دوخت تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی

ابزارهای بسیاری برای تبلیغ وجود دارند که برخی از آن‌ها به هزینه بالا و امکانات زیادی نیاز دارند؛ اما برخی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی، ضمن اینکه بسیار خلاقانه هستند، می‌توانند با هزینه بسیار کمتر و جذابیت بسیار بالاتر ارائه شوند. نمونه‌ای از ابزارهای جذاب و به‌صرفه تبلیغاتی برای برندهای بزرگ، انواع تیشرت تبلیغاتی است.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

تیشرت تبلیغاتی چیست؟

می‌توان گفت که تیشرت تبلیغاتی، جزو هدایای تبلیغاتی لاکچری محسوب می‌شود و می‌تواند بسیار کاربردی باشد. اگر شما نیز به دنبال یک هدیه نفیس برای مشتریان خاص خود هستید، می‌توانید تیشرت تبلیغاتی را برای این امر انتخاب نمایید؛ چراکه ضمن داشتن مزایای بسیار، یک روش تبلیغاتی اجتماعی محسوب می‌شود و می‌تواند مخاطبان بسیاری را جلب کند. تیشرت یک لباس معمول و محبوب در بین مردم است. کمتر تیشرتی پیدا می‌شود که یک نوشته، طرح یا لوگو روی آن نباشد. درواقع برای زیباترین کردن تیشرت‌ها، معمولاً شرکت‌های سازنده روی آن‌ها طرح یا نوشته می‌زنند. اما این طرح‌ها و نوشته‌های روی تیشرت‌ها می‌توانند به‌صورت هدفمند برای تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرند. بنابراین اگر روی یک تیشرت، طرح، لوگو یا نوشته مربوط به یک برند خاص حک شود، آن تیشرت، یک «تیشرت تبلیغاتی» خواهد بود. وقتی شخصی آن تیشرت را بپوشد، هرکس طرح تبلیغاتی روی آن را ببیند، ممکن است نسبت به آن طرح کنجکاو شده و پیگیر آن شود. در این صورت، تبلیغات چنین برندی روی تیشرت، موفق عمل کرده است!

تاریخچه تیشرت‌های تبلیغاتی

شاید برایتان جالب باشد بدانید که تاریخچه چاپ روی لباس و به نوعی لباس‌های تبلیغاتی به سال‌های ۹۶۰-۱۲۷۹ در چین برمی‌گردد، درواقع در زمان سلسله سونگ در کشور چین، اشکال بسیاری روی پارچه‌های ابریشمی حک می‌شد. البته این موضوع در فیلم‌های کلاسیک چینی هم به‌خوبی قابل مشاهده است. این تکنیک از چین به سایر نقاط آسیا هم نفوذ کرد. اما در نهایت در سال 1700 میلادی، این روش توسط اروپایی‌ها اصلاح شده و به شکل بهبود یافته و هدفمند مورد استفاده قرار گرفت. با توسعه روش‌های چاپ در سال 1900، چاپ روی لباس و تیشرت گسترش پیدا کرد و در نهایت تا دهه ۱۹۶۰، تیشرت‌های مارک‌دار به‌عنوان روش‌هایی برای نشان دادن هنر، تبلیغات، مُد، اعتراض و حتی سوغاتی به محبوبیت بالایی در بین مردم دست یافتند. این محبوبیت هر روز بیشتر شده است. به طوری‌که در عصر حاضر نیز، تیشرت‌های طرح‌دار، مارک‌دار و تبلیغاتی از جایگاه خاصی برخوردارند.

تاریخچه تیشرت‌های تبلیغاتی

مزایای خرید تیشرت تبلیغاتی

معمولاً صاحبان برندها یا کسب‌وکارهای مختلف، در صورتی که بخواهند از تیشرت برای تبلیغات بهره بگیرند، آن‌ها را از یک تولید کننده تیشرت تبلیغاتی خریداری می‌کنند. این تیشرت‌ها به‌صورت ساده عرضه می‌شوند تا صاحب برند بتواند طرح موردنظر خود را روی آن حک کند یا در هنگام خرید، از تولید کننده بخواهد تا طرح موردنظر وی را روی تیشرت‌ها بزند. در هر صورت این صاحبان برند با خرید تیشرت تبلیغاتی از چنین مزایایی بهره‌مند می‌شوند:

