ماگ تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی پر استفاده ماگ‌ سرامیکی تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی حرارتی، فنجان‌ تبلیغاتی، لیوان شیشه ای تبلیغاتی، ماگ یخی تبلیغاتی و … است که می‌توانید لوگوی خود را روی آنها چاپ بکنید و با نام برند خود در لحظات خوش آن‌ها سهیم شوید.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

هر چند ممکن است لیوان تبلیغاتی کلیشه‌ای به نظر بیاید، اما جالب است بدانید که پتانسیل بالایی برای برندسازی دارد خصوصا به عنوان هدایای نمایشگاهی در نمایشگاه ها. از این رو امروزه شاهد افزایش توجه به این محصول به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مهم هستیم. کالایی که به دلایل زیادی جزئی ثابت از کمپین‌های بازاریابی اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها است.

از آنجایی که لیوان و ماگ سرامیکی تبلیغاتی و ماگ حرارتی تبلیغاتی بسیار پرکاربرد است، هدیه‌ای مناسب برای مطرح کردن نام برند شما به شمار می‌آید. در واقع یک لیوان تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا در قالب بودجه بازاریابی خود، با روشی منحصر به فرد و خاص با مشتریانتان ارتباط برقرار کنید.

به علاوه طرح تبلیغاتی روی این کالا بیش از هر کالای دیگری مورد توجه قرار می‌گیرد. زیرا معمولاً طرح‌های تبلیغاتی چاپ شده روی لیوان ماندگاری بالایی دارند، به همین دلیل همواره در چشم هستند. در واقع افراد بی آنکه متوجه باشند با استفاده از لیوانشان، نام برند شما را تبلیغ می‌کنند.

از طرفی لیوان و ماگ نمایشگاهی باعث افزایش وفاداری مشتریان نسبت به شرکت شما می‌شود. چرا که فرد با دریافت چنین هدیه‌ای، ناخودآگاه احساس می‌کند فردی با ارزش برای شرکت شما است؛ به همین دلیل متقابلاً چنین احساسی نسبت به برند شما پیدا می‌کند.

از این رو خرید لیوان و ماگ سرامیکی تبلیغاتی و ماگ حرارتی تبلیغاتی به عنوان یک کالای تبلیغاتی مهم، بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. به همین دلیل آشنایی با انواع این محصول تبلیغاتی، انتخاب را برای شما راحت‌تر می‌کند. پس بیایید با هم نگاهی به انواع این کالا و قیمت آنها بیاندازیم.

انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی

انواع لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان‌های تبلیغاتی و ماگ سرامیکی نمایشگاهی بسته به جنس و مدل انواع مختلفی دارند که میتوان به عنوان هدایای تبلیغاتی شب یلدا نیز در نظر گرفته  شوند، رایج‌ترین آنها عبارتند از:

تراول ماگ تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی به صورت شخصی استفاده می شود و در طول روز همه افراد برای نوشیدن مایعات گرم و سرد از آن استفاده می کنند. ماگ ها محصولاتی هستند که در طول روز به صورت مکرر با آن ها سر و کار داریم، پس در نتیجه برای تبلیغات برند، جزو محصولات تاثیر گذار محسوب می شوند. تراول ماگ تبلیغاتی به دلیل اینکه دائم در معرض دید افراد هستند، علاوه بر ضمیر خودآگاه، روی ضمیر ناخودآگاه افرد نیز تاثیر می گذارد و جزو تبلیغات پنهان محسوب می شود.

لیوان تبلیغاتی سرامیکی

لیوان یا ماگ سرامیکی نمایشگاهی ی یکی از محبوب‌ترین انواع موجود در بازار است. غالباً لیوان‌های تبلیغاتی سرامیکی دارای رنگ‌های متنوع و زیبایی هستند به گونه‌ای که گاهی اوقات رنگ دسته و جداره‌های داخلی و خارجی لیوان با هم فرق دارد.

به علاوه امکان چاپ طرح‌های متنوع تبلیغاتی روی این ماگ سرامیکی نمایشگاهی، با بالاترین کیفیت ممکن وجود دارد. در صورت تمایل نیز می‌توانید از چاپ حرارتی یا سابلیمیشن برای چاپ طرح تبلیغاتی روی ماگ سرامیکی استفاده کنید.

