هدایای تبلیغاتی یلدا

یلدا از مناسبت‌های مهم ایرانی‌ها و فارسی‌زبان‌هاست و به خاطر همین موضوع بسیاری از سازمان‌ها چه برای افراد خود و چه برای مشتریان‌شان به دنبال هدایای تبلیغاتی یلدا و هدیه سازمانی شب یلدا برای این مناسبت هستند، که در سایت نوبل گیفت بهترین و جدید‌ترین گیفت تبلیغاتی یلدا را انتخاب و سفارش بدهند.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

از گذشته تا الان هر کسب‌وکار کوچک و بزرگی در مناسبت‌های مختلف رسم هدیه دادن را برای کارمندان یا مشتریان خود به جا آورده است. یکی از این مناسب‌ها یلدا است. یلدا جشن شروع زمستان و مختص به ایرانیان است و چه چیزی بهتر از این که بتوان در این جشن به‌رسم یادگار به دیگران هدیه داد. هدایای تبلیغاتی یلدا و هدیه سازمانی شب یلدا با بسته بندی جذاب، از انواع هدایای نمایشگاهی است که شرکت‌ها و مؤسسات با برند خود برای مخاطبانشان در نظر می‌گیرند. در ادامه شما را با انواع این هدایا آشنا می‌کنیم و به شما توضیح می‌دهیم چگونه برای خرید آن‌ها اقدام کنید.

انواع هدایای تبلیغاتی یلدا

ممکن است یک شرکت یا یک ارگانی که قصد دادن هدیه تبلیغاتی به مشتریان و کارکنان خود را دارد، با این سؤال روبرو شود که چه هدایه‌ای مناسب و شایسته کارمندان یا مشتریان است؟ یا چه هدایای مناسب این جشن است؟ در زیر با این انواع هدایای سازمانی شب یلدا آشنا خواهید شد.

۱- پک شب یلدا آجیل کادویی 

یکی از خوراکی‌های مورداستفاده در شب یلدا،  آجیل است. نوبل گیفت آجیل‌های مخصوص شب یلدا را در قالب هدایای تبلیغاتی یلدا ارائه می‌دهد. بسته بندی هدیه شب یلدا مهم است. این مهم را در بسته بندی های نوبل گیفت کاملا مشهود است. این پکیج در ظروف مختلف در اندازه‌های مختلف قابل سفارش است. پس برای سفارش می‌توان به این پک تبلیغاتی شب یلدا که بسیار کاربرد و مقرون‌به‌صرفه است فکر کرد.

۲- کتاب دیوان حافظ

یکی از رسوم شب یلدا خواندن شعر و گرفتن فال حافظ است؛ بنابراین نوبل گیفت با درنظرگرفتن ترویج فرهنگ و ادبیات ایران یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب این شب را کتاب دیوان حافظ قرار داده است که برای شب یلدا هدیه مناسبی است.

۳- ست دمنوش شیشه‌ای

در جشنی مثل شب یلدا نوشیدنی‌ها همیشه قابل‌توجه بوده است. باتوجه‌به اینکه شب یلدا اولین شب زمستان است و هوا رو به سردی می‌رود، دمنوش‌ها گزینه بسیار مناسبی برای این شب هستند. نوبل گیفت دمنوش شیشه‌ای را جز هدایای تبلیغاتی یلدا خود قرار داده که مؤسسات و شرکت‌ها می‌توانند این دمنوش‌ها را در اندازه‌های مختلف و با برند خود برای مشتریان یا کارکنان خود سفارش دهند.

ست دمنوش شیشه‌ای

۴- جعبه پذیرایی

یکی دیگر از هدایایی که مناسب هدیه دادن برای شب یلداست، یک جعبه پذیرایی است. جعبه پذیرایی که می‌توان خوراکی‌های متفاوتی بسته به سلیقه خودتان در آن قرار دهید. در نوبل گیفت جعبه‌های پذیرایی در طرح‌ها و اندازه‌های مختلف موجود است. جعبه‌ پذیرایی تبلیغاتی کاربرهای مختلفی دارند بنابراین برای سفارش هدایای تبلیغاتی یلدا جعبه پذیرایی می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

۵- تابلو نفیس تبلیغاتی مس و فیروزه

نقش‌ونگار و رنگ‌های استفاده شده در صنایع‌دستی زیبایی یک هدیه را دوچندان می‌کنند. هدیه دادن صنایع‌دستی نه‌تنها به رونق این حوزه کمک می‌کند و باعث می‌شود افراد مختلف در روستاها و شهرهای مختلف به کسب درآمد برسند، بلکه در اشاعه فرهنگ یک کشور بسیار حائز اهمیت است؛ بنابراین در جشن باستانی مثل شب یلدا هدیه دادن صنایع‌ دستی تبلیغاتی بسیار مناسب و قابل‌تحسین خواهد بود. یکی از هدایایی تبلیغاتی یلدا تابلوهای نفیس تبلیغاتی مس و فیروزه است که زیبایی چشمگیری دارند.

