هدایای مدیریتی

هدایای مدیریتی

در بین مدیران، برخی هدایای مدیریتی برای تبلیغات طرفدار بیشتری دارد. هدایای مدیریتی، ست هدیه مدیریتی خاص مانند جا کلیدی تبلیغاتی، جا کارتی تبلیغاتی و سایر هدیه مدیریتی نفیس و … آزمون خود را به عنوان گیفت تبلیغاتی جذاب نزد مدیران همیشه به خوبی پس داده‌اند.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

گاهی اوقات توسعه کسب و کار و رشد برند در گرو جلب توجه اشخاص خاصی از جمله مدیران شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف است. گاهی این وظیفه مهم در این گونه مواقع برعهده هدایای مدیریتی است. این نوع هدایا هر چند در زمره هدایای تبلیغاتی نفیس قرار می‌گیرند، اما به دلایل متعددی تمایز خاصی نسبت به آنها دارند.

زیرا در این حالت مخاطبان و تعداد هدایای تبلیغاتی به شدت کاهش می‌یابند، در حالی که کیفیت و خاص بودن هدیه در اینجا بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. به علاوه شعارها و علائم تبلیغاتی باید با دقت و ظرافت زیاد روی هدایای تبلیغاتی مدیریتی چاپ شوند. تفاوت دیگر این هدایا با هدایای تبلیغاتی، نحوه ارائه هدیه است؛ زیرا این هدایای ویژه باید در بسته‌بندی‌های شکیل ارائه شوند و شأن و شخصیت گیرنده در این بسته‌بندی لحاظ شود.

جمیع این موارد، بر خاص بودن این هدایا تاکید دارند. از این رو خرید هدایای مدیریتی به دقت و توجه بیشتری نیاز دارد و در نتیجه نیازمند صرف هزینه بیشتری است. به علاوه آشنایی با انواع آن انتخاب را در این زمینه آسان تر می‌کند. در ادامه برخی از پرطرفدارترین مدل‌ها را به شما معرفی می‌کنیم که با نگاهی هوشمندانه، هدیه تبلیغاتی خاص خود را انتخاب کنید.

برای خرید هدایای تبلیغاتی جدید کلیک کنید.

انواع هدایای مدیریتی و ست هدیه مدیریتی

این هدایا تنوع زیادی دارند، بنابراین دست شما برای انتخاب با توجه به طرف مقابل‌تان حسابی باز است. به عنوان مثال هدایای لوکس مدیریتی بیشتر برای مدیران رده بالا مناسب هستند. در حالی که مخاطب هدایای مدیریتی مناسبتی، مانند هدایای تبلیغاتی عید نوروز، تقریباً تمام رده‌های مدیران را در برمی‌گیرد.

انواع هدایای مدیریتی

هدایای مدیریتی خاص و لوکس

هدایای مدیریتی خاص و لوکس همان طور که از نامشان پیداست، مخاطبان خاصی دارند. هدایای لوکس مدیریتی لزوماً نباید حجیم و به اصطلاح شلوغ باشند و گاهی اوقات ممکن است تنها یک روان‌نویس یا خودنویس نفیس بتواند نقش یک هدیه تبلیغاتی ویژه را ایفا کند. به دلیل حساسیت بالای این هدایا حتی بسته‌بندی و نحوه ارائه آنها نیز باید خاص و متمایز باشد.

هر چه بیشتر در انتخاب این هدایا دقت کنید، نتیجه بهتری خواهید گرفت. لذا در این گونه مواقع مشاوره با کارشناسان تبلیغاتی و یا حتی آشنایی با سلیقه مدیر مورد نظر به شما در انتخاب اصلح کمک می‌کند.

هدایای مدیریتی

این هدایا ارزش ذاتی بالایی دارند. به عبارت دیگر این هدایا هم کاربردی هستند و هم از نظر قیمتی با ارزش. در ضمن هویت این هدایا اهمیت بسیار زیادی دارد. صنایع دستی تبلیغاتی ، منسوجات چرمی، ست‌های مدیریتی چرمی، ست‌های الکترونیکی مدیریتی  و … در این زمره قرار می‌گیرند.

در اینجا نیز توجه به مخاطب هدیه و انتخاب هدیه براساس سلایق آنها اهمیت بسیار زیادی است. به عنوان مثال اگر مدیر مورد نظر شما یک فرد کلاسیک است، یک ست مدیریتی چرمی یا یک هدیه تبلیغاتی صنایع دستی نفیس، بهترین انتخاب برای او است.

هدایای مدیریتی نوروز

هدایای مدیریتی نوروز تقریباً جزء ثابتی از استراتژی‌های تبلیغاتی هستند و مخاطبان بیشتری نسبت به سایر انواع هدایای مدیریتی دارند. در این مورد معمولاً تمام مدیران سازمان‌های همکار، مخاطب هدیه خواهند بود. این هدایا بیشتر ماهیتی نمادین دارند و بیانگر توجه شما به این آئین باستانی هستند.

