ساخت تندیس تبلیغاتی

تندیس تبلیغاتی

خریدن انواع تندیس حجمی ، تندیس پلکسی ، لوح تقدیر، تابلو، راهنما، پلاک و… را با نوبل گیفت تجربه کنید. شما می‌توانید تندیس‌هایی با طرح و نوشته‌ سفارشی تهیه کنید و از آنها به عنوان هدایای تبلیغاتی در رویدادها یا مکان‌های مختلف استفاده کنید.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

تندیس تبلیغاتی همان‌طور که از نام آن مشخص است یکی از ابزارهای تبلیغات برندهای مختلف و به‌منظور رونق حوزه کسب و کار استفاده می‌شود. معمولاً شرکت‌ها، کارخانه‌ها و مراکزی که قصد تبلیغ کسب و کار و حرفه خود را دارند از تندیس تبلیغاتی به‌وفور استفاده می‌کنند.

درواقع اعطای تندیس تبلیغاتی در این مجموعه‌ها، گاهی یک تیر و چند نشان است. بدین نحو که این مجموعه‌ها، در مناسبت‌های مختلف با اعطای تندیس تبلیغاتی هم از کارمندان و پرسنل خود تقدیر و تشکر کرده و هم اینکه آرم و برند خود را بدین وسیله به سایر افراد نیز معرفی می‌کنند.

در این مقاله ابتدا انواع تندیس تبلیغاتی معرفی می‌شوند. سپس در باب ویژگی‌های هدایای تبلیغاتی خاص صحبت می‌شود. همچنین ضمن معرفی هدایای سازمانی و انواع آن‌ها، مزیت‌های تندیس تبلیغاتی نیز بررسی می‌شوند. درنهایت نیز چند پیشنهاد برای هدایای مدیریتی خاص مطرح خواهد شد.

انواع تندیس تبلیغاتی

تندیس تبلیغاتی انواع متعددی دارد که مجموعه‌های مختلف بسته به نیاز خود می‌توانند هرکدام از انواع تندیس تبلیغاتی مورد نظر خود را سفارش بدهند. البته بدیهی است قیمت انواع تندیس تبلیغاتی با توجه به جنس و متریال آن‌ها متفاوت است. انواع تندیس‌های تبلیغاتی عبارت‌اند از:

 • تندیس تبلیغاتی پلکسی گلس

یکی از انواع تندیس تبلیغاتی، تندیس‌های پلکسی گلس است. این نوع تندیس‌ها از جنس پلی کربنات و کاملاً شفاف و درخشان هستند؛ از این‌رو گزینه مناسبی برای نوشتن متن تقدیرنامه‌ها جهت مراسم تجلیل هستند. البته علت اصلی این امر قابلیت چاپ فوق‌العاده این تندیس‌هاست که سبب افزایش یافتن مصارف آن شده است.

تندیس تبلیغاتی پلکسی گلس

 • تندیس تبلیغاتی کریستال

این تندیس نیز یکی دیگر از انواع تندیس‌های تبلیغاتی است که طرفداران بی‌شماری دارد. از این نوع تندیس‌ها برای حکاکی چهره یا تصاویر منتخب افراد استفاده می‌شود. به دلیل جنس این نوع از تندیس تبلیغاتی و البته کیفیت بالای این محصولات، بیشتر شرکت‌ها و مراکز اداری بزرگ برای مراسم تقدیر و تشکر از کارمندان خود، از این نوع تندیس‌ها استفاده می‌کنند.

تندیس تبلیغاتی کریستال یا شیشه‌ای ماندگاری بالایی دارند و حک چهره و یا هر نوع متنی روی آن‌ها جلوه و زیبایی فوق‌العاده‌ای خواهد داشت.

 • تندیس تبلیغاتی فلزی

نوع دیگری از انواع تندیس تبلیغاتی، تندیس فلزی است. همان‌طور که از نام این نوع تندیس‌ها مشخص است، جنس این تندیس‌ها از فلز (برنج، سرب، راماک و…) است. این نوع از تندیس تبلیغاتی دارای محدودیت هستند و تنها در برخی از کارگاه‌های خاص و با ابزار خاصی تهیه می‌شوند؛ از این‌رو یافتن کارگاه‌های تولیدکننده این نوع از تندیس تبلیغاتی بسیار دشوارتر از سایر کارگاه‌های سازنده تندیس تبلیغاتی با جنس‌های دیگر است. همچنین ناگفته نماند مقاومت و ماندگاری این نوع از تندیس‌ها نیز بسیار بالاتر است و بدیهی است که گاهی قیمت آن‌ها نیز از سایر جنس‌های این محصولات بیشتر است.

