جعبه پذیرایی تبلیغاتی

جعبه پذیرایی تبلیغاتی

یکی از ماندگارترین هدایای تبلیغاتی که که از تنوع نسبتا زیادی برخوردار است و قابلیت استفاده متناوب را به مشتریان می‌دهد. جعبه پذیرایی چوبی، ام دی اف و… با امکان سفارش لوگوی شما روی آن انتخابی خوبی برای داشتن گیفت تبلیغاتی یکدست و هماهنگ خواهد بود.

قیمت هدایا - slider
80,000تومان80,000تومان

ایرانیان از قدیم مهمان‌نواز بوده‌اند. به همین دلیل همواره سعی کرده‌اند بهترین‌ها را برای پذیرایی از مهمانان خود فراهم کنند. وجود اتاق‌های مهمان در خانه‌های قدیمی و ظروف خاص پذیرایی مهمان، گواهی دال بر این موضوع است. اما امروزه حتی شیوه پذیرایی از مهمان نیز دستخوش تغییر شده است، این تغییر حتی بر هدایای تبلیغاتی نیز اثر گذاشته و باعث شده محصولاتی مانند جعبه پذیرایی تبلیغاتی بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرند.

این هدیه یک باکس عموماً چوبی دردار است که قسمت داخلی آن به بخش‌های متعدد تقسیم می‌شود. این بخش‌ها معمولاً با انواع چای، دمنوش، شکلات، آجیل و سایر تنقلات پر می‌شوند. می‌توان قسمت داخلی آن را با پارچه‌هایی مانند ساتن، مخمل و جیر روکش کرد. درب این محصول هم ممکن است چوبی یا شیشه‌ایی و یا حتی دارای روکش چرمی باشد.

معمولاً مخاطب این نوع هدایا مدیران و پرسنل، کارفرمایان و همکاران یک شرکت هستند. زیرا این مدل هدیه هم عموماً وسیله‌ای برای پذیرایی در فضای اداری است. بنابراین محبوب ترین هدایای اداری تبلیغاتی است. در واقع، به همین دلیل افراد تمایل زیادی به دریافت این نوع هدیه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی دارند، زیرا می‌توانند با استفاده از آن به شیوه‌ایی مناسب از مهمانان خود پذیرایی کنند.

از این رو اگر چه شاید این هدیه، یک هدیه تبلیغاتی عام نباشد، اما مدیران بازاریابی شرکت‌ها به خوبی به اهمیت آن واقف هستند. زیرا گاهی اوقات وجود مخاطبان این هدیه تبلیغاتی برای یک شرکت، شاید ده‌ها برابر با ارزش‌تر از سایر مخاطبین باشد.

اهمیت جعبه پذیرایی تبلیغاتی، انتخاب آن را تا حدودی سخت می‌کند. به همین دلیل لازم است در ابتدا با انواع جعبه پذیرایی آشنا شوید.

جعبه پذیرایی تبلیغاتی

انواع جعبه پذیرایی تبلیغاتی

این مدل هدیه، بسته به مدل و جنس جعبه، انواع مختلفی دارد. به علاوه برخی از انواع جعبه پذیرایی مختص دمنوش و متعقلات و برخی مختص آجیل و سایر تنقلات هستند.

جعبه پذیرایی تبلیغاتی چوبی

جعبه پذیرایی تبلیغاتی چوبی همان طور که از نامش پیداست تماماً از چوب ساخته می‌شود. درب این جعبه ممکن است چوبی یا شیشه‌ای باشد و معمولاً دارای رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ایی است. فضای داخلی این جعبه شکیل و بادوام، به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود که می‌توان آنها را با تنقلات مختلف پر کرد. برای چاپ طرح تبلیغاتی بر روی این جعبه از روش‌های تامپو، سیلک اسکرین و الصاق پلاک استیل استفاده می‌شود.

جعبه پذیرایی تبلیغاتی ام‌دی‌اف

این مدل جعبه پذیرایی از ام‌دی‌اف ساخته می‌شود و بسته به مدل جعبه، ممکن است دردار یا بی‌در باشد. عموماً نقوش مختلف به وسیله دستگاه لیزر بر روی این مدل اجرا می‌شوند، به همین دلیل ساختاری شکیل و بسیار زیبا دارد. معمولاً از روش چاپ لیزری برای چاپ طرح تبلیغاتی روی جعبه پذیرایی تبلیغاتی ام‌دی‌اف استفاده می‌شود.

این کالا به دلیل جنس بدنه، یک جعبه پذیرایی تبلیغاتی ارزان قیمت و مقرون به صرفه محسوب می‌شود.

جعبه پذیرایی تبلیغاتی Vip

این محصول همان طور که از نامش پیداست یک جعبه پذیرایی تبلیغاتی خاص، لاکچری و شیک است. عموماً بدنه این مدل، چوبی است که گاهی اوقات ممکن است بسته به مدل جعبه، دارای روکش چرمی باشد. فضای داخلی مشبک این جعبه نیز دارای روکش (عموماً چرمی) است.

جعبه پذیرایی تبلیغاتی پلکسی

جعبه پذیرایی تبلیغاتی پلکسی از چوب و پلکسی ساخته می‌شود. معمولاً بدنه این جعبه از جنس چوبی و درب آن پلکسی شفاف است. این مدل جعبه از نظر رنگ و شیوه چاپ، فرق چندانی با جعبه پذیرایی چوبی ندارد.

