هدایای تبلیغاتی چوبی

هدایای تبلیغاتی چوبی

خرید انواع هدایای تبلیغاتی چوبی با قیمت عالی، ضمانت کیفیت و ارسال رایگان به سراسر تهران از فروشگاه هدایای تبلیغاتی نوبل گیفت

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

هدایای تبلیغاتی چوبی

یکی از گزینه‌های هدایای تبلیغاتی، هدایای چوبی است که شما با انتخاب محصولاتی که از چوب تهیه شده‌اند، علاوه بر پررنگ کردن نام خودتان، حس خوبی از طبیعت را به مشتریانتان تقدیم می‌کنید. البته شما برای تبلیغات چند انتخاب محدود پیش روی خود ندارید و با دنیای بزرگی از محصولات روبه‌رو هستید که انتخاب هر کدامشان می‌تواند یک تاثیر متفاوت روی مشتریانتان بگذارد؛ اما هدایایی که از چوب تهیه شده‌اند، در نگاه اول نظر افراد را با طراحی خاص و منحصربه‌فردشان به خود جلب کرده و اثر مثبتشان را در همان ابتدا بر مخاطبتان می‌گذارند. بنابراین، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌های خرید به‌منظور تبلیغات است.

نوبل گیفت شرکتی است که در زمینه هدایای تبلیغاتی فعالیت می‌کند و در میان گزینه‌های متنوع آن می‌توانید این نوع هدایا را هم ببینید.

انواع هدایای تبلیغاتی چوبی

زمانی‌که قصد دارید که جنس هدیه شما چوبی باشد  تا به کمک آن‌ها نام برندتان را به گوش افراد جدیدی برسانید یا این‌که جوابی به وفاداری مشتریان همیشگی خود بدهید، با تنوع هدایا مواجه می‌شوید. می‌توان ادعا کرد که شما در دنیای این هدایای تبلیغاتی ممکن است گم شوید و نتوانید مورد دلخواه خودتان را پیدا کنید. به همین خاطر شاید بهتر باشد در ابتدا انواع هدیه‌هایی را که با چوب تهیه می‌شوند، بشناسید و سپس، دست به انتخاب و تهیه آن‌ها بزنید.

جعبه‌های پذیرایی

یکی از هدایای کاربردی که برای حوزه‌های گوناگون می‌توان از آن استفاده کرد، جعبه‌هایی هستند که به نام جعبه‌های پذیرایی کاربرد دارند. این بسته‌ها در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند که محصولاتی مانند شکلات، دمنوش، چای و آجیل را در آن‌ها بگذارید. از آن‌جایی‌که این موارد جزو گروه وسایل روزمره به حساب می‌آیند و همیشه جلوی چشمان مشتریانتان است، راه خوبی به حساب می‌آید تا با ثبت کردن نشان و نام برندتان روی آن، کسب‌وکارتان را در ذهن مشتریان زنده نگه دارید.

جعبه‌های پذیرایی که در نوبل گیفت هستند، در اندازه‌های مختلفی تولید شده‌اند. بنابراین، شما می‌توانید با توجه به نوع و مقدار محصولی که قرار است در آن قرار دهید، یک مدل از آن‌ها را انتخاب کنید. بعضی از این جعبه‌ها ساده بوده؛ اما تعدادی هم درب دارند و روی بدنه‌شان طرح‌های مختلفی حک شده است. شما با توجه به هدف و بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید، می‌توانید از میانشان مورد دلخواه‌تان را انتخاب کنید.جعبه‌های پذیرایی

استند موبایل

استندها وسیله‌ای هستند که روی آن‌ها می‌توانید موبایلتان را به‌صورت ایستاده قرار دهید که هم صفحه آن جلوی چشمانتان باشد و هم جای مشخصی داشته باشد که آسیب نبیند. مدل‌های مختلفی از استندهای چوبی موبایل در نوبل گیفت موجود است؛ بعضی از آن‌ها تنها برای نگه داشتن موبایل بوده؛ اما تعدادی هم در کنار این نگهدارنده، جا برای کارت، خودکار و چسب هم دارند.

جاعودی

تصور کنید وارد محیطی می‌شوید و فضا از عطر خوشی پر شده است. حتی اگر در بدترین حالت روحی باشی، برای لحظه‌ای هم که شده، احساس خوبی به شما دست می‌دهد. بنابراین، از این ایده برای تبلیغات هم استفاده کنید. جا عودی یکی از هدایایی است که نوبل گیفت آن را برای شما تدارک دیده است.