 • ویژگی‌های هدیه تبلیغاتی خاص

در حال حاضر انواع هدایای تبلیغاتی توسط بسیاری از مجموعه‌ها تدارک دیده می‌شوند و معمولاً نیز برای این امر از انواع سررسید، روان‌نویس، تقویم‌های رومیزی، ساعت و … استفاده می‌شود. اگرچه موارد گفته‌شده بسیار پرکاربرد هستند، گاهی لازم است کمی خلاقیت بیشتری به خرج داده شود تا هدیه تبلیغاتی خاصی را بتوان طراحی و اجرا کرد. البته استفاده از تندیس تبلیغاتی نیز گاهی به‌عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار پرکاربرد است. برخی از ویژگی‌های هدیه تبلیغاتی خاص عبارت‌اند از:

 • قابل استفاده بودن

قابلیت استفاده مداوم از یک هدیه تبلیغاتی مهم‌ترین فاکتوری است که می‌تواند سبب شود عنوان هدیه تبلیغاتی خاص را از آن خود کند. اگر یک هدیه تبلیغاتی از وسایل قابل استفاده مداوم افراد باشد، قطعاً نقش فوق‌العاده‌ای در تبلیغات آن برند و محصولات آن خواهد داشت.

انواع تندیس تبلیغاتی

 • داشتن جلوه زیبا

زیبایی و شکیل بودن هدایای تبلیغاتی یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که یک هدیه تبلیغاتی خاص باید داشته باشد. درواقع هرچقدر یک هدیه تبلیغاتی دارای زیبایی و جلوه بالاتری باشد، افراد بیشتری را به سمت خود جذب خواهد کرد. معمولاً می‌توان تندیسی از چهره فرد مورد نظر را سفارش داد. در این مواقع افراد چنین تندیسی را به‌راحتی کنار نمی‌گذارند و در بیشتر مواقع آن را در مکان‌های خاصی که در دید باشند قرار می‌دهند.

 • متفاوت بودن

زمانی می‌توان عنوان خاص را به‌نوعی از هدایای تبلیغاتی نسبت داد که این هدایا متفاوت باشند. درواقع برای خلق یک هدیه تبلیغاتی خاص باید کمی خلاقانه‌تر وارد عمل شد و از انواع روتین هدایای تبلیغاتی جلوتر رفت. این تفاوت را می‌توان با توجه به کسب و کار و حرفه مورد نظر ایجاد کرد؛ برای مثال می‌توان به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص از یک مجموعه دندان‌پزشکی، یک ساعت یا قاب عکس با طرح دندان را در نظر گرفت.

 • دوام و ماندگاری

دوام و ماندگاری هدایای تبلیغاتی نیز یکی از مواردی است که سبب می‌شود، این هدایا تا مدت بیشتری استفاده شوند و از نظر تبلیغاتی نیز قطعاً این موضوع بسیار حائز اهمیت خواهد بود؛ چراکه هرچقدر یک هدیه تبلیغاتی جنس بادوام‌تری داشته باشد معمولاً تا مدت‌زمان بیشتری افراد آن را نگه‌داری می‌کنند.

هدایای سازمانی و انواع آن‌ها

هدایای سازمانی هدایایی هستند که در بسیاری از شرکت‌ها، کارخانه‌ها، مراکز تجاری و… برای کارمندان یا مشتریان آن مجموعه‌ها تدارک دیده می‌شوند. اگرچه هدایای سازمانی با نام هدایا به این افراد اعطا می‌شوند، درواقع نوعی وسیله تبلیغاتی برای مجموعه‌های مذکور نیز قلمداد می‌شوند. معمولاً هدایای سازمانی به‌گونه‌ای طراحی می‌شوند که در عین رفع نیاز مخاطب، نقش تبلیغاتی نیز برای آن مجموعه دارند. این هدایا معمولاً به مناسبت‌های مختلفی به کارمندان یا مشتریان اعطا می‌شوند. این مناسبت‌ها معمولاً اعیاد و روزهای خاصی همچون روز کارمند، روز افتتاحیه و… هستند.

