خرید آنلاین هدیه سازمانی

آنلاین بخرید

چندین سال است که خریدهای آنلاین در جهان به یک روش خرید رایج تبدیل شده است. خوشبختانه این موضوع در کشور ما نیز به یک روش محبوب برای خرید تبدیل شده است.

قیمت هدایا - slider
5,000,000تومان5,000,000تومان

حتی افرادی که علاقه‌ای به خرید آنلاین ندارند، در شرایط لزوم یا زمان‌هایی که وقت کافی برای خرید حضوری ندارند، از خرید آنلاین برای تهیه مایحتاج خود استفاده می‌کنند. از این رو کسب‌وکارهای محلی که فروش حضوری دارند، بخشی از فعالیت خود را به‌صورت آنلاین ارائه می‌کنند. ممکن است شما نیز بارها در کنار خردی حضوری، خریدهایی را نیز به‌صورت آنلاین ثبت کرده باشید. اگر خواهان خرید طیف وسیعی از انواع هدایای تبلیغاتی هستید، می‌توانید آن را در نوبل‌گیفت به‌صورت آنلاین بخرید.

آنلاین بخرید

هدایای تبلیغاتی را می‌توانید آنلاین بخرید. ممکن است شما بخواهید هدایای تبلیغاتی خاص یا هدایای تبلیغاتی خلاقانه را خریداری کنید. در این صورت اگر بخواهید به‌صورت حضوری برای این امر اقدام کنید، باید به چندین فروشگاه فیزیکی مراجعه کنید تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین جنس را انتخاب کنید که با نیازها و انتظارات شما تطابق داشته باشد. اما اگر به‌صورت آنلاین از مجموعه نوبل‌گیفت آنلاین بخرید، به‌صورت یکجا می‌توانید بیش از 5000 هدیه تبلیغاتی مختلف را از نظر بگذرانید. به‌طبع انتخاب از بین چند هزار هدیه تبلیغاتی مختلف، می‌تواند فرصت‌های انتخاب بهتری را در اختیار شما قرار دهد. همچنین موفق خواهید شد تا اجناس به‌صرفه‌تر و کاربردی‌تری را برای تبلیغ برند خود در نظر بگیرید.

چرا خرید آنلاین؟

دلایل بسیاری می‌تواند برای انتخاب خرید آنلاین، به‌خصوص خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی خاص و هدای تبلیغاتی لاکچری وجود داشته باشد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها انتخاب‌های وسیع‌تر است. اما خرید آنلاین می‌تواند در کنار خریدهای حضوری، شما را به شخص باتجربه‌تری در خرید تبدیل کند. گاهی محصولات موردنظر خود را نمی‌توانید به‌صورت فیزیکی پیدا کنید یا قیمت محصولات حضوری گرانتر تمام می‌شود. البته گاهی هم برعکس است اما معمولاً به دلیل وجود اجناس بیشتر و متنوع‌تر در بستر وب، خرید آنلاین با انتخاب‌های بسیار بیشتری همراه است. البته برخی از فعالیت‌ها می‌توانند برای کودک درون ما هیجان‌انگیز باشند که خرید آنلاین می‌تواند یکی از همان‌ها باشد. یعنی در صورتی‌که آنلاین بخرید، می‌توانید لذت دریافت محصول درب منزل و باز کردن بسته‌های ارسالی را خواهید چشید!

مزیت خرید آنلاین

تا به اینجا ضمن بررسی خرید آنلاین، به برخی از مزایای خرید آنلاین هم اشاره شد، اما اگر بخواهیم مزایای بیشتر و کلی‌تر خرید آنلاین را بیان کنیم، می‌توانیم به مواردی از این دست توجه داشته باشیم:

 • خرید راحت‌تر

می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، روی رختخواب خود لم بدهید و محصولات را چک کنید و در صورت یافتن محصول موردنظر خود، آن را سفارش دهید. فروشگاه‌های آنلاین تعطیلی ندارند و هروقت که بخواهید می‌توانید خرید خود را در آن‌ها انجام دهید.

مزیت خرید آنلاین

 • امکان مقایسه قیمت‌ها و یافتن بهترین قیمت

وقت‌هایی که دنبال یافتن بهترین قیمت برای خرید یک محصول خاص مانند هدایای تبلیغاتی خاص یا هدایای تبلیغاتی لاکچری هستید، ممکن است رفتن از این مغازه به آن مغازه و پرسیدن قیمت‌ها و به خاطر سپاری آن‌ها برای شما سخت باشد. اما وقتی آنلاین بخرید، می‌توانید بدون اینکه از جای خود بلند شوید، قیمت‌های بسیاری را در سطح وب بررسی کرده و آن‌ها را با هم مقایسه کنید. سپس بهترین قیمت را برای خرید محصول موردنظر خود انتخاب کنید.

