هدایای نمایشگاهی

هدایای نمایشگاهی تبلیغاتی

اگر حضور در نمایشگاه‌ها را از هسته اصلی بازاریابی رویداد بنامیم، بدون هیچ شکی هدایای نمایشگاهی تبلیغاتی در رویدادها، مغز اصلی این هسته است. در سایت نوبلگیفت با توجه به اهمیت این موضوع، گیفت تبلیغاتی متنوع از جهت جنس، رنگ، قیمت و … مهیا کرده‌ایم تا متناسب به نمایشگاه‌ها و مشتریان سازمان‌ها و شرکت‌ها انتخاب آسانی داشته باشند.

قیمت هدایا - slider
80,000تومان80,000تومان

حضور در نمایشگاه‌های تجاری همیشه راه مناسبی برای معرفی شرکت‌ها و برندها بوده است. به همین دلیل همواره نمایشگاه‌های تجاری در صف اول استراتژی‌های بازاریابی و برندسازی قرار دارند. ارائه هدایای نمایشگاهی تبلیغاتی از دو جهت بر اعتبار شرکت‌ها تاثیر مثبت می‌گذارد. از یک طرف باعث افزایش حجم بازدیدکنندگان از غرفه نمایشگاهی آن شرکت می‌شود و به این صورت نقش مثبتی در شناساندن برند به مخاطب ایفاء می‌کند. از طرف دیگر، افزایش حجم بازدیدکنندگان از غرفه یک شرکت، ناخودآگاه حس اعتبار آن شرکت را القاء می‌کند و باعث افزایش عملکرد مثبت فضای نمایشگاهی به نفع آن شرکت می‌شود. هدایای تبلیغاتی مناسبتی مانند: هدایای تبلیغاتی یلدا یا هدایای تبلیغاتی روزهای خاص مانند روز معلم، روز مهندس و روز کارگر با بسته بندی جذاب، از انواع هدایای نمایشگاهی هستند که شرکت‌ها و مؤسسات با برند خود برای مخاطبانشان در نظر می‌گیرند. در این مطلب نگاهی به انواع هدایای نمایشگاهی خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

انتخاب هدایای نمایشگاهی مناسب

در تاثیر مثبت هدیه نمایشگاهی تبلیغاتی شکی نیست. اما انتخاب هدایای نمایشگاهی تبلیغاتی مناسب، امری بسیار مهم است. در اینجا چند نکته برای انتخاب هدایای مناسب ارائه شده است.

 • بودجه: اولین قدم در انتخاب هدایا، تعیین بودجه است. تنوع هدایای موجود در بازار بسیار زیاد است و شما می‌توانید با توجه به بودجه خود، هدایای مناسب را انتخاب کنید.
 • مخاطبان هدف: هدایای نمایشگاهی باید متناسب با سلیقه و نیاز مخاطبان هدف انتخاب شوند. به عنوان مثال، اگر مخاطبان شما افراد جوان هستند، می‌توانید از هدایای خلاقانه و مدرن استفاده کنید.
 • پیام برند: هدایای نمایشگاهی باید پیام برند شما را به طور واضح و مختصر به مخاطبان منتقل کنند.
 • کیفیت: کیفیت هدایای نمایشگاهی بسیار مهم است. هدایای بی‌کیفیت نه تنها تاثیر مثبتی بر روی مخاطب نخواهند گذاشت، بلکه می‌توانند به ضرر برند شما تمام شوند.

انواع هدایای نمایشگاهی برای سال 1403

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی انواع مختلفی دارند و بسیار متنوع هستند. معمولا نقطه مشترک تمام هدایای نمایشگاهی، کاربردی بودن آنها است. هدایای نمایشگاهی به همین دلیل عمومیت زیادی دارند. همین امر باعث افزایش ماندگاری و دوام آنها می‌شود، از این رو نقش زیادی در تثبیت نام برند دارند.

ماگ مسافرتی تبلیغاتی

ماگ‌های مسافرتی در واقع یک نوع لیوان سفری بزرگ هستند که به دلیل داشتن بدنه عایق، مانع از تغییر دمای مایع داخل آن می‌شوند. امروزه ماگ‌های مسافرتی جزء اقلام پرکاربرد هستند، به همین دلیل جزء بهترین انواع هدایای نمایشگاهی به شمار می‌روند.

