هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان

هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان

هدایای تبلیغاتی می‌توانند به مناسبت‌های مختلف توسط مدیران یک مجموعه در اختیار کارمندان، مشتریان خاص یا کل مشتریان قرار بگیرند. هزاران هدیه تبلیغاتی وجود دارد که هر شرکت یا کسب‌وکار می‌تواند برحسب مقدار بودجه خود به تهیه و سپس ارائه آن‌ها بپردازد.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان

در نوبل‌‌گیفت هم هدایای تبلیغاتی تا 100 هزار تومان و هم هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان وجود دارد تا همه افراد بتوانند از انواع هدایای تبلیغاتی بهره بگیرند. بنابراین اگر شما نیز به دنبال هدایای مناسب و به‌صرفه تبلیغاتی هستید، می‌توانید از هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان عرضه شده در نوبل‌گیفت استفاده کنید. این هدایا در کنار لاکچری‌ترین هدایای تبلیغاتی ارائه شده‌اند. بنابراین دست شما برای انتخاب باز است.

هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان، جزو هدایای نسبتاً قیمت مناسب تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شوند. درواقع برخی از صاحبان کسب‌وکارها فقط تا 200 هزار تومان بودجه را برای ارائه هدیه به هر مشتری خاص خود در نظر می‌گیرند. به همین خاطر این گروه از هدایا به‌صورت جداگانه در نوبل‌گیفت لیست شده‌اند. درواقع هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومانی که در نوبل‌گیفت در نظر گرفته شده‌اند، شامل چندین ست و هدیه تکی هستند که در معرفی برخی از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان موارد زیر را بررسی کرد:

  • ست‌های تبلیغاتی رومیزی

ست‌های تبلیغاتی رومیزی در بین هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان، معمولاً به‌صورت  3 تکه هستند که این سه تکه، مواردی همچون سررسید، خودکار یا روان‌نویس و هارباکس را در بر می‌گیرد. برخی از افراد که به دنبال هدایای تبلیغاتی لاکچری اما به‌صرفه هستند، می‌توانند از چنین ست‌هایی برای تبلیغات برند خود بهره بگیرند.

  • انواع فلش مموری

فلش مموری‌هایی که در ردیف هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان قرار می‌گیرند، انواع فلش مموری فلزی با جعبه فلزی، فلش مموری‌های کلیدی، فلش مموری‌های سیاه و سفید و… هستند که می‌توانند 8 تا 64 گیگ باشند. برخی از فلش‌ها همراه با کیف چرمی عرضه می‌شوند و برخی دیگر فاقد کیف چرمی هستند.

هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان

  • انواع ساعت تبلیغاتی دیواری

انواع ساعت تبلیغاتی دیواری‌ که در رده هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان در نوبل‌گیفت قرار می‌گیرند، به‌صورت دایره‌ای و مربعی هستند و رنگبندی دارند. البته مدل کلی این ساعت‌ها با هم تفاوت دارد. بنابراین شما می‌توانید با مشاهده آن‌ها، ساعت دیواری تبلیغاتی موردعلاقه خود را انتخاب نمایید. انواع ساعت تبلیغاتی دیواری ارائه شده در نوبل‌گیفت دارای موتور و بدنه مناسب هستند، بنابراین به‌راحتی می‌توان تا مدت‌ها از آن‌ها به‌خوبی استفاده کرد.

  • انواع ست فانتزی مخصوص بانوان

ست‌های تبلیغاتی بانوانی که در لیست هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان قرار می‌گیرند، به‌صورت دو تکه هستند. این دو تکه شامل خودکار یا روان‌نویس به همراه جاکلیدی است. با توجه به شکل فانتزی و جذاب این ست‌ها، مشخص است که برای هدیه دادن به کارمندان یا مشتری‌های خانم می‌توانند بسیار جذاب باشند. البته اکثر محصولات نوبل‌گیفت را می‌توان به‌عنوان هدیه به خانم‌ها در نظر گرفت اما برخی از محصولات مانند ست‌های دو تکه فانتزی، به‌صورت اختصاصی برای بانوان طراحی شده‌اند.

موارد فوق جزو انواع هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان هستند که جزو هدایای کاربردی اما به‌صرفه محسوب می‌شوند. فلش مموری، ساعت دیواری، جاکلیدی، سررسید، هاردباکس، روان‌نویس و همه هدایایی که در لیست انواع هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان قرار می‌گیرند، هدایایی کاربردی هستند که هرکس آن را هدیه بگیرد، حتماً می‌تواند در زندگی روزمره خود از آن استفاده کند.

حک شدن نام برند شما روی هدایای تبلیغاتی

هریک از هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان که توسط شما انتخاب شود، شعار، لوگوی کاری یا نوشته موردنظر شما را روی آن حک خواهیم کرد. درواقع هدف از ارائه تمام محصولات در نوبل‌گیفت، حک کردن برند تبلیغاتی مشتریان روی آن‌ها است. بنابراین با سفارش هریک از هدایای تبلیغاتی تا 200 هزار تومان در نوبل‌گیفت، می‌توانید آن را به نام خود به فرد موردنظرتان هدیه دهید. شخصی که هدیه را دریافت می‌کند، هرگاه از آن استفاده کند، نام یا لوگوی برند شما را خواهد دید و به یاد شما خواهد اُفتاد. این موضوع سبب می‌شود تا نام برند شما به نیکی در ذهن وی جای بگیرد که این موضوع خود به معنی موفقیت‌آمیز بودن تبلیغ شماست!

