فلاسک تبلیغاتی درجه دار دیجیتال

فلاسک تبلیغاتی

خرید آنلاین فلاسک تبلیغاتی با جای دمنوش، فلاسک تبلیغاتی نیم لیتری، فلاسک استیل رنگی تبلیغاتی، فلاسک مسافرتی تبلیغاتی، فلاسک دوقلو فلزی تبلیغاتی با طراحی ویژه لوگوی شما بر روی خود در نوبل گیفت به راحتی امکان‌پذیر است. کافی است فلاسک را جزو هدایای تبلیغاتی انتخاب کنید و سفارش دهید.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

اعطای فلاسک تبلیغاتی به‌عنوان هدیه سازمانی و حتی هدیه نوروزی اداری به پرسنل یک شرکت یا مجموعه می‌تواند ایده‌ای فوق‌العاده خاص و جذاب باشد؛ چراکه فلاسک‌ها مصارف بی‌شماری دارند و معمولاً هر فردی، مخصوصاً افراد شاغل در طول روز بارها از این محصول استفاده می‌کنند. از آنجا ‌که هدایای تبلیغاتی از این جهت تدارک دیده می‌شوند که جنبه بازاریابی داشته باشند، باید از وسایل کاربردی باشند تا افراد از آن‌ها در مکان‌های مختلف استفاده کنند.

در این مقاله انواع فلاسک تبلیغاتی که مجموعه نوبل گیفت ارائه می‌دهد معرفی می‌شوند. سپس مزایای اعطای هدایای سازمانی و نقش آن‌ها در تبلیغات بررسی می‌شوند. درنهایت نیز چگونگی سفارش و نحوه خرید فلاسک تبلیغاتی و فروش فلاسک اداری از مجموعه نوبل گیفت توضیح داده می‌شود.

انواع فلاسک تبلیغاتی

فلاسک تبلیغاتی را می‌توان در زمره هدایای مدیریتی خاص قرار داد؛ چراکه این هدیه تبلیغاتی خاص و منحصربه‌فرد، مصارف بی‌شماری داد و معمولاً در اتاق هر کارمند اداری استفاده می‌شود؛ از این‌رو انتخاب انواع فلاسک‌ها به‌عنوان هدایای سازمانی می‌تواند ایده منحصربه‌فردی باشد. نوبل گیفت انواع فلاسک تبلیغاتی را در انواع مختلف ارائه می‌دهد. انواع فلاسک تبلیغاتی عبارت‌اند از:

 • فلاسک نیم‌لیتری با صفحه نمایشگر دما دیجیتال

یکی از انواع فلاسک تبلیغاتی نوبل گیفت، فلاسک نیم‌لیتری با صفحه نمایشگر دمای دیجیتال است. این فلاسک‌ها دارای بدنه تمام استیل و ضد زنگ هستند و محلی برای گرفتن تفاله چای و دمنوش دارند. قسمتی نیز برای قرار دادن دمنوش در این نوع فلاسک‌ها در نظر گرفته شده است. گنجایش این فلاسک‌های تبلیغاتی نیم لیتر است و رنگ‌بندی‌های متفاوتی نیز دارد.

فلاسک نیم‌لیتری با صفحه نمایشگر دما دیجیتال

 • فلاسک تبلیغاتی دماسنج‌دار نیم‌لیتری 20

یکی از انواع فلاسک تبلیغاتی نوبل گیفت، فلاسک تبلیغاتی دماسنج‌دار نیم‌لیتری 20 است. این فلاسک‌های تبلیغاتی دارای جنس بدنه استیل و بسیار مقاوم هستند. همچنین قسمت دمنوش‌ساز و تفاله‌گیر هم دارند. گنجایش این نوع فلاسک‌ها نیم لیتر است و به‌دلیل داشتن دماسنج می‌توان از میزان درجه دمای محتویات داخل فلاسک آگاه شد. این فلاسک‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها به‌عنوان هدایای سازمانی هستند.

 • فلاسک تبلیغاتی با جای دمنوش

فلاسک تبلیغاتی با جای دمنوش نیز نوع دیگری از فلاسک‌های تبلیغاتی است که به‌دلیل کاربردهای آن می‌تواند در زمره هدایای سازمانی نیز قرار بگیرد. جنس بدنه این فلاسک‌ها از استیل و بسیار مقاوم است. این فلاسک‌ها محلی مخصوص برای قرار گرفتن دمنوش دارند. شکل ظاهری این فلاسک‌ها بسیار شکیل است و به‌عنوان هدیه تبلیغاتی کاملاً مناسب و کاربردی هستند.