محصولی که عود را بعد از روشن کردن روی آن قرار می‌دهند؛ بنابراین، دیگر نگران افتادن آن روی زمین و خطرات مربوط به آن نخواهید شد. اگر افرادی که قصد دارید به آن‌ها هدیه تبلیغاتی دهید، به این موضوع اهمیت زیادی می‌دهند، این محصول را فراموش نکنید.

جادستمال کاغذی

از وسایل چوبی که می‌توانید به دیگران هدیه دهید، جادستمال‌کاغذی است که از چوب تهیه شده‌اند. دستمال‌کاغذی از وسایلی است که در طول روز مصرف بالایی دارند و این وسیله همیشه جلوی چشم و روی میز است. پس، از این هدیه تبلیغاتی که با چوب تهیه می‌شود، غافل نشوید و از آن به‌عنوان محصولی برای بیشتر دیدن و شنیده شدن نام برندتان استفاده کنید.

جادستمال کاغذی

جاکلیدی

دنیا به سمت تکنولوژی رفته است اما هنوز کلیدها بخشی از زندگی ما را درگیر خودشان کرده‌اند و جاکلیدی چرم تبلیغاتی گزینه‌ای است که ما را از سردرگمی و پشت در ماندن در امان نگه می‌دارد. شما هم می‌توانید به آن به‌عنوان هدیه‌ای برای تبلیغات نگاه کنید. پس سفارش جاکلیدی که از چوب تهیه شده است و روی آن نشان و لوگو شرکت و برند شما است، یک راه برای

تقویم

یکی از وسایلی که در محیط کار وجود دارد و حضورش به عملکرد بهتر افراد کمک می‌کند، تقویم است. در نوبل گیفت، تقویم‌هایی که از چوب ساخته شده باشند، هم وجود دارد و شما می‌توانید از میان مدل‌های مختلف آن، دلخواه خود را انتخاب کنید. بعضی از آن‌ها ساده بوده و تقویم روی یک صفحه چوبی قرار گرفته است؛ اما تعدادی از آن‌ها هم به شکل مدرن تولید شده است و با مکعب‌های چوبی که روی آن‌ها عدد است، طراحی شده‌اند.

ساعت

ساعت تبلیغاتی هدیه‌ای است که در هر محیطی به آن نیاز می‌شود. در نوبل گیفت می‌توانید ساعت‌هایی را سفارش دهید که از چوب ساخته شده‌اند و زیبایی منحصربه‌فردی دارند. نوع رومیزی یا دیواری به محلی بستگی دارد که قصد دارید برایش این هدیه تبلیغاتی رو بفرستید. به سایت نوبل گیفت سر بزنید تا تصمیم بگیرید کدامشان را انتخاب کنید. ضمن اینکه می‌توانید برای خرید هدایای چوبی با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب روی نوبل گیفت حساب ویژه‌ای باز کنید.

ساعت

قیمت هدایای تبلیغاتی چوبی

بازه قیمت برای خرید هدایای چوبی بزرگ است و برای بودجه‌های مختلفی که در نظر می‌گیرید، انتخاب‌های مختلفی وجود دارد. با این حال، چند مورد است که روی قیمت نهایی محصولی که برای تقدیم کردن به دوستان انتخاب می‌کنید، اثر می‌گذارند.

۱. اولین مورد که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید تا متناسب با بودجه شما باشد، کالایی است که می‌خرید. بعضی از اجناس قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارند. معمولاً آن دسته از هدایایی که دارای اندازه بزرگ، ظریف‌کاری یا مقدار چوب مصرفی بیشتری هستند، قیمتشان بیشتر است. بنابراین، اگر هیچ محدودیتی در این زمینه ندارید، می‌توانید مدلی را انتخاب کنید که بیشتر به دلتان نشسته است و حتماً مشتریانتان آن را دوست خواهند داشت. در غیراین‌صورت، انتخاب هدایای ساده‌تر و عمومی‌تر یک گزینه مناسب برایتان است.