هدایای سازمانی و انواع آن‌ها

هدایای مدیریتی خاص

یکی از انواع هدایای سازمانی هدایای نوروزی اداری است. هدیه نوروزی اداری هدیه‌ای است که معمولاً ادارات، کارخانه‌ها و شرکت‌ها در آغاز سال نو برای کارمندان یا برخی مشتریان خاص خود تدارک می‌بینند. هدیه نوروزی اداری گاهی برای تشکر و قدردانی به افراد اعم از کارکنان آن سازمان یا مشتریان اعطا می‌شوند. البته در این میان از جنبه تبلیغاتی بودن این هدایا نیز نمی‌توان چشم‌پوشی کرد. معمولاً هدیه نوروزی اداری به‌گونه‌ای در نظر گرفته می‌شوند که کاربردی باشند.

انواع مختلفی از هدیه نوروزی اداری را می‌توان سفارش داد. از مهم‌ترین این هدایا می‌توان به سررسید، خودکار، تقویم رومیزی، ساعت دیواری و رومیزی، ست مدیریتی و… اشاره کرد. البته همان‌طور که گفته شد یک جنبه هدیه نوروزی اداری، تبلیغ شرکت یا برند خاصی است؛ از این‌رو معمولاً روی هدیه نوروزی اداری که از طرف یک شرکت به کارمندان یا مشتریان اعطا می‌شوند، نام برند و شرکت اعطاکننده نیز حک می‌شوند.

برای مثال معمولاً در صفحات اول سررسیدهایی که به‌عنوان هدیه نوروزی اداری اعطا می‌شوند محصولات همان کارخانه معرفی شده یا معمولاً روی پایه تقویم‌های رومیزی برند مورد نظر به همراه اطلاعات تماس و آدرس حکاکی می‌شوند.

تندیس تبلیغاتی اداری

یکی دیگر از هدایای سازمانی که می‌تواند بسیار خاص و ماندگار باشد تندیس تبلیغاتی اداری است. معمولاً تندیس‌ها بهترین گزینه برای مراسم قدردانی و تشکر از پرسنل و کارکنان یک سازمان یا اداره محسوب می‌شوند.  تندیس تبلیغاتی قابلیت چاپ لوگو و آرم شرکت را نیز دارد و گاهی شکل و شمایل این تندیس‌ها به شکل برند و لوگوی شرکت طراحی می‌شوند. بدیهی است انواع تندیس تبلیغاتی با توجه به متریال آن و یا نوع و خلاقیتی که در ساخت آن به کار گرفته می‌شود قیمت‌های متفاوتی دارد.

تندیس تبلیغاتی اداری

مزیت تندیس تبلیغاتی به‌عنوان هدایای سازمانی

از مزایای استفاده از تندیس تبلیغاتی به‌عنوان هدایای سازمانی این است که سبب تبلیغ و معرفی برند شرکت مورد نظر می‌شود و همین امر سبب رونق کسب و کار مورد نظر نیز خواهد شد. البته انتخاب شکل و شمایل تندیس تبلیغاتی نیز در این تبلیغات و رونق کسب و کار بسیار مهم است.

معمولاً شرکت‌ها و مجموعه‌های اداری در مناسبت‌های مختلف هدایایی را برای پرسنل و کارمندان یا گاهی مشتریان وفادار خود در نظر می‌گیرند. البته اگرچه هدف تشکر و قدردانی است، بهتر است این تشکر و قدردانی به‌گونه‌ای باشد که نام برند و لوگوی شرکت مورد نظر را نیز معرفی کند؛ از این‌رو معمولاً شرکت‌ها و مجموعه‌های بزرگ از تندیس تبلیغاتی با لوگو و آرم شرکت استفاده می‌کنند. البته این تندیس‌ها چنانچه کاربردی‌تر باشند معمولاً افراد از آن‌ها در مکان‌های عمومی‌تری استفاده خواهد کرد و همین امر نوعی تبلیغ برند شرکت یا مجموعه مورد نظر نیز محسوب می‌شود.