 • فلاسک تبلیغاتی نیم‌لیتری استیل

یکی دیگر از انواع فلاسک تبلیغاتی، فلاسک تبلیغاتی نیم‌لیتری استیل است. این نوع از فلاسک‌ها بدنه تمام استیل دارند. همچنین دارای کاوری بسیار شکیل و زیبا هستند. امکان چاپ روی بدنه این نوع فلاسک‌ها و همین‌طور کاور آن‌ها امکان‌پذیر است. این نوع فلاسک‌ها تک‌نفره بوده و برای استفاده در محیط‌های کاری و اداری بسیار مناسب هستند.

 • فلاسک تبلیغاتی 1 نفره با درب ضامن‌دار

نوع دیگری از فلاسک تبلیغاتی که نوبل گیفت ارائه می‌‌دهد، فلاسک تبلیغاتی 1 نفره با درب ضامن‌دار است. این نوع فلاسک‌ها برای محیط‌های اداری، کوه‌نوردی و مسافرت‌های یک‌روزه بسیار مناسب و کاربردی هستند. همچنین دارای رنگ‌بندی‌های سفید، مشکی، بنفش، سورمه‌ای، زرد و گلد هستند و امکان چاپ لوگو یا هر اطلاعاتی روی بدنه آن‌ها وجود دارد. معمولاً کارمندان خانم به‌دلیل تنوع رنگی این نوع فلاسک‌ها، از آن‌ها به‌عنوان هدیه تبلیغاتی خاص استقبال بالایی می‌کنند.

فلاسک تبلیغاتی 1 نفره با درب ضامن‌دار

 • فلاسک تبلیغاتی رنگی با فنجان همراه

فلاسک تبلیغاتی رنگی با فنجان همراه نیز نوع دیگری از فلاسک‌های تبلیغاتی ارائه‌شده توسط مرکز تبلیغات نوبل گیفت است. این فلاسک‌ها در دو رنگ سبز و آبی سفارش داده می‌شوند. جنس بدنه این نوع فلاسک‌ها به‌گونه‌ای است که قابلیت چاپ و حکاکی لوگو و هر نوع اطلاعاتی روی آن‌ها وجود دارد. این فلاسک‌ها فنجان هم دارند که سبب سهولت در استفاده از فلاسک می‌شود.

 • فلاسک دوقلوی فلزی تبلیغاتی

یکی دیگر از انواع فلاسک تبلیغاتی، فلاسک دوقلوی فلزی است. این فلاسک‌ها بدنه تمام استیل دارند و با توجه به جنس بدنه و محافظ داخلی آن‌ها، محتویات داخل فلاسک را تا زمان قابل‌توجهی گرم نگه می‌دارند. این نوع فلاسک‌ها را می‌توان برای جای چای و آب جوش یا انواع دم‌نوش استفاده کرد. درواقع این نوع فلاسک‌ها را می‌توان از هدایای مدیریتی خاص دانست که جای آن در اتاق هر مدیری خالی است. قابلیت حکاکی نام برند و اطلاعات تبلیغاتی لازم روی بدنه این فلاسک‌ها امکان‌پذیر است و اطلاعات درج‌شده، به مرور زمان و شست‌وشو از بین نخواهد رفت.

 • فلاسک تبلیغاتی فانتزی با لیوان

فلاسک تبلیغاتی فانتزی با لیوان را نیز می‌توان هدیه تبلیغاتی خاصی در نظر گرفت. شکل ظاهری این نوع فلاسک‌ها بسیار شکیل و زیباست و می‌توانند به‌عنوان هدیه نوروزی اداری برای کارمندان خانم بسیار هیجان‌انگیز باشند. این فلاسک‌ها به‌دلیل شکل ظاهری به‌سرعت نظر دیگر افراد را به خود جلب می‌کنند؛ از این‌رو می‌توانند برای تبلیغات بسیار مناسب باشند.

 • فلاسک تبلیغاتی مسافرتی با درب لیوانی

نوع دیگری از انواع فلاسک تبلیغاتی، فلاسک تبلیغاتی مسافرتی با درب لیوانی است. جنس بدنه این نوع فلاسک‌ها از پلاستیک فشرده است. درب این نوع از فلاسک‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌ است که می‌توان به‌عنوان لیوان از آن‌ها استفاده کرد. این نوع از فلاسک‌ها نیز می‌توانند هدیه تبلیغاتی خاصی برای مشتریان وفادار یک شرکت یا سازمان باشند. ناگفته نماند که امکان چاپ لوگو و برند نیز روی این نوع فلاسک‌ها امکان‌پذیر است.