در این صورت رنگ جدار بیرونی این محصول سرامیکی در هنگام ریختن مایعات داغ تغییر می‌کند. در ضمن طرح چاپ شده روی ماگ سرامیکی هرگز کم‌رنگ نمی‌شود و همواره زیبایی اولیه خود را حفظ می‌کند.

برای سفارش و خرید هدایای اداری کلیک کنید.

لیوان تبلیغاتی شیشه‌ای

لیوان تبلیغاتی شیشه‌ای نیز قابلیت چاپ طرح‌های تبلیغاتی مختلف را دارد. به عنوان مثال اگر زمینه سفید طرح تبلیغاتی شما نسبت به کل طرح محدود باشد، گزینه مناسبی برای چاپ روی لیوان شیشه‌ای است. در این صورت قسمت سفید رنگ طرح چاپ نمی‌شود و تنها قسمت‌های رنگی آن روی لیوان‌ چاپ می‌شوند.

پس اگر به دنبال خرید لیوان‌های تبلیغاتی ارزان قیمت و در عین حال شیک هستید، لیوان شیشه‌ای یکی از بهترین گزینه‌ها است.

لیوان تبلیغاتی شیشه‌ای

لیوان تبلیغاتی فلزی

لیوان تبلیغاتی فلزی و ماگ فلزی در دار تبلیغاتی عموماً از جنس استیل است. برخی از انواع آن دارای درپوش هستند و دمای مایعات را تا مدت زیادی کنترل می‌کنند. این نوع از لیوان برای سفر و محل کار بسیار مناسب است. در ضمن ماگ فلزی در دار نمایشگاهی مختلف تبلیغاتی را می‌توان روی مدل فلزی آن چاپ کرد.

لیوان تبلیغاتی فلزی و ماگ فلزی در دار تبلیغاتی برخلاف برخی از انواع موجود در بازار، نشکن است و به همین دلیل گزینه‌ای بادوام و منحصر به فرد برای تبلیغ نام و نشان برند شما است.

لیوان تبلیغاتی کاغذی

لیوان تبلیغاتی کاغذی در واقع یک نوع لیوان یک بار مصرف است. این مدل ارزان گزینه‌ای مناسب برای سمینارها، نمایشگاه‌ها و رویدادهای مختلف است. از آنجایی که امکان چاپ طرح‌های تبلیغاتی مختلف با کیفیت مناسب روی این لیوان‌ها وجود دارد، نقش زیادی در معرفی برند شما در چنین رویدادهایی ایفا می‌کنند.

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی

لیوان تبلیغاتی پلاستیکی یکی از انواع گیفت تبلیغاتی ارزان قیمت و مقرون به صرفه است. در ضمن محصولی بسیار کاربردی است. زیرا از آنجایی که نشکن و سبک است، وسیله‌ای مناسب برای سفر به شمار می‌آید.

این نوع لیوان مانند سایر انواع دیگر محصولات تبلیغاتی، قابلیت چاپ طرح‌های مختلف را دارد. از این رو اگر به دنبال خرید ماگ تبلیغاتی عمده و ارزان هستید، لیوان‌های پلاستیکی می‌توانند گزینه مناسبی به شمار روند.

فنجان نعلبکی

یکی از شیک‌ترین و منحصر به فردترین انواع لیوان تبلیغاتی، فنجان نعلبکی است. فنجان نعلبکی تبلیغاتی عموماً از جنس چینی است. معمولاً این محصول تک رنگ (سفید، مشکی و…) است. ضمناً برخی از انواع آن قاشق‌دار بوده و دارای جعبه هستند.

معمولاً از روش چاپ سیلک کوره‌ای برای چاپ طرح تبلیغاتی روی فنجان نعلبکی استفاده می‌شود.

فنجان نعلبکی

قیمت لیوان و ماگ تبلیغاتی

در ماگ تبلیغاتی قیمت به نوع ماگ و نوع چاپ بستگی دارد. همان طور که مشاهده کردید لیوان‌‎های تبلیغاتی مدل‌های مختلفی دارند و از مواد مختلفی ساخته می‌شوند. از این رو بسته به مدل لیوان (دردار یا غیر دردار، دسته‌دار یا غیر دسته‌دار و…) و جنس لیوان (کاغذی، فلزی، سرامیکی و…) قیمت لیوان و ماگ نمایشگاهی متغیر است.

