ابزارآلات تبلیغاتی

ابزارآلات و جعبه ابزار تبلیغاتی

ابزارآلاتی که به صورت فشرده و منظم کنار هم قرار میگیرند و می توانند جای جعبه ابزار های حجیم و قدیمی را بگیرند. در نوبل گیفت می‌توانید از گیفت تبلیغاتی مانند چاقوی سوییسی تبلیغاتی، انبر دست چندکاره، ست قاشق و چنگال کاربردی و… به عنوان هدایای تبلیغاتی مناسب استفاده کنید.

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

اقلام تبلیغاتی به دلیل افزایش سرنخ، نرخ فروش، وفاداری مشتریان و آگاهی از برند، همواره جزئی جدایی‌‎ناپذیر از استراتژی‌های تبلیغاتی هستند. در میان انواع اقلام تبلیغاتی، ابزار تبلیغاتی جایگاه متمایزی نسبت به دیگران دارند. زیرا اولاً بسیار کاربردی و بادوام هستند، ثانیاً تنوع بالایی دارند و تقریباً برای هر گروه از مخاطبین مناسب هستند.

ابزارآلات تبلیغاتی گاهاً تا سال‌ها قابل استفاده هستند و همچنان کیفیت و کارآیی خود را حفظ می‌کنند. این بدان معنی است که مخاطب شما تا سال‌ها ناخودآگاه با نام و نشان برند شما روبرو می‌شود. کافی است آنها را با برخی از هدایای تبلیغاتی که چندان کاربردی نیستند مقایسه کنید، تا به نقش متمایز آنها پی ببرید.

از طرفی شما می‌توانید ابزارآلات تبلیغاتی را بسته به نوع فعالیت خود و مخاطب هدفتان انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما به هر شکلی به خودرو مربوط می‌شود، یک جعبه ابزار کاربردی و کوچک، خرید جعبه ابزار تبلیغاتی، خرید جعبه ابزار نمایشگاهی، خرید جعبه ابزار کیفی تبلیغاتی شاید بهترین هدیه‌ای باشید که می‌توانید به عنوان هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی به مخاطبان خود هدیه دهید.

انواع ابزارآلات تبلیغاتی

ابزار آلات تبلیغاتی از نظر تنوع گسترده هستند، برخی از آنها تا حدی حالت تخصصی دارند و بیشتر برای قشر خاصی مناسب هستند؛ در حالی که برخی دیگر تقریباً برای همه مناسب هستند. از این رو آشنایی با انواع ابزارآلات تبلیغاتی و ویژگی‌های آنها تا حد زیادی انتخاب را آسان می‌کند.

جعبه ابزار تبلیغاتی

جعبه ابزار تبلیغاتی بسته به ابزارآلات، تنوع زیادی دارد. برخی از انواع جعبه ابزارهای تبلیغاتی حاوی ابزارهای دم دستی مانند انبردستی، انبر دم باریک، پیچ گوشتی، کاتر، آچار آلن، متر و ابزارهایی از این دست هستند. در حالی که برخی دیگر تخصصی‌تر بوده و به صورت یک جعبه بکس کوچک هستند. برخی از انواع جعبه ابزارهای بزرگتر نیز مجموعه کامل‌تری را دربرمی گیرند و حتی شامل آچار فرانسه نیز می‌شوند.

انواع ابزارآلات تبلیغاتی

ست قاشق و چنگال

ست قاشق و چنگال از جمله ابزارآلات تبلیغاتی کاربردی است که تقریباً برای همه مناسب است. این ست تاشو و جمع و جور معمولاً شامل کارد، چنگال، قاشق و دربازکن است و تقریباً حالتی مانند جاسویچی دارد و فرد می‌تواند همیشه آن را همراه داشته باشد.

برای خرید هدایای تبلیغاتی جدید کلیک کنید.