حک شدن نام برند شما روی هدایای تبلیغاتی

کیفیت هدایای تبلیغاتی نوبل‌گیفت

کیفیت هر هدیه تبلیغاتی در مجموعه نوبل‌گیفت، تضمین شده است. جالب است بدانید که در نوبل‌گیفت بیش از 5000 محصول تبلیغاتی وجود دارد که هم هدایای تبلیغاتی به‌صرفه و هم هدایای تبلیغاتی لاکچری را برای خانم‌ها و آقایان در بر می‌گیرد. اگرچه ممکن است برخی از افراد تصور کنند که هدایای تبلیغاتی از نظر کیفیت اهمیت ندارند چون به‌صورت رایگان توسط کسب‌وکارها ارائه می‌شوند. اما این موضوع در نوبل‌گیفت اهمیت دارد. به طوری‌که سعی شده است تا کلیه محصولات تبلیغاتی نوبل‌گیفت با کیفیت مناسب ارائه شوند تا صاحبان برندها بتوانند با خیال راحت و با اطمینان آن‌ها را به مشتریان خاص خود هدیه بدهند.

شماره تماس‌های نوبل‌گیفت برای مشاوره و اطلاعات

اگر شخصی در انتخاب هدیه تبلیغاتی خود تردید داشته باشد یا از بین چند محصول بخواهد بهترین آن‌ها را سفارش دهد، می‌تواند از طریق شماره تماس‌های 02188537803 و 02186126036 با مجموعه نوبل‌گیفت ارتباط گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت کند. همکاران ما در نوبل‌گیفت می‌توانند شما را برای خرید بهترین محصول متناسب با بودجه‌تان راهنمایی کرده و همچنین محصولات دیگری که ممکن است به آن‌ها توجه نکرده باشید یا پیدا نکرده باشید را به شما معرفی کنند. در هر صورت از طریق شماره‌های فوق می‌توانید با نوبل‌گیفت به‌صورت تلفنی در ارتباط باشید.

البته شماره واتساپ 09032882778 نیز برای مشاوره به مشتریان گرامی نوبل‌گیفت در دسترس قرار دارد.

ارسال رایگان هدایای تبلیغاتی نوبل‌گیفت در شهر تهران

هدایای تبلیغاتی لاکچری و انواع هدیه تا 100 یا 200 هزار تومان در نوبل‌گیفت می‌توانند به تمام نقاط کشور، حتی نقاط خیلی دور ارسال شوند. البته محصولات نوبل‌گیفت قابلیت ارسال به تمام دنیا را نیز دارند. اما اگر در شهر تهران سکونت داشته باشید، انواع هدیه تبلیغاتی به‌صرفه یا هدایای تبلیغاتی لاکچری نوبل‌گیفت می‌تواند به‌صورت رایگان برای شما ارسال شود. این ارسال رایگان شامل تمام محلات تهران خواهد بود. اما اگر سفارش شما در شهرستان ثبت شود، باید همراه با هزینه هدایای دریافتی، هزینه پستی لازم برای خرید آن را نیز در نظر بگیرید.

دریافت هدایای تبلیغاتی نوبل‌گیفت درب منزل

وقتی شما سفارش محصولات و هدایای تبلیغاتی خود را در نوبل‌گیفت ثبت می‌کنید، پس از ثبت سفارش، محصولات شما بسته‌بندی شده و آماده ارسال می‌شوند. در این صورت در عرض چند روز کاری، بسته‌بندی‌های تبلیغاتی شما پست شده و بسته به آدرسی که برای تحویل محصول در سایت ثبت کرده‌اید، درب منزل یا درب هرجایی که شما ثبت کرده‌اید، به دست‌تان خواهد رسید. بنابراین شما می‌توانید هر آدرسی که در آن سکونت دارید یا هر آدرسی که برای دریافت محصول مناسب می‌بینید را برای تحویل آن در نوبل‌گیفت ثبت کنید.

دریافت هدایای تبلیغاتی نوبل‌گیفت درب منزل

قیمت هدایای تبلیغاتی لاکچری در نوبل‌گیفت

معمولاً قیمت محصولات نوبل‌گیفت ثبت نمی‌شود و مشتریان برای دریافت آخرین قیمت محصولات تبلیغاتی باید با نوبل‌گیفت تماس بگیرند. این موضوع از آن جهت رخ می‌دهد که نوسان قیمت در حداکثر کالاهای مصرفی و غیرمصرفی کشور وجود دارد. درواقع با توجه به نرخ بالای تورم در کشور، قیمت‌ها به‌صورت لحظه‌ای در نوسان هستند. بنابراین با توجه به طیف وسیع محصولات نوبل‌گیفت که برخی از آن‌ها تولید داخل و برخی دیگر وارداتی هستند، نمی‌توان یک قیمت مشخص را درج کرد. گاهی ممکن است قیمت‌ها بالاتر از انتظار شما و گاهی هم ممکن است قیمت‌ها پایین‌تر از انتظار شما باشند. اما در هر صورت به کمک یک تماس می‌توان از قیمت همان لحظه که محصول را انتخاب کرده‌اید، باخبر شوید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای هولدر تبلیغاتی تاشو سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.