در ضمن بسته به جنس لیوان و نوع طرح تبلیغاتی، از چهار روش زیر برای چاپ روی محصول استفاده می‌شود که هر کدام هزینه خاص خود را دارند:

  • چاپ سیلک اسکرین: این روش چاپی قدمت زیادی دارد و از آن برای چاپ طرح‌های تبلیغاتی با تنوع رنگی پایین استفاده می‌‎شود. از این رو یکی از ارزان‌ترین انواع چاپ به شمار می‌آید.
  • چاپ دیجیتال: در این روش چاپ با استفاده از دستگاه‌های جدید و به‌روز و با سرعت بالا انجام می‌گیرد. روش چاپ دیجیتال برای چاپ طرح‌هایی که دارای تنوع رنگی و جزئیات زیاد هستند مناسب است.
  • چاپ سابلیمیشن یا حرارتی: این روش برای چاپ ماگ‌های حرارتی تبلیغاتی مناسب است و در آن از پرس حرارتی برای تثبیت طرح تبلیغاتی روی لیوان استفاده می‌شود.
  • چاپ لیتو: این روش چاپی برای سفارشات تبلیغاتی در حجم پایین مناسب است. در این روش از یک پرینتر خاص برای چاپ لیوان‌های تبلیغاتی بزرگ استفاده می‌شود.

خرید لیوان و ماگ تبلیغاتی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

لیوان تبلیغاتی زمانی یک هدیه منحصر به فرد است که کیفیت مناسبی داشته باشد. یک محصول تبلیغاتی با کیفیت تا زمانی که قابل استفاده باشد، سفیر مناسبی برای برند شما محسوب می‌شود. از این رو باید در هنگام خرید این لیوان‌ها، کیفیت را در اولویت قرار دهید.

ما در نوبل گیفت با توجه به این موضوع، کیفیت کلیه محصولات خود از جمله لیوان تبلیغاتی را در تمام مراحل چاپ و آماده‌سازی مورد بررسی قرار می‌دهیم. به همین دلیل تمام محصولات ما دارای ضمانت کیفی هستند.

ارسال رایگان لیوان تبلیغاتی به سراسر تهران

تمامی سفارشات خرید لیوان تبلیغاتی در نوبل گیفیت بعد از آماده‌سازی به شیوه‌ای مناسب بسته‌بندی شده و به صورت رایگان برای مشتریان تهرانی ارسال می‌شوند. سفارشات مشتریان شهرستانی نیز پس از آماده‌سازی و بسته‌بندی، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرس آنها ارسال خواهند شد.

نحوه ثبت سفارش لیوان و ماگ تبلیغاتی در نوبل گیفت

فروش لیوان تبلیغاتی در نوبل گیفت به دو طریق حضوری و آنلاین صورت می‌گیرد. از این رو اگر قصد خرید ماگ تبلیغاتی تهران را دارید می‌توانید با تعیین وقت قبلی از شوروم نوبل گیفت دیدن کنید و به صورت حضوری سفارش خود را ثبت بفرمایید. اما در صورتی که خرید آنلاین را ترجیح می‌دهید، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت نوبل گیفت انواع لیوان‌های تبلیغاتی را مشاهده کنید. برای ثبت سفارش نیز کافی است کد محصولات مدنظر خود را به شماره واتساپ 09032882778 ارسال کنید.

در این صورت کارشناسان نوبل گیفت در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند و ضمن ارائه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم، سفارش شما را ثبت می‌کنند.

روند آماده‌سازی و چاپ ماگ و لیوان تبلیغاتی گاهی اوقات زمانبر است، از این رو توصیه می‌شود حداقل 30 تا 45 روز زودتر برای ثبت سفارش اقدام کنید. در ماه‌های پایانی سال نیز به دلیل حجم بالای کاری، بهتر است سفارش خود را 3 تا 4 ماه زودتر ثبت بفرمایید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای ماگ هیتردار تبلیغاتی سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.