 • تیشرت‌ تبلیغاتی یک هدیه کوچک اما کاربردی است.
 • هرکس که یک تیشرت تبلیغاتی هدیه بگیرد، می‌تواند به‌راحتی از آن استفاده کند.
 • تیشرت‌ تبلیغاتی هرگز از مُد نمی‌افتد.
 • ماندگاری تیشرت بالاست، بنابراین یک فرد برای مدت طولانی می‌تواند از تیشرت تبلیغاتی که هدیه گرفته، استفاده کند.
 • تیشرت تبلیغاتی به‌راحتی قابل حمل و توزیع است.
 • تیشرت تبلیغاتی، طرح برند موردنظر را در خیابان و انظار عمومی به نمایش می‌گذارد.
 • تیشرت تبلیغاتی در لیست هدایای تبلیغاتی نفیس یا هدایای تبلیغاتی لاکچری قرار می‌گیرد و برای صاحبان برند، اعتبار بیشتری به نسبت سایر هدایای کوچک به همراه دارد.
 • هر نوع طرح و رنگی را می‌توان روی تیشرت تبلیغاتی اجرا کرد.
 • خرید تیشرت تبلیغاتی به نسبت برخی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی، بسیار به‌صرفه‌تر است.
 • تیشرت‌های تبلیغاتی در هر زمان و مکان می‌توانند توسط افراد پوشیده شوند.

می‌بینید که استفاده از تیشرت‌های تبلیغاتی می‌تواند مزایای بسیاری برای صاحبان کسب‌وکارها داشته باشد. البته اگر شما یک کسب‌وکار شخصی هم داشته باشید، باز هم می‌توانید از این روش تبلیغاتی بهره بگیرد.

انواع تیشرت تبلیغاتی در نوبل‌گیفت

نوبل‌گیفت «Nobelgift» مرکز عمده پخش انواع ست تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی نفیس و لاکچری است که در کنار سایر انواع ست تبلیغاتی خود، انواع تیشرت تبلیغاتی را نیز ارائه کرده است که بر چند نوع زیر هستند:

 • تیشرت تبلیغاتی آستین کوتاه
 • تیشرت تبلیغاتی یقه‌دار
 • تیشرت تبلیغاتی یقه‌دار سه دکمه

نوبل‌گیفت مستقیم با تولید کننده تیشرت تبلیغاتی در ارتباط است و می‌تواند نوشته، طرح، رنگ یا لوگوی اختصاصی شما را روی تیشرت‌های خود حک کرده و برای شما ارسال کند. شما می‌توانید برحسب سلیقه خود، پیگیر قیمت تیشرت تبلیغاتی آستین کوتاه شوید یا برای خرید تیشرت تبلیغاتی یقه‌دار سه دکمه و همچنین خرید تیشرت تبلیغاتی یقه‌دار ساده اقدام نمایید.

انواع تیشرت تبلیغاتی در نوبل‌گیفت

چاپ تیشرت تبلیغاتی

پس از جویا شدن قیمت تیشرت تبلیغاتی آستین کوتاه یا خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار و خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار سه دکمه، می‌توانید طرح موردنظر خود را روی آن چاپ کنید. برای این منظور باید طرح‌تان را ارسال کنید تا روی تیشرت‌های سفارشی شما چاپ شوند. ما سعی کرده‌ایم تا در نوبل‌گیفت، چاپ تیشرت تبلیغاتی را با کیفیت بالا ارائه کنیم. به‌ طوری‌که تیشرت‌های سفارشی شما با کیفیت و زیبایی مناسب در دست مشتریان‌تان قرار بگیرند و بتوانند بازدهی خوبی برای کسب‌وکار و برند شما داشته باشند. چاپ تیشرت تبلیغاتی می‌تواند به روش‌های متنوعی صورت بگیرد که این امر در نوبل‌گیفت با حرارت مناسب و روی پارچه باکیفیت انجام می‌شود. چراکه نوع پارچه تیشرت نیز در امر چاپ و تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار است!

چگونه تیشرت تبلیغاتی خود را انتخاب کنیم؟

برای اینکه بتوانید یک تیشرت تبلیغاتی خوب انتخاب کنید، باید به چند مورد دقت کنید. در بیان این چند مورد می‌توان گزینه‌های زیر را بررسی کرد:

 • اندازه تیشرت

اگر اندازه خاصی را برای تیشرت‌هایتان در نظر دارید، باید در هنگام سفارش، دقیقاً همان اندازه یا اندازه‌ها را انتخاب کنید. اما اگر اندازه خاصی را در نظر ندارید، می‌توانید تیشرت تبلیغاتی خود را از نوع سایز فری انتخاب کنید تا برای همه افراد قابل استفاده باشند.