 چند پیشنهاد جذاب برای هدایای مدیریتی خاص

در چند سال اخیر بازار هدایای سازمانی بسیار رونق گرفته است و در حال حاضر انواع متعددی از هدایای سازمانی موجود هستند. اگرچه گاهی هزینه‌های بالایی برای این هدایا صرف می‌شوند، در بسیاری از موارد پاسخ تبلیغاتی شایسته‌ای را در برندارند؛ از این‌رو یکی از مهم‌ترین فاکتورها در تدارک هدایای مدیریتی، نوع و کارایی محصولات است. در ادامه چند نمونه از هدایای مدیریتی خاص و پرکاربرد معرفی می‌شوند.

 • ساعت دیواری

یکی از پیشنهادهایی که به‌عنوان هدایای مدیریتی خاص می‌توان مطرح کرد، ساعت دیواری با لوگوی شرکت مورد نظر است؛ چراکه معمولاً از ساعت دیواری در تمامی مکان‌ها استفاده می‌شود؛ از این‌رو اگر یک ساعت دیواری شکیل با لوگو و آرم شرکت به‌عنوان هدیه سازمانی تدارک دیده شود، بسیار پرکاربرد خواهد بود. همچنین مصارف بی‌شماری نیز خواهد داشت و از طرفی جنبه تبلیغی و برندسازی نیز خواهد داشت.

 • تندیس تبلیغاتی به شکل گلدان

یکی دیگر از پیشنهاد‌هایی که می‌توان به‌عنوان هدایای مدیریتی خاص از آن‌ها نام برد، تندیس تبلیغاتی به شکل گلدان است. معمولاً روی پایه این تندیس‌ها آرم و لوگو شرکت منتخب درج می‌شود که جنبه تبلیغاتی نیز دارد. البته بدیهی است هر چقدر تندیس تبلیغاتی به شکل گلدان، شکیل‌تر و زیباتر باشد، در مکان‌های مهم‌تری قرار داده می‌شود و بازدید بیشتری از آن صورت می‌گیرد.

تندیس تبلیغاتی به شکل گلدان

 • ست مدیریتی

از دیگر پیشنهادها برای هدایای مدیریتی خاص می‌توان به ست مدیریتی اشاره کرد. ست مدیریتی شامل کیف پول، کمربند و جاسوئیچی است که معمولاً ارم و لوگوی شرکت منتخب نیز روی آن‌ها درج می‌شود. از آنجا که این وسایل شخصی بسیار کاربردی هستند، جنبه تبلیغاتی بسیار بالایی برای شرکت خواهند داشت. البته بدیهی است هرچقدر جنس ست‌های مدیریتی بهتر باشد، قطعاً تمایل به استفاده از آن‌ها نیز بیشتر است و جنبه تبلیغاتی آن‌ها نیز پررنگ‌تر خواهد بود.

سخن پایانی

در این مقاله درباره تندیس تبلیغاتی و انواع آن‌ها کامل صحبت شد. بدیهی است با توجه به اطلاعات ارائه‌شده در این مقاله خرید تندیس تبلیغاتی بسیار ساده‌تر خواهد بود. درواقع در خرید تندیس تبلیغاتی باید چندین فاکتور مهم را در نظر داشت و با توجه به آن‌ها تندیس تبلیغاتی مورد نظر خود را سفارش داد و خریداری کرد.

درواقع یکی از مهم‌ترین فاکتورها در خرید تندیس تبلیغاتی جنس و کیفیت این تندیس‌ها و خلاقیتی است که در طراحی این تندیس‌ها به کار گرفته می‌شود؛ چراکه هرچقدر جنس و متریال تندیس‌های تبلیغاتی کیفیت و مرغوبیت بیشتری داشته باشند، قطعاً در دوام و ماندگاری آن‌ها نیز تأثیر خواهد داشت. نوبل گیفت یکی از مراکز معتبر و شناخته‌شده برای سفارش و خرید تندیس تبلیغاتی در انواع مختلف است که با توجه به نیاز و بودجه مشتریان خود، بهترین و شکیل‌ترین تندیس‌های تبلیغاتی را ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای تندیس تبلیغاتی کریستالی مدل Flat سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.