۲. مورد دیگر اثرگذار در قیمت، کیفیت ساخت و تولید آن است. زمانی‌که به جعبه‌های پذیرایی چوبی فکر می‌کنید، عکس تنها یک مدل در ذهنتان شکل می‌گیرد یا چندین مورد؟ هر وسیله‌ چوبی که انتخاب می‌کنید، با مواد اولیه و در طرح‌های مختلف ساخته می‌شوند. این مورد باعث می‌شود فروش هدایای چوبی با قیمت‌های متفاوتی باشد. بنابراین، اگر از یک کالا خوشتان آمد؛ اما بودجه شما محدود است، مدل‌های خوش‌قیمت‌تر که کیفیت معقولی دارند، برایتان انتخاب مناسبی به حساب می‌آیند.

۳. تعداد هدایای چوبی که قصد دارید آن را سفارش دهید روی قیمت تاثیر دارد. اگر شما قصد سفارش تعداد محدودی را دارید، قیمت نهایی با زمانی‌که تعداد سفارشتان بیشتر است، تفاوت دارد. در صورتی‌که مایل باشید تعداد بالایی از این هدایا را تهیه کنید، تخفیفی برایتان در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، تعدا سفارش هم با قیمت در ارتباط است.

خرید هدایای چوبی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

نوبل گیفت از مجموعه‌هایی است که در زمینه عرضه هدایای تبلیغاتی به‌صورت تخصصی فعالیت می‌کند. اگر شما می‌خواهید که برای تبلیغات، هدیه‌هایی برای افراد بفرستید که برندتان را در ذهنشان ماندگار کند، می‌توانید این گروه را انتخاب کنید. محصولاتی که از این مجموعه انتخاب می‌کنید، با کیفیت بالا و قیمت مناسب طراحی شده‌اند تا خیالتان از بابت خرید و هدیه دادن آن به دیگران راحت باشد.

همین‌طور تلاش شده تنوع محصولات به اندازه‌ای باشد که مناسب سلیقه‌های مختلف باشد. بنابراین، خیالتان راحت باشد که با سر زدن به نوبل گیفت حتماً هدیه‌ای که متناسب با سلیقه شما باشد، پیدا می‌کنید. در کنار این گزینه‌ها، گیفت‌هایی که می‌توانید سفارش دهید برای بودجه‌های مختلف آماده شده است. پس نگران قیمت نباشید. چون از هر کالا نمونه‌ای که با بودجه شما هم‌خوانی داشته باشد، روی میز گزینه‌ها است.

ارسال رایگان هدایای چوبی به سراسر تهران

گروه نوبل گیفت با شعار «یادآور لحظات خوب شما» همیشه در تلاش بوده است تا در زمینه تبلیغات بتوانید به آن اعتماد کرده و بهترین کالاهای تبلیغاتی را به دیگران هدیه دهید. در این راستا تلاش کرده است خدمت‌رسانی خود را بهتر از سابق کند و براین‌اساس، هزینه ارسال برای افرادی که ساکن تهران هستند، رایگان است. بنابراین، در هر کجای تهران باشید، سفارشتان بدون دریافت هیچ گونه مبلغی برای ارسال به دستتان می‌رسد.

نحوه ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی چوبی در نوبل گیفت

در نوبل گیفت می‌توانید به‌صورت حضوری و آنلاین سفارش دهید. در اولین قدم خرید آنلاین هدایای چوبی نیاز است به گروه نوبل گیفت اطلاع دهید کالای موردنظر شما برای خرید کدام است. برای این منظور، هر کدام از محصولات یک کد دارند که در کنار سایر توضیحات آن قرار دارد. آن را به یاد داشته و سپس با گروه مشاوره این مجموعه تماس بگیرید.

گروه مشاوره شما را راهنمایی می‌کنند که قیمت هدایای چوبی که انتخاب کردید، چقدر است و به چه تعدادی از آن‌ها نیاز دارید. نوسانات بازار زیاد است و لازم است قبل از ثبت سفارش، از قیمت آن‌ها اطلاع پیدا کنید که مشاوران به شما اعلام می‌کنند. در کنار این کار، این هدایا به‌منظور تبلیغات تهیه می‌شوند و نوشتن نام و لوگوی برندتان روی آن اثرگذار است. بنابراین، به همکارانمان اطلاع دهید که چه متن یا لوگویی می‌خواهید روی آن حک شود. در نهایت، سفارشتان در زمان کوتاهی آماده شده و برایتان ارسال می‌شود.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای باکس سنتی MDF تبلیغاتی 126 سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.