 • رنگ تیشرت

رنگ تیشرت تبلیغاتی شما از اهمیت زیادی برخوردار است. باید رنگ تیشرت را طوری انتخاب کنید که طرح تبلیغاتی موردنظر شما به‌خوبی روی آن دیده شود. برای این منظور می‌توانید رنگ‌های متضاد با رنگ طرح‌تان را برای تیشرت انتخاب کنید. برای مثال، اگر قرار است طرح شما با رنگ سفید روی تیشرت‌ها حک شود، باید رنگ تیشرت مشکی یا هر رنگ تیره دیگر باشد. اما اگر طرح شما مشکی است، اینبار باید رنگ تیشرت را از بین رنگ‌های روشن مانند سفید، کرم، نارنجی روشن، زرد و… انتخاب کنید.

 • جنس تیشرت

در بررسی رنگ تیرشت، راحتی را در نظر داشته باشید. به این معنی که جنسی را انتخاب کنید که وقتی شخص آن را می‌پوشد، احساس راحتی کند. برخی از اجناس، حس ناخوشایندی را در افراد ایجاد می‌کنند و همچنین خیلی زود چروک می‌شوند. شما سعی کنید در مورد جنس تیشرت‌ها سؤال کنید و مطمئن شوید که جنس آن‌ها متعادل و خوب باشد.

چگونه تیشرت تبلیغاتی خود را انتخاب کنیم؟

 • نوع چاپ

معمولاً تیشرت‌های تبلیغاتی مانند هر نوع تیشرت دیگر، قابل شست‌وشو هستند. اما گاهی طرح تبلیغاتی روی تیشرت‌ها در اثر شست‌وشوی متعدد پاک می‌شود. بنابراین به نوع چاپ و اینکه قرار است طرح شما با چه روشی روی آن قرار بگیرد نیز دقت کنید. حواستان باشد از روشی استفاده کنید که طرح تبلیغاتی شما به‌راحتی در اثر شست‌وشو از روی تیشرت پاک نشود!

 • قیمت به‌صرفه

تیشرت‌های تبلیغاتی برحسب جنس و نوعی که دارند، ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشته باشند. بنابراین شما باید قبل از سفارش، حساب و کتاب کنید و ببینید که آیا قیمت آن‌ها به نسبت سایر روش‌های تبلیغاتی مانند چاپ سررسید، کیف و …. به‌صرفه باشد. معمولاً قیمت تیشرت تبلیغاتی آستین کوتاه برای بیشتر برندها به‌صرفه است. به همین دلیل است که این محصول طرفداران زیادی دارد.

تمام موارد فوق در انتخاب یک تیشرت تبلیغاتی خوب تأثیر دارند. ما در نوبل‌گیفت سعی کرده‌ایم تا تمام این موارد را تا جای ممکن محقق کنیم. بنابراین اگر سؤالی در مورد تیشرت‌های تبلیغاتی دارید، از طریق شماره‌های 02188537803 و  02186126036 می‌توانید با همکاران مطرح نمایید.

تیشرت تبلیغاتی برای کارمندان یک شرکت

تا به اینجا گفتیم که صاحبان برندها یا صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند تیشرت‌های تبلیغاتی خود را به مشتریان خود هدیه بدهند یا به‌عنوان اشانیتون یا دیگر موارد از این دست ارائه کنند. اما چاپ لوگو یا طرح یک شرکت یا کسب‌وکار خاص روی تیشرت کارمندان آن نیز می‌تواند تبلیغات برای آن شرکت باشد. این موضوع نه تنها نظم آن مجموعه کاری را نشان می‌دهد، بلکه وقتی شخصی از بیرون می‌بیند که آرم شرکت یا شعار آن روی لباس کارمندانش حک شده، احساس مطلوبی نسبت به آن شرکت پیدا خواهد کرد و به احتمال زیاد به مشتری آن شرکت تبدیل خواهد شد. بنابراین اگر شما صاحب یک مجموعه کاری هستید، علاوه بر مشتریان، می‌توانید تیشرت‌های تبلیغاتی را برای اعضای مجموعه و کارمندان خود نیز سفارش دهید. چراکه کسب‌وکارهای اصولی، علاوه بر مشتریان، به کارمندان خود نیز توجه ویژه دارند!