جعبه پذیرایی تبلیغاتی پلکسی

جعبه پذیرایی مدیریتی سلامت

جعبه پذیرایی مدیریتی سلامت، از نظر مدل، مشابه سایر انواع جعبه پذیرایی تبلیغاتی است. اما آنچه این جعبه را خاص می‌کند محتویات آن است. زیرا معمولاً چعبه پذیرایی مدیریتی سلامت با تنقلات سالم و ارگانیک مانند انواع میوه‌های خشک و انواع آجیل پر می‌شود. معمولاً درب این مدل جعبه هم شیشه‌ای است، به همین دلیل کلیه محتویات آن از بیرون مشخص است. از این رو جلوه‌ای بسیار زیبا به میز مدیران همکار شما می‌بخشد.

برای چاپ طرح تبلیغاتی بر روی جعبه پذیرایی مدیریتی سلامت عموماً از روش‌های تامپو، سیلک و پلاک استیل استفاده می‌شود.

ست دمنوش تبلیغاتی

ست دمنوش تبلیغاتی یکی دیگر از انواع هدایای خاص تبلیغاتی است که جای خالی آن بر روی هر میز کاری احساس می‌شود. ست دمنوش تبلیغاتی شامل یک جعبه پذیرایی عمدتاً چوبی، زیر لیوانی چوبی، فنجان (معمولاً دو عدد و گاهاً قاشق‌دار و دمنوش است. از این رو این ست تبلیغاتی یک مجموعه کامل برای پذیرایی از مهمانان اداری با دمنوش‌ها و نوشیدنی‌های سالم به شمار می‌آید.

قیمت جعبه پذیرایی تبلیغاتی

قیمت جعبه پذیرایی تبلیغاتی به نوع جعبه، نوع چاپ و محتویات آن بستگی دارد.

  • نوع جعبه: عواملی مانند جنس بدنه و درب، اندازه و مدل جعبه روی قیمت آن تاثیر می‌گذارند. گاهی اوقات بخش‌های داخلی و خارجی جعبه با چرم، جیر یا ساتن روکش می‌شوند که در نهایت باعث افزایش قیمت جعبه تبلیغاتی می‌شود. در ضمن هر چه ظریف‌کاری جعبه تبلیغاتی بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر است.
  • نوع چاپ: همان طور که گفتیم از روش‌های تامپو، سیلک و چاپ لیزری برای چاپ جعبه پذیرایی تبلیغاتی استفاده می‌شود. گاهی اوقات هم بسته به نظر مشتری، می‌توان پلاک استیل منقش به طرح تبلیغاتی را به این کالا الصاق کرد. هر کدام از این روش‌های چاپی هزینه‌ای دارند که به قیمت این محصول اضافه می‌شود.

محتویات جعبه: نوع و حجم محتویات هم بر قیمت نهایی آن تاثیر می‌گذارند. البته بسته به مدلی که مد نظر دارید، امکان سفارش آن به صورت خام نیز وجود دارد.

قیمت جعبه پذیرایی تبلیغاتی

خرید جعبه پذیرایی تبلیغاتی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

این محصول از آنجایی که یک نوع هدیه تبلیغاتی خاص است، باید کیفیت بالایی داشته باشد. از این رو ما در نوبل گیفت کیفیت، چاپ و محتویات آن را کاملاً تضمین می‌کنیم.

ارسال رایگان جعبه پذیرایی تبلیغاتی به سراسر تهران

جعبه‌های پذیرایی تبلیغاتی سفارشی از نوبل گیفت پس از آماده‌سازی، به شیوه‌ای مناسب بسته‌بندی شده و به صورت رایگان برای مشتریان تهرانی ارسال می‌شوند. سفارشات شهرستان‌ها نیز پس از بسته‌بندی در اسرع وقت به آدرس آنها ارسال می‌شوند.

نحوه ثبت سفارش جعبه پذیرایی تبلیغاتی در نوبل گیفت

فروش جعبه پذیرایی تبلیغاتی در نوبل گیفت به دو روش آنلاین و حضوری انجام می‌گیرد. در صورت تمایل به خرید به صورت آنلاین، می‌توانید به وب‌سایت نوبل گیفت مراجعه کنید. در این صورت کافی است پس از انتخاب محصول مدنظر خود، کد آن را به شماره واتساپ 09032882778 ارسال کنید.

در این حالت کارشناسان نوبل گیفت در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و ضمن ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم، سفارش شما را ثبت می‌کنند. در صورتی که قصد خرید جعبه پذیرایی تبلیغاتی به صورت حضوری را دارید، می‌توانید با تعیین وقت قبلی از شو روم نوبل گیفت دیدن کنید و ضمن مشورت با کارشناسان نوبل گیفت، به صورت حضوری سفارش خود را ثبت کنید.

توجه داشته باشید از آنجایی که روند آماده‌سازی این نوع محصول زمان‌بر است، باید حداقل از 30 تا 45 روز کاری قبل برای ثبت سفارش اقدام کنید. در ماه‌های پایانی سال این بازه زمانی طولانی‌تر است و بهتر است حداقل از 3 تا 4 ماه زودتر اقدام کنید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای جعبه سنتی ترمه تبلیغاتی 147 سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.