۶- گلدان تراریوم

بهترین هدیه شب یلدا برای خانم ها تراریوم یک باغ شیشه‌ای است؛ یعنی اینکه شما می‌توانید در یک گلدان شیشه‌ای انواع گل‌ها را در اندازه‌های مختلف داشته باشید. چه چیزی زیباتر از هدیه دادن یک باغ شیشه‌ای که حس بی‌نظیری به افرادی می‌دهد که این هدیه را دریافت می‌کنند. در فروش هدیه شب یلدا شرکتی، تراریوم به‌خاطر زیبایی و سرسبزی جز پرفروش‌ها به‌حساب می‌آید.

برای سفارش گلدان تبلیغاتی و قیمت آن کلیک کنید.

۷- کیف تبلیغاتی چرم دست‌دوز

کیف‌های چرم دست‌دوز زنانه و مردانه را می‌توان به‌عنوان یکی از کاربردی‌ترین هدایا نام برد. این کیف‌ها علاوه بر ماندگاری زیادی که دارند کار دست هم هستند و ارزش هدیه را دوچندان می‌کنند. پس مؤسسات و شرکت‌هایی که در فکر سفارش هدایایی تبلیغاتی یلدا خاص هستند، می‌توانند از کیف‌های چرم دست‌دوز برای پرسنل و کارمندان خود سفارش دهند.

کیف تبلیغاتی چرم دست‌دوز

۸- عطر تبلیغاتی

اگر به فکر هدایایی هستید که خاص باشند می‌توانید به یک هدیه خوشبو فکر کنید. مسئولین شرکت می‌توانند بر اساس ماه‌های تولد کارکنان مرکز یا شرکت خود عطر تبلیغاتی مربوط به ماه تولد هر فرد را سفارش دهند.

۹- ست نفیس خودنویس و روان‌نویس

خودنویس و روان‌نویس‌ها از دیرباز تا کنون جز هدایای تبلیغاتی پرفروش به‌حساب می‌آمده‌اند. در نوبل گیفت ست نفیسی از خودنویس و روان‌نویس‌ها وجود دارد که می‌توان آنها به‌عنوان هدایای تبلیغاتی یلدا سفارش داد.

۱۰- ساعت جیبی فانتزی تبلیغاتی

ساعت جیبی یک هدیه نوستالژی و خاص است. اگر شرکتی یا ارگانی برای هدایای ویژه این شب ساعت جیبی را برای کارکنان خود در نظر بگیرد، بدون شک همراه هدیه دادن ساعت یک حس نوستالژی به کارکنان خود نیز هدیه می‌دهند.

قیمت هدایای تبلیغاتی یلدا و هدیه سازمانی شب یلدا

باتوجه‌به اینکه هدایای تبلیغاتی ویژه این شب متنوع هستند، قیمت آن‌ها نیز متفاوت است. قیمت هدیه تبلیغاتی شب یلدا بنا بر جنس و نوع و ارزش آن محصول قیمت خاص خود را دارد. نوبل گیفت باتوجه‌به بودجه شرکت و ارگان‌های مختلف هدایای مختلف باقیمت‌های منصفانه‌ای را به آنها پیشنهاد می‌دهد.

خرید گیفت تبلیغاتی شب یلدا با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

نوبل گیفت سال‌های زیادی است که در زمینه هدایای تبلیغاتی کار می‌کند. کاری که مدنظر نوبل گیفت است این است که بر اساس نیاز مشتری محصولات متنوع و درعین‌حال با کیفیتی را ارائه دهد. هدایای تبلیغاتی مناسبتی که هدایای تبلیغاتی یلدا هم شامل آن می‌شود هدایای است که بر اساس نیاز مشتری طراحی و پیشنهاد شده. کیفیت این هدایا از طرف نوبل گیفت کاملاً مورد تضمین و تأیید است.

ارسال رایگان هدایای تبلیغاتی یلدا به سراسر تهران

ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن جز اهداف نوبل گیفت است. یکی از این خدمات ارسال رایگان محصولات به درب منزل ساکنین شهر تهران است. افرادی هم که در شهرهای دیگر زندگی می‌کنند می‌توانند هدایای تبلیغاتی یلدایی خود را با خیال راحت به نوبل گیفت سفارش بدهند و در کمترین زمان ممکن و با سلامت کامل محصول خود را دریافت کنند.

نحوه ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی یلدا در نوبل گیفت

شما می‌توانید از طریق شماره واتس‌اپ ۰۹۰۳۲۸۸۲۷۷۸ با مشاورین نوبل گیفت ارتباط برقرار کنید و سؤالات خود را در مورد نوع، قیمت و نحوه سفارش دهی بپرسید. مشاورین نوبل گیفت در کمترین زمان ممکن به تمام سؤالات شما پاسخ می‌دهند و شما را در انتخاب یک هدیه مناسب راهنمایی می‌کنند و سفارش شما را ثبت و دراسرع‌وقت ارسال خواهند کرد.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای پک یلدایی هاردباکس خندوانه سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.