هدیه سلامت مناسبی را در جهت تبلیغ برای کسب‌وکار خود انتخاب کنید.

هدایای غیرخوراکی سلامت در «نوبل گیفت»

ممکن است به هر دلیلی مایل نباشید از هدایای خوراکی استفاده کنید، اما خواهان تهیه هدایای سلامت‌محور باشید. خوشبختانه در نوبل گیفت، علاوه بر هدایای تبلیغاتی خوراکی‌ می‌توان هدایای غیرخوراکی تبلیغاتی سلامت را نیز پیدا کرد که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • دستگاه ضدعفونی اتوماتیک

سیستم‌ها و دستگاه‌های صدعفونی پس از همه‌گیری بیماری کرونا، اهمیت زیادی پیدا کردند. درواقع افراد جامعه بیشتر روی سلامت محیط اطراف خود حساس شده‌اند. بنابراین دستگاه ضدعفونی اتوماتیک نیز در بین هدایای تبلیغاتی لاکچری و سلامت قرار گرفته است.

  • چراغ قوه پزشکی تبلیغاتی بدنه استیل

چراغ قوه پزشکی می‌تواند هدیه مناسبی برای مشاغل مرتبط با علم پزشکی و آزمایشگاه باشد. البته بسته به کاربردهای این چراغ قوه، می‌توان از آن برای برخی دیگر از مشاغل نیز استفاده کرد. چراغ قوه پزشکی نیز می‌تواند یکی از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس و سلامت‌محور باشد.

  • ست تبلیغاتی مدیریتی اسپرت و سلامت (شامل ماساژور، کیف کمری، کورنومتر و هد لامپ)

اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی لاکچری هستید، ست مدیریت اسپرت و سلامت، گزینه بسیار ایده‌آلی خواهد بود. هدایای تبلیغاتی لاکچری از نوع ست اسپرت و سلامت می‌توانند برای مشتریان وفادار و چندساله شما یا برای مدیران رده بالای سازمان شما بسیار مناسب باشند.

  • بخور و پاور بانک تبلیغاتی

بخور می‌تواند به حفظ رطوبت محیط، کیفیت خواب و آرامش افراد کمک کند. به همین خاطر یک هدیه سلامت می‌شود که می‌توان آن را جزو هدایای تبلیغاتی نفیس نیز به حساب آورد. البته وجود پاوربانک در کنار آن، این ست تبلیغاتی را به یک هدیه حقیقتاً جذاب و سلامت تبدیل کرده است.

بخور و پاور بانک تبلیغاتی

  • دستبند سلامتی

دستبندهای سلامتی برند شیائومی نیز در دسته‌بندی هدایای تبلیغاتی سلامت در نوبل گیفت قرار گرفته‌اند. دستبند سلامتی می‌تواند برای افراد ورزشکار، هدیه بسیار ایده‌آلی باشد.

  • بالشتک گردنی تبلیغاتی

بالشتک گردنی نیز یک هدیه تبلیغاتی خوب برای کسب‌وکارهای مختلف است که در لیست هدایای تبلیغاتی سلامت و هدایای تبلیغاتی نفیس نوبل گیفت قرار گرفته است و قابلیت سفارش در هر تعدادی را دارد.

موارد فوق جزو هدایای سلامت اما غیرخوراکی هستند که می‌توانند بسته به نوع شغل و نوع مشتریان یک کسب‌وکار، سفارش داده شده و تحویل داده شوند.

حک شدن نام برند شما روی هدایای تبلیغاتی سلامت

هرکدام از انواع ست تبلیغاتی یا هدایای تبلیغاتی سلامت نامبرده را سفارش دهید، نام، لوگو یا شعار برند شما روی آن حک خواهد شد. درواقع هدف از خرید هدایای تبلیغاتی، ماندگار شدن نام برند شما در ذهن افراد است. به همین خاطر ما در نوبل گیفت سعی کرده‌ایم تا با بهترین ابزارهای ممکن، در جهت حک شدن و درج شدن نام یا لوگوی شما روی هدایای تبلیغاتی سفارش‌تان، کیفیت کار خود را تضمین کنیم. به‌طبع اگر شما در بین هدایای تبلیغاتی سلامت به انتخاب هدیه مناسب برای مشتریان، همکاران یا کارمندان خود باشید، احساس بسیار خوشایندی را در آن‌ها ایجاد خواهید کرد که به ماندگاری بیشتر نام برند شما در ذهن آن‌ها کمک خواهد کرد. بنابراین هدف تبلیغات شما بهتر محقق خواهد شد!

خرید هدایای تبلیغاتی سلامت در «نوبل گیفت»

«نوبل گیفت» تخصصی‌ترین مرکز فروش هدایای تبلیغاتی خاص، لاکچری، نفیس و سلامت است که بیش از 5000 نوع هدیه تبلیغاتی مختلف را ارائه کرده است. نوبل گیفت فرصتی را ایجاد کرده که خرید هدایای تبلیغاتی یا سفارش آن‌ها به سراسر ایران یا حتی جهان به آسانی ممکن شود. قیمت متناسب با هر مقدار بودجه تبلیغاتی، تنوع بالای هدایای تبلیغاتی (خوراکی، غیرخوراکی، مدیریتی، سازمانی، نوروزی، یلدایی و….)، خدمات جانبی (همچون چاپ و طراحی لوگو و نام برند مشتریان)، امکان سفارشی سازی هدایای نمایشگاهی، ارسال رایگان به تهران و مشاوره دقیق از جمله مزایای خرید هدایای تبلیغاتی مختلف از نوبل گیفت است. بنابراین شما به هر نوع هدیه‌ای در جهت تبلیغات کسب‌وکار خود نیاز داشته باشید، برای تهیه آن می‌توانید روی نوبل گیفت حساب کنید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای ماشین اصلاح گرین لاین مدل Hair Pro Trimmer سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.