تیشرت تبلیغاتی برای اعضای یک تیم یا گروه

تیشرت‌های تبلیغاتی می‌توانند برای اعضای یک تیم نیز سفارش داده شوند و نقش خوبی در تبلیغات برای آن در نظر مردم یا حتی طرفداران خود آن تیم داشته باشند. البته منظور از تیم، فقط تیم‌های ورزشی نیست؛ بلکه تیم‌های کاری، تیم‌های آموزشی، تیم‌های گردشگری و… نیز می‌توانند از این روش تبلیغاتی بهره بگیرند. این مورد به کرات در مورد تیم‌های ورزشی دیده می‌شود که اعضای آن تیم، آرم تیم خود را روی سینه یا پشت تیشرت‌شان دارند. بنابراین شما نیز می‌توانید برای تیم‌ها یا گروه‌های اجتماعی و فعالی که در آن‌ها عضو هستید، سفارش دهید. به‌خصوص گروه‌های محیط زیست، گروه‌های حمایت از حیوانات و.. به ابزارهای ساده‌ای برای تبلیغات و رساندن صدای خود به گوش جامعه نیاز دارند که تیشرت تبلیغاتی می‌تواند گزینه مناسبی برای آن‌ها باشد.

تیشرت تبلیغاتی برای کارمندان یک شرکت

چرا نوبل‌گیفت؟

شما اگر بخواهید تیشرت تبلیغاتی برای سازمان، شرکت، کسب‌وکار شخصی، تیم یا گروه خود سفارش دهید، می‌توانید روی تیشرت‌های تبلیغاتی ارائه شده در نوبل‌گیفت حساب کنید. درواقع می‌توانید هم برای خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار و هم برای خرید تیشرت تبلیغاتی یقه دار سه دکمه اقدام کنید. نوبل‌گیفت با این هدف فعالیت خود را آغاز کرده، تا بتواند انواع ست تبلیغاتی و ابزارهای تبلیغاتی مناسب را در اختیار هموطنان قرار دهد. به طوری‌که به‌راحتی بتوان سفارش خود را ثبت کرده و در اسرع وقت، سفارشات خود را درب منزل دریافت کرد. با توجه به اینکه هیچ چیز به اندازه یک هدیه تبلیغاتی خوب نمی‌تواند به طرف مقابل، مقدار توجه و علاقه شما را نشان دهد، پس نوبل‌گیفت هرچه که برای هدیه دادن تبلیغاتی نیاز باشد را ارائه کرده است. به طوری که علاوه بر تیشرت، می‌توانید در صورت تمایل، دیگر ست‌های تبلیغاتی نوبل‌گیفت را نیز مشاهده کنید.

سفارش آنلاین تیشرت تبلیغاتی

معمولاً خرید پارچه، لباس یا همان تیشرت، به‌صورت حضوری می‌تواند با اطمینان و اعتماد بیشتری خریداری شود. درواقع بیشتر افراد ترجیح می‌دهند تا ابتدا جنس را لمس کرده و سپس خریداری کنند؛ اما اغلب صاحبان کسب‌وکار، وقت کافی برای خریدهای حضوری را ندارند. بنابراین می‌توانند سفارشات خود را به‌صورت آنلاین ثبت کنند. خوشبختانه مراکز فروش آنلاین معتبر بسیاری در سطح کشور وجود دارند که با اطمینان می‌توان سفارش خود را در آن‌ها ثبت کرد. ما در نوبل‌گیفت تمام تلاش خود را می‌کنیم تا محصولات باکیفیت و کاربردی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید تیشرت‌های تبلیغاتی خود را در نوبل‌گیفت انتخاب کرده و سفارش دهید تا آن‌ها را در اسرع وقت، به آدرسی که داده‌اید ارسال کنیم. در صورت رضایت از محصول می‌توانید سایر هدایای تبلیغاتی خود را نیز از نوبل‌گیفت سفارش دهید.

مشاوره انتخاب محصول و خرید در تلگرام

معمولاً خریدهای عمده با حساسیت بالاتری به نسبت خریدهای تکی همراه است. چراکه بیشتر از یک محصول سفارش داده می‌شود. به همین خاطر ما در نوبل‌گیفت سعی کرده‌ایم تا علاوه بر تلفن‌های ثابت، یک خط تلگرام نیز برای مشاوره دادن به مشتریان خود در نظر بگیریم. از این رو شما قبل از سفارش یا خرید می‌توانید از طریق شماره – 09032882778 – با همکاران ما در پیام‌رسان تلگرام ارتباط گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. همکاران ما در تلگرام به سؤالات شما پاسخ خواهند داد. همچنین اگر تصویر یا ویدئوی مربوط به یک محصول خاص را بخواهید، آن‌ها برای شما ارسال خواهند کرد تا بتوانید با اطمینان بیشتری سفارش خود را ثبت کنید. در صورتی که بخواهید علاوه بر تیشرت تبلیغاتی، یک هدیه دیگر نیز اضافه کنید، می‌توانید از بین 5000 محصول تبلیغاتی دیگر ارائه شده در نوبل‌گیفت به انتخاب بپردازید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای تیشرت مردانه تبلیغاتی سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.