یک ماگ مسافرتی تبلیغاتی با کیفیت، یک همراه مناسب برای فرد است و در صورتی که نام برند شما به شیوه‌هایی حرفه‌ایی و تاثیرگذار بر روی آن حک شود، همواره مخاطب را به یاد شما می‌اندازد.

ماگ سرامیکی تبلیغاتی

ماگ‌های سرامیکی همواره جزء محبوب‌ترین هدایا بوده‌اند. به همین دلیل خیلی‌ها خاطره خوبی از هدیه گرفتن یک ماگ سرامیکی در ذهن دارند. به علاوه ماگ‌های سرامیکی بسیار پرکاربرد هستند و بیشتر اوقات در دسترس افراد قرار دارند.

این مزیت ماگ‌های سرامیکی باعث شده که جزء هدایای نمایشگاهی محبوب باشند. از این رو در صورت چاپ حرفه‌ایی، نقش زیادی در انتقال نام برند شما ایفاء می‌کنند.

فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی یکی دیگر از هدایای نمایشگاهی است که در محیط‌های اداری کاربرد زیادی دارد و از آن برای نگهداری اوراق اداری استفاده می‌شود. در صورتی که فولدر به صورت حرفه‌ایی طراحی شود و دارای کیفیت و چاپ مناسبی باشد، به جزئی ثابت از فضای کاری مخاطب تبدیل می‌شود. از این رو در صورت انتخاب فولدر به عنوان هدیه نمایشگاهی، باید در کیفیت آن بسیار دقت کنید.

فلش مموری تبلیغاتی

امروزه اطلاعات دیجیتال به جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده‌اند. تقریبا همه ما بخشی از اطلاعات کاری و شخصی خود را در فلش مموری نگهداری می‌کنیم و از آن به عنوان یک وسیله دم‌دستی و ساده برای انتقال اطلاعات استفاده می‌کنیم. از این رو اهمیت فلش تبلیغاتی به عنوان هدایای نمایشگاهی بر کسی پوشیده نیست.

در هنگام انتخاب فلش مموری باید به ظرفیت، ساختار و کیفیت آن بسیار دقت کنید. فلش مموری جزء هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی بسیار با ارزش است، اما نه فلش مموری که به سرعت خراب و غیرقابل استفاده شود.

ساک خرید تبلیغاتی

ساک خرید تبلیغاتی از جمله رایج‌ترین هدایای نمایشگاهی است. ساک‌های خرید به انواع پارچه‌ایی، برزنتی، کاغذی (مقوایی)، فانتزی و غیره تقسیم می‌شوند. ساک‌های خرید، محل مناسبی برای چاپ لوگوی برند و شعارهای تبلیغاتی مرتبط با برند شما هستند.

در میان انواع ساک دستی تبلیغاتی، ساک‌های برزنتی از همه بادوام‌تر و کاربردی‌تر هستند. البته گاهی اوقات ارائه ساک‌های فانتزی نیز نقش زیادی در جلب توجه مخاطبان در رویدادهای نمایشگاهی دارد. در هر دو صورت، کیفیت چاپ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

جاسویچی تبلیغاتی

جاکلیدی فلزی تبلیغاتی از جمله دم دستی‌ترین هدایای نمایشگاهی است که تقریبا همیشه با فرد همراه است. جاسویچی در صورتی که کیفیت و ساختار مناسبی داشته باشد، تا سال‌ها قابل استفاده است. این بدان معنی است که نام و لوگوی برند شما همیشه جلوی چشمان فرد است و در حافظه او ثبت می‌شود.

اما انتخاب جاسویچی بسیار مهم است، انتخاب جاسویچی‌های ارزان و بی‌کیفیت تنها پول شما را هدر می‌دهد  بلکه شاید بتوان گفت به نام برند شما لطمه وارد می‌کند و اثر منفی خواهد داشت.

خودکار و روان‌نویس تبلیغاتی

خودکار و روان‌نویس همواره جزء رایج‌ترین هدایای نمایشگاهی هستند. افرادی که به نمایشگاه‌ها مراجعه می‌کنند، معمولا با انبوه خودکارهای تبلیغاتی مواجه می‌شوند. به همین دلیل یک خودکار تبلیغاتی تنها زمانی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی کارآیی لازم را خواهد داشت که با کیفیت باشد، وگرنه خیلی زود دور انداخته می‌شود. برای مثال ست خودکار و روان نویس و جاسوئیچی تبلیغاتی هدیه‌ای باارزش تلقی می‌شود.

پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک جزء آن دسته از هدایای نمایشگاهی است که توجه همگان را در نمایشگاه‌های تجاری به سمت غرفه شما جلب می‌کند. اهدای یک پاوربانک به عنوان یک هدیه نمایشگاهی، اعتبار برند شما را نشان می‌دهد.

شاید پاوربانک تبلیغاتی جزء هدایای نمایشگاهی گران قیمت به شمار بیاید، اما گاهی اوقات انتخاب آن حداقل برای برخی بازدیدکنندگان خاص خالی از لطف نیست. زیرا تلویحا نشان می‌دهد که شما برای حضور آن فرد خاص در غرفه خود ارزش زیادی قائلید.

خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی بر اساس زمینه فعالیت

انتخاب هدیه نمایشگاهی تبلیغاتی براساس زمینه فعالیت یک شرکت می‌تواند اثربخشی بیشتری داشته باشد. به عنوان مثال، برای یک شرکت فناوری، هدایایی مانند فلش مموری، کاورهای دوربین یا پاوربانک‌های قابل حمل می‌توانند جذاب باشند. از سوی دیگر، برای یک شرکت مرتبط با سلامت و زیبایی، محصولاتی مانند دستمال‌های ضدعرق، لوازم آرایشی یا بطری‌های آب معدنی با لوگوی شرکت می‌توانند انتخاب مناسبی باشند. هدف از این انتخاب، ارتباط بیشتر مشتریان با برند و افزایش شناخت آنها در بازار است. از این رو، انتخاب هدیه نمایشگاهی تبلیغاتی بر اساس زمینه فعالیت، باید با توجه به جذابیت و کاربردی بودن برای مخاطبان، انجام شود.

برای شرکت فناوری اطلاعات

انواع هدایای تبلیغاتی دیجیتال مانند: هولدر ضد آب تلفن همراه با شارژر خورشیدی داخلی، کیف لپ‌تاپ با پاوربانک داخلی، اسپیکر بلوتوث، هدفون بی سیم، فلش مموری، بازی‌های کامپیوتری، موس پد تبلیغاتی و … همگی هدایایی متناسب با این زمینه شغلی هستند. مخاطبان این نوع کسب و کار بیشتر با این هدایا ارتباط برقرار می‌کنند و ممکن است مدت زمانی زیادی از هدیه شما استفاده کنند و تبلیغ درازمدتی برای برندتان باشد.

هدفون بی سیم

این روزها هدفون‌ها مخصوصا هدفون‌های بی سیم طرفداران زیادی دارند. هدفون وسیله‌ای است که هر کسی در طول روز به آن نیاز پیدا خواهد کرد. به علاوه برخی از مدل‌های آن کالایی لوکس و جذاب به نظر می‌رسد. این کالا به دلیل ارزشی که دارد تاثیر زیادی بر مخاطب خواهد گذاشت. پس با هدیه دادن یکی از موارد زیر تبلیغیاتی انجام دهید که نام برند شما هیچ وقت از ذهن مشتری پاک نشود.

موس پد تبلیغاتی

موس پد، یک لایه نرم و صاف است که برای قرار دادن موس کامپیوتر بر روی میز استفاده می‌شود، که سبب افزایش دقت و راحتی در حرکت موس می‌شود. این ابزار سبب کاهش اصطکاک موس با سطح میز می‌شود و عملکرد موس را بهبود می‌بخشد، همچنین از سایر آسیب‌های ممکن برای سطح میز جلوگیری می‌کند. موس پد‌ها انواع مختلفی دارند، از جمله موس پد‌های معمولی با بستر پارچه‌ای یا چرمی تا موس پد‌های مخصوص با قابلیت‌ها و طرح‌های ویژه. این ابزار به طور گسترده در محیط‌های کاری و بازی بر روی کامپیوتر استفاده می‌شود و به همین دلیل ابزار مناسبی برای چاپ تبلیغات شما بر روی آن است. با هدیه دادن یک موس پد، که قیمت مناسبی هم دارد، به سادگی تبلیغاتی بلندمدت انجام خواهید داد. برای تبلیغی خلاقانه‌تر و مناسب‌تر از انواع مختلف موس پد تبلیغاتی مختلف استفاده کنید.