از جمله رایج‌ترین انواع هدایای مدیریتی نوروز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جعبه پذیرایی مدیریتی
 • تقویم رومیزی مدیریتی
 • جعبه پذیرایی
 • ست تبلیغاتی مدیریتی
 • تابلو نفیس مس و فیروزه
 • ست رومیزی چوبی
 • صنایع دستی مانند گلدان میناکاری و …

هدایای مدیریتی نوروز

ست هدایای مدیریتی

ست‌های مدیریتی از جمله رایج‌ترین انواع هدایای تبلیغاتی مدیریتی هستند که به دلیل تنوع زیاد، تقریباً برای تمام مدیران در هر سطح سازمانی مناسب هستند. این ست‌ها ممکن است چرمی، الکترونیک، رومیزی و … باشند. تنوع ست‌های هدایای مدیریتی از جهت اجزاء تشکیل‌دهنده و تعداد آنها بسیار زیاد است.

برخی از رایج‌ترین ست‌های هدایای مدیریتی عبارتند از:

 • ست مدیریتی رومیزی
 • ست مدیریتی 5 تکه: شامل سر رسید، کیف پول، جاکارتی، جاکلیدی و خودکار
 • ست مدیریتی 6 تکه: شامل سر رسید رمزدار، کیف پول، جاکارتی، جاکلیدی، خودکار و روان‌نویس
 • ست مدیریتی دیجیتالی: شامل پاوربانک، فلش و اسپیکر
 • ست مدیریت تبلیغاتی: شامل عطر و پاوربانک تبلیغاتی، فلاسک، خودکار، اسپیکر و فلش و …

قیمت هدایای مدیریتی

همان‌طور که در سایت مشاهده می‌کنید، تنوع بالای این هدایا، تعیین یک محدوده قیمتی برای آنها را دشوار می‌کند. در خرید این هدایای خاص هر چند قیمت بسیار مهم است، اما کیفیت محصول اهمیت بیشتری دارد. در این گونه مواقع بودجه تعیین شده، تا حدودی انتخاب را برای شما آسان می‌کند.

به عنوان مثال اگر بودجه محدودی دارید و از طرفی مخاطب شما یک مدیر رده بالا است، شاید یک کتاب نفیس بهترین انتخاب باشد. در واقع می‌توان گفت که هنگام خرید این هدایا با توجه به اهمیت بالای آن‌ها، خاص بودن و کیفیت بالای هدیه، بیشتر از کمیت آن اهمیت دارد.

خرید هدایای تبلیغاتی مدیریتی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

همان طور که گفتیم در انتخاب این هدایا با توجه به اهمیت آن‌ها، کیفیت حرف اول را می‌زند. اگر هدیه شما کیفیت لازم را نداشته باشد و سریعاً خراب شود، هدیه کارکردی معکوس پیدا می‌کند. زیرا حس خوبی را به مخاطب القاء نمی‌کند.

ما در نوبل گیفت کیفیت تمام سفارشات ثبت شده را تضمین می‌کنیم. تمام محصولات ما در مراحل تهیه و آماده‌سازی سفارش از نظر کیفی مورد بررسی قرار می‌گیرند، به همین تماماً دارای ضمانت کیفی هستند.

ارسال رایگان هدیه تبلیغاتی مدیریتی به سراسر تهران

ما در نوبل گیفت تمام سفارش‌های شما را در اسرع وقت و به صورت رایگان به سراسر تهران ارسال می‌کنیم. سفارش‌های شهرستان‌ها نیز در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت بسته‌‍بندی ارسال خواهند شد.

نحوه ثبت سفارش هدیه مدیریتی در نوبل گیفت

فروش هدایای مدیریتی مجموعه نوبل گیفت از طریق وب‌سایت این مجموعه صورت می‌گیرد. از این رو شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت نوبل گیفت، هدیه‌های مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس می‌توانید با ارسال کد این هدایا به شماره واتساپ 09032882778 سفارش خود را ثبت کنید. در این صورت کارشناسان نوبل گیفت در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و شما در زمینه نحوه خرید و ثبت سفارش راهنمایی می‌کنند. اگر در مورد هدایای مدیریتی هر گونه سوال یا ابهامی دارید می‌توانید از همین طریق با کارشناسان نوبل گیفت در تماس باشید و از راهنمایی‌های آنها استفاده کنید.

اگر به دنبال توسعه برند و کسب و کار خود هستید به ما اعتماد کنید، زیرا تمامی محصولات تبلیغاتی نوبل گیفت با قیمت‌های مناسب و کیفیت تضمین شده در اختیار شما قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای استند شارژر وایرلس تبلیغاتی سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.