هدایای تحویل فوری/ ۴ ساعته

تهیه هدایای تبلیغاتی نیز ممکن است ایجاد شود؛ به همین دلیل سعی کرده‌ایم در نوبل گیفت، امکانی را برای خرید و سفارش «هدایای تحویل فوری» در نظر بگیریم. در این صورت شما حتی اگر چند ساعت برای خرید هدیه تبلیغاتی فرصت داشته باشید، می‌توانید روی محصولات نوبل گیفت حساب کنید تا در اسرع وقت آن‌ها را به دست شما برسانیم.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

به احتمال زیادی برای شما نیز پیش آمده است که گاهی در لحظات آخر به یاد انجام یک کار خاص می‌اُفتید یا به هر دیلیل کار شما به لحظات آخر آن موکول می‌شود. این موضوع در مورد تهیه هدایای تبلیغاتی نیز ممکن است ایجاد شود؛ به همین دلیل سعی کرده‌ایم در نوبل گیفت، امکانی را برای خرید و سفارش «هدایای تحویل فوری» در نظر بگیریم. در این صورت شما حتی اگر چند ساعت برای خرید هدیه تبلیغاتی فرصت داشته باشید، می‌توانید روی محصولات نوبل گیفت حساب کنید تا در اسرع وقت آن‌ها را به دست شما برسانیم. خوشبختانه هدایای متنوعی وجود دارند که می‌توانند به‌صورت فوری ارسال شوند. نوبل گیفت فرآیند ارسال فوری هدایا را به سیستم تحویل محصول خود اضافه کرده است.

هدایای تبلیغاتی

روش‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که هرکدام از آن‌ها بازخوردهای خاص خود را دارند. یکی از روش‌های تبلیغاتی، دادن هدایای تبلیغاتی به مشتریان است. دادن هدایای تبلیغاتی سبب می‌شوند تا مشتریان حس بهتری نسبت به برند شما داشته باشند و به مشتری وفادار شما تبدیل شوند. بنابراین دادن هدایای تبلیغاتی می‌تواند بازخوردهای خوبی برای کسب‌وکار شما داشته باشد. در مورد هدایای تبلیغاتی می‌توان گفت:

 • هدایای تبلیغاتی باید از بین اقلام کاربردی و تزئینی انتخاب شوند.
 • هرچقدر هدیه تبلیغاتی کاربردی‌تر باشد، بازخوردهای بهتری برای کسب‌وکار شما خواهد داشت.
 • بهتر است هدایای تبلیغاتی تا جایی که امکان دارد، متناسب با نوع کسب‌وکار شما انتخاب شوند.
 • در صورتی که نتوانستید هدیه تبلیغاتی متناسب با کسب‌وکار خود را پیدا کنید، از بین هدایای تبلیغاتی رسمی و عمومی به انتخاب بپردازید.
 • بهتر است هدایای تبلیغاتی را در مناسبت‌های رسمی به دیگران ارائه کرد.

صدها نوع هدیه تبلیغاتی مختلف در نوبل گیفت وجود دارد که می‌تواند متناسب با کسب‌وکار شما بیا به‌عنوان یک هدیه کاربردی رسمی، مدیریتی یا تزئینی در نظر گرفته شود. در صورتی که به یکباره تصمیم به خرید هدیه تبلیغاتی گرفته باشید و بخواهید در اسرع وقت برای مشتریان یا کارمندان خود هدیه تبلیغاتی تهیه کنید، می‌توانید از بین هدایای تحویل فوری نوبل گیفت انتخاب کنید.

هدایای تحویل فوری

هدایای تحویل فوری

منظور از هدایای تحویل فوری، آن دسته از هدایای تبلیغاتی است که می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن (معمولاً چند ساعت) به دست مشتریان برسند. ما در نوبل گیفت زمان موردنظر برای تحویل هدایای تحویل فوری خود را کمتر از 24 ساعت در نظر گرفته‌ایم. یعنی اگر شما تنها 4 ساعت برای تحویل هدایای تبلیغاتی فرصت داشته باشید، می‌توانید سفارش خود را در نوبل گیفت ثبت کنید تا آن را به بلافاصله به دست شما برسانیم. فرآیند حک شدن نام برند شما روی هدایای تبلیغاتی موردنظرتان بسیار سریع انجام شده و هدایا با نام برند شما تحویل داده خواهد شد. البته سفارش هدایای تحویل فوری بدون حک شدن نام برند هم امکان‌پذیر است. در صورتی که زمان شما بسیار محدود باشد، می‌توانید هدایا را بدون حک نام تحویل بگیرید.

انواع هدایای تحویل فوری

در نوبل گیفت بیش از 5000 هدیه تبلیغاتی متنوع وجود دارد؛ اما به‌طبع تمام هدایای این مجموعه را نمی‌توان به‌صورت فوری ارسال کرد. بنابراین ما یک سری از هدایای خاص را به‌عنوان هدایای تحویل فوری خود در نظر گرفته‌ایم که امکان ارسال فوری آن‌ها وجود دارد. این هدایا شامل موارد زیر هستند:

 • ماگ هیتردار تبلیغاتی با جعبه کوچک
 • روان نویس‌های تبلیغاتی فلزی
 • خودکارهای فلزی و پلاستیکی تبلیغاتی
 • اسپیکرهای تبلیغاتی بلوتوثی در اندازه و اشکال مختلف
 • فلاسک‌های نیم لیتری با صفحه نمایشگر دما دیجیتال
 • فلش مموری‌های فلزی و پلاستیکی 8 گیگ

شما می‌توانید از بین اقلام فوق، هدایای تحویل فوری خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. انتخاب نوع هدایای تحویل فوری به مقدار بودجه شما بستگی دارد. در صورت داشتن بودجه محدود می‌توانید به خرید خودکار و رانت نویس فکر کنید و در صورت داشتن بودجه بیشتر می‌توانید ماگ تبلیغاتی، فلش مموری، فلاسک یا اسپیکر را سفارش دهید.

انواع هدایای تحویل فوری

خرید هدایای تحویل فوری در نوبل گیفت

نوبل گیفت به‌عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان هدایای تبلیغاتی در کشور می‌تواند هدایای تحولا فوری خود را در کمتر از 24 ساعت به دست مشتریان برساند. زمان رسیدن هدایا به دست مشتری به آدرس مکان مشتری بستگی دارد. خرید هدایای تحویل فوری در نوبل گیفت برای هر کاربر از هر کجای کشور که باشد، امکان‌پذیر است. هدایای تحویل فوری نوبل گیفت برای ساکنان تهران در کمتر از 5 ساعت ارسال خواهد شد؛ این در حالی است که برای مقاصد دورتر به زمان بیشتری برای ارسال نیاز خواهد بود. نوبل گیفت همراه شما برای ایجاد برندینگ شخصی‌تان است. با نزدیک شدن به مناسبت‌هایی چون شب یلدا یا نوروز که جزو مناسبت‌های ملی کشور است، می‌توان هدایای مخصوص یلدا، نوروز یا هر مناسبت دیگری را سفارش داد.

شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی از مشاوره تیم هدایای تبلیغاتی نوبل گیفت در زمینه انتخاب نوع هدایا، جنس هدایا، قیمت هدایا و همچنین نحوه ارائه و ارسال هدایا به مشتریان خودتان سؤال بپرسید. ما در نوبل گیفت در سریع‌ترین زمان، پاسخگوی شما خواهیم بود.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای ماگ هیتردار تبلیغاتی با جعبه کوچک سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.