 • موس پد تبلیغاتی طبی یا ارگونومیک
 • موس‌پد تبلیغاتی ژله‌ای ساده و بدون شناور
 • موس‌پد تبلیغاتی ژله‌ای دارای شناور
 • موس‌پد تبلیغاتی گرانول
 • موس‌پد تبلیغاتی دایره‌ای
 • موس‌پد تبلیغاتی مستطیلی

برای شرکت تولیدی

دفترچه یادداشت یا تقویم با جلد از جنس محصول تولیدی، جاکلیدی با طرحی از محصول، ماگ با طرح مراحل تولید محصول و … همه راه‌حل های مناسبی برای انجام تبلیغات در این زمینه هستند.

تقویم رومیزی تبلیغاتی

تقویم رومیزی، ابزاری ساده و کارآمد است که برای برنامه‌ریزی زمانی و سازماندهی فعالیت‌ها در زندگی روزمره استفاده می‌شود. برخی تقویم‌ها امکاناتی مانند فضاهایی برای یادداشت کوچک، جای خودکار، دفترچه یادداشت، اطلاعات مهم و تواریخ ویژه را نیز دارا می‌باشند. از کاربردهای اصلی تقویم رومیزی می‌توان به برنامه‌ریزی وقت، زمان‌بندی انجام وظایف روزانه، مدیریت مهمانی‌ها و تعطیلات، و حتی برنامه‌ریزی مسافرت‌ها اشاره کرد. این ابزار ساده اما کارا، به کاربران کمک می‌کند تا به طور سازمان‌یافته‌تر و کارآمدتری به مسائل مختلف زندگی خود نگریسته و برنامه‌ریزی کنند. به همین دلیل تبلیغات با این محصول می‌تواند حداقل به مدت یکسال هر روز برند شما را به مشتری یادآوری کند. برخی از مناسب‌ترین تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی موارد زیر هستند.

 • تقویم رومیزی چوبی 1403 طرح بهار
 • تقویم رومیزی چوبی 1403 یادداشت دار
 • تقویم رومیزی 1403 طرح هندسی
 • تقویم رومیزی چوبی 1403 طرح نیما
 • تقویم رومیزی یادداشت دار 1403 طرح گل
 • تقویم رومیزی چوبی 1403 یونیک
 • تقویم رومیزی مدرن 1403
 • تقویم رومیزی 1403 طرح قهوه

برای شرکت خدماتی

تقویم رومیزی تبلیغاتی، بطری آب قابل حمل با طرحی مرتبط با خدمات، جاکلیدی ضد آب با چراغ قوه، تیشرت تبلیغاتی، تابلو تبلیغاتی نفیس، هدایای مخصوص آقایان همگی قابل تبدیل شدن به یک هدیه تبلیغاتی بی‌نظیر برای یک شرکت خدماتی هستند.

تیشرت تبلیغاتی

استفاده از تیشرت‌ مردانه برای تبلیغات یک روش بسیار موثر و همچنین ارزان قیمت است. با چاپ لوگو، شعار یا تصویر مربوط به کسب و کار یا محصول بر روی تیشرت، شما می‌توانید بدون هزینه‌های بزرگ تبلیغاتی، برند خود را به دیگران معرفی کنید. این روش از آنجا که تیشرت‌ها قابل حمل هستند، به شما امکان می‌دهد تا برند خود را به صورت مستقیم به مخاطبان مورد نظرتان معرفی کنید، سهولت استفاده و استفاده دائمی از تیشرت‌ها می‌تواند موجب افزایش آگاهی عمومی از برند شما و در نتیجه، افزایش فروش و شناخت بیشتر از محصولات یا خدمات شما شود.

تابلو تبلیغاتی

همواره صرفنظر از نوع کسب کار، کارمندان، مشتریان و به طور کلی مخاطبانی وجود دارند که ذوق هنری بالایی دارند که اگر حتی یک شاخه گل به آنها بدهید هیچ وقت شما را فراموش نمی‌کنند. به همین دلیل برای این دسته از افراد هدیه دادن یک تابلو نفیس تبلیغاتی یا حتی یک تابلو ساده اما زیبا بسیار ارزشمند خواهد بود. مخصوصا اگر مخاطب شما فردی رده بالا از یک سازمان یا یک شرکت باشد، این هدیه تبلیغاتی وسیع و گسترده به حساب می‌آید. انواع مختلفی از تابلو تبلیغاتی وجود دارد که برای این منظور مناسب هستند.

