کنترل کیفیت

سفارشات قبل ازتحویل، توسط کارشناس کنترل کیفیت بررسی و پس از تایید، ارسال می‌شود.

تنوع کالایی

با بیش از 5000 تنوع کالایی برای سلایق مختلف و انتخابی راحت برای کسب وکارهای مختلف.

ارسال به سراسر جهان

ارسال هدایا از نوبل گیفت به سراسر ایران ختم نمی‌شود! امکان ارسال به سراسر جهان وجود دارد.

حمل رایگان در شهر تهران

تمامی سفارشات فقط در شهر تهران از محل دفتر نوبل‌گیفت تا محل تحویل کاملا رایگان است.

داستان نوبلگیفت

از آنجایی که امروزه همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ به دنبال ایجاد یک فرایند برندینگ و ارتباطات مناسب و پایدار هستند، اقدامات متنوعی را برای ایجاد و ارسال پیام خود انجام می‌دهند. بر کسی پوشیده نیست و حتی قابل انکار نبوده و نخواهد بود که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتباط مستقیم(بازاریابی مستقیم) یا یادآورنده برند یا نام شما، ارسال هدیه تبلیغاتی است.

به جرات می‌توان گفت، حتی تمامی کسب و کارهایی که همه عملیات و اقدامات آن‌ها بر بستر اینترنت اتفاق می‌افتد هم، نیاز به ارتباطی نزدیک‌تر از فضای مجازی دارند، چرا که در نهایت پشت تمامی این ساز و کار، یک انسان می‌نشیند و آدمی نیازمند برقراری ارتباط مبتنی بر احساس و عاطفه است. هیچ چیز مثل یک هدیه تبلیغاتی خوب نمی‌تواند به طرف مقابل، میزان توجه و علاقه را به نمایش بگذارد. 

نوبلگیفت با اتکا بر دانش و فعالیت مستمر بیش از 10 ساله تیم خود، در حوزه تبلیغات، روابط عمومی، برندینگ و بازاریابی کمک شایانی برای بوجود آوردن نقاط تماس درست و پایداری برای کسب و کار شما خواهد بود. آنچه که برای ما اهمیت دارد، پیدا کردن راهکاری مناسب و متناسب برای شماست تا تصویری صحیح در راستای برندسازی خود در ذهن و افکار مخاطب بازار هدف خود و در زمان مشخص(نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، همایش‌ها و سمینارها، سالگردهای تاسیس شرکت‌ها یا مجموعه‌ها، بسته‌های خوش آمدگویی، ایام نوروز و…) برجای بگذارید.

بدون هیچ محدودیتی از مشاوره تیم هدایای تبلیغاتی نوبلگیفت در زمینه نوع هدیه، جنس و قیمت و همچنین نحوه ارائه و ارسال به مشتریان خودتان سوال کنید تا در سریع‌ترین زمان، افتخار راهنمایی شما را در بیش از 5000 هزار اقلام تبلیغاتی، داشته باشیم.

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی مختلف با سرپرست فروش نوبل‌گیفت در ارتباط باشید. برای ارتباط در تلگرام یا واتساپ کافی‌ست روی دکمه‌های زیر کلیک کنید. 

برخی از مشتریان ما

به نوبل‌گیفت بپیوندید!

ما در نوبل‌گیفت همواره به دنبال گسترش و توسعه کسب‌و کار خود هستیم. در صورتی که تمایل دارید ما را در این مسیر همراهی کنید، لطفا با استفاده از فرم زیر رزومه خود را برای ما ارسال کنید.