فلاسک تبلیغاتی مسافرتی با درب لیوانی

 • فلاسک تبلیغاتی استیل رنگی 1200

فلاسک تبلیغاتی استیل رنگی نیز هدیه‌ تبلیغاتی خاصی است که به‌دلیل رنگ‌های خاص و منحصربه‌فردی که دارد معمولاً بسیار جلب‌توجه می‌کند؛ از این‌رو می‌تواند نقش بسیار مهمی را برای تبلیغات ایفا کند. جنس بدنه این نوع فلاسک‌ها نیز تمام استیل است و به همین دلیل مدت‌زمان بیشتری محتویات درون آن گرم می‌ماند. از طرفی دیگر امکان چاپ و حکاکی هر نوع اطلاعاتی روی بدنه این نوع فلاسک‌ها امکان‌پذیر است.

 • فلاسک تبلیغاتی بزرگ 750

فلاسک تبلیغاتی بزرگ هم یکی دیگر از انواع فلاسک تبلیغاتی است که می‌تواند به‌عنوان یک هدیه نوروزی اداری بسیار مناسب و البته کاربردی باشد؛ چراکه معمولاً از فلاسک‌های بزرگ در سفرهای خانوادگی بیشتر استفاده می‌شود و همین امر می‌تواند سبب شود نام و برند محصولات مورد نظر دارندگان کسب و کارها، در مکان‌های بیشتری دیده شود و جنبه بازاریابی قوی خواهد داشت.

مزایای اعطای هدایای سازمانی و نقش آن‌ها در تبلیغات

هدایای سازمانی هدایایی هستند که سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و بیشتر مجموعه‌ها، برای کارکنان و پرسنل آن‌ها و گاهی مشتریان وفادار آن مجموعه تدارک دیده می‌شوند. هدایای سازمانی معمولاً در مراسم‌ خاصی برای تشکر و قدردانی از پرسنل و کارمندان آن ادارات، به آن‌ها اعطا می‌شوند. البته معمولاً بیشتر اداره‌ها و شرکت‌ها و صاحبان کسب و کارها در برخی اعیاد خاص نیز این هدایا را برای پرسنل و کارمندان خود تدارک می‌بینند؛ مانند هدیه نوروزی اداری که به تمام پرسنل ادارات، پیش از سال نو اعطا می‌شود.

البته گاهی دارندگان برخی کسب و کارها از هدایای سازمانی برای گسترش نام برند خود و جذب مشتریان خود استفاده می‌کنند و گاهی به برخی از مشتریان وفادار خود فلاسک سازمانی اهدا می‌کنند. ناگفته نماند این عمل به ظاهر ساده می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی در برندسازی و تبلیغات هر مجموعه‌ای داشته باشد.

مزایای اعطای هدایای سازمانی و نقش آن‌ها در تبلیغات

 نحوه سفارش و خرید فلاسک تبلیغاتی

همان‌طور که بیان شد، انواع فلاسک‌های تبلیغاتی می‌توانند گزینه‌ای عالی برای هدایای سازمانی و تبلیغاتی باشند. نوبل گیفت انواع مختلف فلاسک‌های تبلیغاتی را برای متقاضیان در نظر گرفته است. نحوه سفارش و خرید فلاسک نمایشگاهی از مجموعه تبلیغاتی نوبل گیفت بسیار ساده است؛ چراکه انواع فلاسک تبلیغاتی در سایت نوبل گیفت به همراه ویژگی‌های این محصولات و قیمت آن‌ها موجود است؛ از این‌رو شما عزیزان می‌توانید با مجموعه تماس برقرار کنید و فلاسک تبلیغاتی خود را در تعداد مورد نظر سفارش دهید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد انواع فلاسک تبلیغاتی در انواع مختلف آن‌ها بررسی شود. درواقع خرید فلاسک نمایشگاهی به‌عنوان هدایای سازمانی کاملاً معقول و منطقی است؛ چراکه فلاسک‌ها جزء وسایل بسیار کاربردی در بیشتر مکان‌ها هستند. فروش فلاسک اداری همچنین انواع فروش فلاسک تبلیغاتی ارائه‌شده توسط مجموعه تبلیغاتی نوبل گیفت می‌توانند در زمره هدایای مدیریتی خاص و منحصربه‌فرد قرار بگیرند؛ چراکه از نظر جنس، دوام و ماندگاری در سطح بالایی قرار دارند و امکان چاپ و حکاکی برند و لوگو و اطلاعات لازم روی بدنه آن‌ها به سهولت امکان‌پذیر است.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای کیف مسافرتی و پیک نیکی تبلیغاتی سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.