 • تابلو چرمی تبلیغاتی
 • تابلو مس و فیروزه تبلیغاتی
 • تابلو پتینه تبلیغاتی
 • تابلو نفیس تبلیغاتی
 • ست تابلو و کتاب نفیس تبلیغاتی

خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در تهران

در تهران، برای خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، به دنبال مراکزی هستیم که انواع متنوعی از این محصولات را ارائه دهند.  فروشگاه ما یعنی وبسایت نوبل گیفت یکی از گزینه‌های مناسب برای این منظور است. ما به عنوان یک مرکز معتبر و قابل اعتماد برای خرید هدایای تبلیغاتی شناخته می‌شود و محصولات متنوعی از جمله انواع لوازم تبلیغاتی و … را ارائه می‌دهد. از جمله ویژگی‌های برجسته خدمات ما می‌توان به کیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات مشتریان فوق‌العاده اشاره کرد. به همین دلیل انتخابی عالی برای کسب و کارهایی هستیم که به دنبال راهی سریع و موثر برای تبلیغات و ارتقای برند خود هستند.

خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تمام امکانات موجود هنوز هم خرید حضوری لذت خاص خود را دارد. البته نه برای تمام خریدها. خریدهایی مانند هدایای تبلیغاتی نیاز چندانی به حضور فیزیکی ندارند. بلکه خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی راهی سریع‌تر، مقرون به صرفه‌تر و با صرف مدت زمان کمتر است. به سادگی چند کلیک حتی به صورت عمده می‌توانید سفارش‌تان را تما و کمال ثبت کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

قیمت هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در سال 1403

معمولا قیمت هدایای نمایشگاهی محدوده خاصی ندارد و به انتخاب شما بستگی دارد. قطعا قیمت برخی از انواع هدایای تبلیغاتی مانند جاسویچی، ساک خرید یا خودکار پایین‌تر است و پاوربانک و فلش مموری قیمت به مراتب بالاتری دارند. در هر صورت شما باید براساس استراتژی بازاریابی و بودجه خود از میان این اقلام انتخاب کنید.

خرید هدایای نمایشگاهی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

اگر به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی جدید و نمایشگاهی باکیفیت هستید، نوبل گیفت بهترین انتخاب است. زیرا تمام محصولات نوبل گیفت علاوه بر قیمت مناسب، در مراحل تولید و تهیه سفارش از نظر کیفی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

نحوه ثبت سفارش هدایای نمایشگاهی در نوبل گیفت

کلیه هدایای نمایشگاهی در وب‌سایت نوبل گیفت دارای یک کد اختصاصی هستند. شما می‌توانید پس از انتخاب محصولات مورد نظر خود، کد آنها را برای شماره واتساپ ۰۹۰۳۲۸۸۲۷۷۸ ارسال کنید. در این صورت کارشناسان نوبل گیفت بلافاصله با شما تماس می‌گیرند و مشاوره‌های لازم را به شما ارائه خواهند کرد. در ضمن کارشناسان این مجموعه همواره آماده ارائه مشاوره در زمینه انتخاب هدایای نمایشگاهی هستند. یکی دیگر از امکاناتی که نوبل گیفت برای مشتریان خود در نظر گرفته، امکان طراحی اختصاصی هدایای تبلیغاتی است. شما می‌توانید هدایای خود را بر اساس نیازهای سازمان و یا سلیقه خاص مخاطبان خود، شخصی‌سازی کنید. کافی است با تیم مشاوران ما تماس بگیرید و آنچه در ذهن دارید با ما مطرح کنید. طراحان ما با بهترین بودجه ممکن ست‌های سفارشی و خاص را برای شما طراحی خواهند کرد.

ارسال رایگان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به سراسر تهران

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی در تهران توسط نوبل گیفت به صورت رایگان ارسال می‌شوند. به عبارت دیگر، در صورت انتخاب محصول و ثبت سفارش، بلافاصله در اسرع وقت سفارشات شما بسته‌بندی و به رایگان به مقصد مورد نظر شما ارسال می‌شوند. سفارشات مشتریان شهرستانی نیز در کمترین زمان ممکن ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای تفنگ اسپری گرین لاین مدل Atomizer Spray Gun سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.