 • تنوع بسیار بالای محصولات

فضای وب نامحدود است، به همین خاطر فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند محصولات بیشتری را به نمایش بگذارند در حالی‌که در فروشگاه‌هی فیزیکی، امکان ارائه محصولات بسیار بالا چندان وجود ندارد. به همین خاطر وقتی به صورت اینترنتی خرید می‌کنید، با تنوع بالای محصولات روبه‌رو هستید. برای مثال، در نوبل‌گیفت، بیش از 5000 محصول تبلیغاتی وجود دارد.

 • ارسال راحت هدایا

وقتی بخواهید هدیه‌ای را خریداری کرده و به یک شهر یا کشور دیگر ارسال کنید، سفارش آن از طریق اینترنت بسیار آسان‌تر است. فقط کافیست محصول موردنظر خود را انتخاب کرده و آن را به آدرس شخصی که می‌خواهید هدیه را وی بدهید، ارسال کنید. این در حالی است که در خرید حضوری هدیه، باید خودتان آن را بسته‌بندی کرده و سپس از طریق پست ارسال کنید. اما خرید اینترنتی این مسیر را برای شما کوتاه‌تر می‌کند.

 • خریدهای خصوصی

برخی از افراد در خرید یک محصول خصوصی به‌صورت حضوری معذب هستند؛ اما این مشکل در خرید اینترنتی وجود ندارد. درواقع افراد می‌توانند آسان‌تر و بدون رودربایستی خریدهای خصوصی خود را به‌صورت اینترنتی انجام دهند.

 • رهایی از اصرارهای فروشندگان برای خرید

معمولاً بیشتر فروشندگان در خریدهای حضوری برای خرید به مشتریان خود اصرار می‌کنند و همین موضوع هم سبب معذب شدن مشتریان می‌شود. حتی گاهی اوقات مشتریان از روی اصرار و ناچاری یک محصول را خریداری می‌کنند. اما این مشکلات در خرید آنلاین وجود ندارد و افراد می‌توانند بدون دخالت و اصرار یک فروشنده، محصول موردنظر خود را سفارش دهند.

چرا خرید آنلاین؟

 • کنترل خرید

بیشتر اوقات وقتی برای خرید یک یا دو محصول خاص به بازار مراجعه می‌کنیم، با خرید چند محصول دیگر به خانه برمی‌گردیم. درواقع در بازار با محصولات دیگری روبه‌رو می‌شویم که اگرچه نیاز ضروری نیستند اما کنترل خود را از دست می‌دهیم و آن‌ها را می‌خریم. این موضوع کمتر در خرید اینترنتی اتفاق می‌اُفتد. چراکه شما دقیقاً محصول موردنظر خود را جست‌وجو می‌کنید و همان را سفارش می‌دهید. البته گاهی نیز در خرید اینترنتی ممکن است کنترل خرید از دست‌تان خارج شود، اما این موضوع در خرید آنلاین کمتر از خریدهای حضوری است.

موارد فوق از جمله انواع مزیت خرید آنلاین است که شما می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. درواقع برخی از اجناس همیشه به‌صورت حضوری باید خریداری شوند؛ اما برخی از اجناس نیز می‌توانند همیشه به‌صورت اینترنتی خریداری شوند. بنابراین شما می‌توانید خریدهای خود را طبقه‌بندی کنید و برخی از آن‌ها را از بستر وب سفارش دهید.

خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی از نوبل‌گیفت

نوبل‌گیفت،فروشگاهی با مجموعه‌ای گسترده از هدایای تبلیغاتی است که به‌صورت آنلاین قابل سفارش هستند. هدایای تبلیغاتی جزو آن دسته از محصولاتی هستند که در خرید آنلاین می‌توان با نمونه‌های و تنوع بالاتری سروکار داشت. تمام مزایای فوق در خرید آنلاین در مورد خرید هدایای تبلیغاتی از نوبل‌گیفت نیز صدق می‌کنند. بنابراین هر نوع هدیه تبلیغاتی که نیاز داشته باشید را می‌توانید با چند کلیک از این مجموعه خریداری نمایید. تمام محصولات نوبل گیفت با آرم یا شعار اختصاصی کسب‌وکار شما به دست‌تان خواهد رسید. درواقع پس از ثبت سفارش خود در نوبل‌گیفت می‌توانید لوگو یا نوشته خود را برای تیم نوبل‌گیفت ارسال کنید تا روی تمام هدایای سفارشی شما درج کنند.

خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی طیف وسیعی از محصولات مختلف را در بر می‌گیرند که از جمله آن‌ها می‌توان به جاکلیدی، فلش مموری، سررسید، ماگ هیتر دار، فنجان و قاشق، ساعت دیواری، ساعت رومیزی، چتر، خودکار، روان ‌نویس، جاکارتی، چراغ مطالعه، فلاسک، کیف ‌پول، کلاه، عطر و ادکلن، صنایع دستی میناکاری، رادیو تبلیغاتی، ست مدیریتی، دفترچه یادداشت، تندیس، تیشرت، تقویم، تراریوم، پاوربانک، آینه، اسپیکر، جعبه ابزار، جعبه شکلات، دیوان حافظ، گلدان، لوازم تحریر، تابلو، بطری آب، جا دستمال کاغذی، مجسمه چوبی، کیف مدارک، هارد باکس، جعبه پذیرایی و صدها محصول دیگر اشاره کرد. تمام این هدایای تبیغاتی به‌صورت آنلاین قابلیت سفارش دارند. پس از سفارش می‌توانید هدایای موردنظر خود را با لوگو یا نوشته اختصاصی خود، درب منزل‌تان یا هر جایی که برای دریافت محصول در سایت ثبت کرده‌اید، تحویل بگیرید.

خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی

خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی خاص

هر نوع هدیه تبلیغاتی که را نمی‌توان در هر جا و هر موقعیت استفاده کرد. یعنی در برخی از موقعیت‌ها یا برای برخی از افراد یا مشتریان خاص، باید از هدایای تبلیغاتی خاص نیز استفاده کرد. از جمله هدایای تبلیغاتی خاصی که در نوبل‌گیفت برای موقعیت‌های خاص ارائه شده‌اند و قابل سفارش به‌صورت آنلاین هستند، می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • ست تبلیغاتی دیجیتال 3 – 4 تکه (شامل پاوربانک، فلاسک دیجیتال، هندزفری بلوتوثی و هاردباکس)
 • ست تبلیغاتی جدید 2 – 3 تکه (شامل سررسید، اسپیکر، فلاسک دیجیتالی و هاردباکس)
 • ست تبلیغاتی خاص 5 تکه (شامل جارکارتی، خودکار، فلش مموری، جاسوئیچی و هاردباکس)
 • ست مدیریتی تبلیغاتی لاکچری (شامل پاوربانک 10 هزار میلی‌آمپری، فلش مموری 16 گیگ، خودکار فلزی و ادکلن)
 • ست مدیریتی تبلیغاتی 5 تکه (شامل فلاسک تبلیغاتی دیجیتال، پاوربانک 10 هزار میلی‌آمپری، ست خودکار و روان‌ نویس، جا‌کارتی و فلش تبلیغاتی 16 گیگ)
 • پکیج‌های شیشه‌ای آجیل
 • عطر و ادکلن مردانه و زنانه
 • دیوان حافظ نفیس
 • انواع لیوان سرامیکی

اگر به دنبال خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی خاص هستید، ما در نوبل‌گیفت محصولات فوق و ده‌ها محصول و ست خاص دیگر را برای شما آماده کرده‌ایم تا بتوانید در جهت تبلیغات برند خود از آن‌ها استفاده کنید.

خرید آنلاین هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی خلاقانه نیز دیگر گزینه‌های ارائه شده در نوبل‌گیفت هستند که در یک لیست جداگانه قرار گرفته‌اند و می‌توانند به‌صورت آنلاین سفارش داده شوند. ارسال این محصولات به شهر تهران رایگان است. از جمله هدایای خلاقانه ارائه شده در نوبل‌گیفت می‌توان ارگانایزر چوبی رومیزی، جاکلیدی دیواری چوبی، جاعودی چوبی، انواع ست‌های رومیزی، بخور و پاوربانک و ست پذیرایی را نام برد. تمام این هدایای خلاقانه را نیز می‌توان با چند کلیک ساده به‌صورت آنلاین سفارش داد.

شماره استعلام قیمت‌ها

برای استعلام قیمت‌های انواع هدایای خاص و خلاقانه در نوبل‌گیفت می‌توانید با شماره‌های 02188537803 یا 02186126036 تماس حاصل نمایید. همچنین از طریق این شماره‌ها می‌توانید برای دریافت مشاوره قبل از خرید نیز استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای کیف لپ تاپ برزنتی طوسی سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.