سوالات پرتکرار

شما می‌توانید در هر لحظه با ما در تماس باشید و از مشاوره همکاران ما بهره‌مند شوید.

چنانچه قبل از مشاوره نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید در بخش پایین به برخی از سوالات پرتکرار شما پاسخ داده‌ایم.

برای این‌که راحت‌تر سفارش بدهید مواردی همچون، تعداد، زمان تحویل و همچنین بودجه اولیه برای انتخاب یا راهنمایی بهتر لازم است.(با توجه به شرایط نوسانات دلار در چند سال اخیر، قیمت‌گذاری کالاها سخت شده است و متاسفانه از امکانان فیلتر در سایت به درستی نمی‌توان استفاده کرد.)

مجموعه فعلا امکان تک‌فروشی ندارد. اما به زودی در کنار همین سایت یک فروشگاه آنلاین ایجاد می‌شود که در آن امکان خرید هدیه تبلیغاتی یا هدیه مناسبتی وجود دارد.

حداقل سفارش هدیه تبلیغاتی بر اساس نوع هدیه تعیین می‌شود. برای مثال، حداقل سفارش خودکار تبلیغاتی پلاستیکی هزار عدد است، ولی برای برخی از مدل‌های خودکار فلزی گران قیمت حداقل 5 عدد هم، امکان ثبت سفارش  است.

لازم به ذکر است که در سایت نوبلگیفت، زیر تمامی محصولات، حداقل سفارش عنوان شده است.

توصیه ما برای هدایای چاپی و یا سفارشی(هدایای دوختی، هدایای چوبی، هدایای چرمی و …) حداقل بین 30 تا 45 روز کاری قبل از زمان تحویل است و برای هدایای تبلیغاتی یا هدایای نمایشگاهی آماده 7 تا 10 روز کاری قبل از تحویل مناسب است.

تذکر1: در برخی موارد فورس‌ماژور امکان تحویل 24 ساعته برخی از هدایای تبلیغاتی وجود دارد.

تذکر 2: این زمان‌بندی برای غیر از 2 ماه آخر سال است. به دلیلی ترافیک کاری در اواخر سال بهتر است هدایای تولید حداقل 3 تا 4 ماه قبل از پایان سال سفارش داده شود.

یکی از امکانات خوب نوبل گیفت طراحی و تولید هدایای تبلیغاتی خاص یا سفارشی است که بصورت تکی یا بصورت بسته‌بندی(پکیج) بر اساس نیاز مشتریان تحویل داده می‌شود. فرقی نمی‌کند که شما این هدیه تبلیغاتی برای برای ولکام پکیج استفاده کنید یا برای هدیه مخصوص شب یلدا یا هدیه نوروزی و … ما مختص به سازمان و برندینگ شما اقدام به ساخت و تولید خواهیم کرد.

در سررسید سفارشی شما امکان این را دارید که تمامی موارد آن را بر اساس خواسته و سلیقه خودتان طراحی و تولید کنید، از سایز سر رسید گرفته تا تعداد برگه‌های داخلی و لت اضافه و نوع جنس جلد سالنامه و …ولی در سررسید آماده بسته به نوع و جنس صحافی فقط می‌توانید یا روی جلد لوگو و متنی ساده بزنید و در برخی موارد چند لت اضافه داشته باشید.