چاقوی سوئیسی تبلیغاتی

چاقوی سوئیسی یک چاقوی جیبی چندکاره است که شامل چاقو و چند ابزار کاربردی دیگر است. این محصول حالتی تاشو دارد و مانند یک جاسویچی قابل حمل است. جالب است بدانید چاقوی سوئیسی در اصل یک ابزار کاربردی در ارتش سوئیس بوده است که به زبان آلمانی به صورت Schweizer Offiziersmesser تلفظ می‌شود

انبردست تبلیغاتی

انبردست تبلیغاتی معمولاً یا دارای بدنه فلزی است یا چوبی. دسته‌های انبردست تبلیغاتی معمولاً شبیه انبردست‌های عادی نیستند و حاوی ابزارهای مختلفی مانند چراغ قوه قلمی، چاقو، اره، پیچ گوشتی و دربازکن کوچک هستند.

این ابزارهای کوچک و کاربردی معمولاً در داخل دسته انبردست به گونه‌ای تعبیه می‌شوند که در ظاهر قابل مشاهده نیستند. معمولاً انبردست تبلیغاتی دارای یک کیف کوچک است که می‌توان طرح‌های تبلیغاتی را روی آن چاپ کرد.

انبردست تبلیغاتی

بیلچه تبلیغاتی قطب نمادار

اگر مشتریان و مخاطبان شما اهل سفر و کوهنوردی هستند و یا اینکه کسب و کار شما با این موارد مربوط است، بهترین انواع ابزارآلات تبلیغاتی برای شما، بیلچه تبلیغاتی قطب نمادار است.

این ابزار تبلیغاتی از دو جزو بدنه بیلچه و دسته بیلچه تشکیل می‌شود. قطب‌نما نیز در بدنه بیلچه تعبیه شده است و زمانی که بدنه و دسته بیلچه بر روی هم سوار می‌شوند، به یک ابزار کاربردی عالی تبدیل می‌شود. این ابزار تبلیغاتی دارای یک کیف است که می‌توان طرح‌های تبلیغاتی را بر روی آن چاپ کرد.

چراغ قوه تبلیغاتی

چراغ قوه تبلیغاتی یکی از بهترین انواع ابزارآلات تبلیغاتی است. زیرا ابزاری است که افراد در مواقطع اضطراری به آن نیاز دارند و به همین دلیل به احتمال زیاد تا مدت‌ها آن را نگه می‌دارند.

چراغ قوه تبلیغاتی از نظر ساختار و ابعاد انواع مختلفی دارد. چراغ آنتنی، چراغ فلاشردار، چراغ قوه استیل پزشکی، مدل‌های silver lantern، black lantern و ده‌ها مدل دیگر از چراغ قوه تبلیغاتی وجود دارد که شما می‌توانید براساس بودجه و مخاطب هدف، هر کدام از آنها را انتخاب کنید. به علاوه در انتخاب چراغ قوه تبلیغاتی کیفیت نقش بسیار مهمی دارد

متر تبلیغاتی

متر تبلیغاتی نیز از جمله ابزارآلات تبلیغاتی کاربردی است. متر تبلیغاتی مدل‌های مختلفی دارد، به عنوان مثال متر تبلیغاتی مدل Usefull دارای چراغ قوه است، در حالی که متر تبلیغاتی ۳ متری ساختاری ساده دارد. بدنه متر تبلیغاتی نیز محل مناسبی برای چاپ طرح‌های تبلیغاتی است.

کپسول آتشنشانی

کپسول آتش‌نشانی قابل شارژ از جمله انواع ابزار تبلیغاتی است که برای مغازه‌ها، دفاتر شرکت‌ها و خانه‌ها بسیار مناسب است. بسته به استراتژی تبلیغاتی و ماهیت مشتریان و مخاطبان هدف، می‌توان از کپسول آتش‌نشانی به عنوان یک ابزار بسیار مناسب تبلیغاتی استفاده کرد. به عنوان مثال اگر کسب و کار شما در زمینه دکوراسیون داخلی است، به جرات می‌توان گفت کپسول آتش‌نشانی ابزار تبلیغاتی بسیار مناسبی برای شما است.

کپسول آتشنشانی

تستر سختی آب

تستر سختی آب یکی از انواع ابزارآلات تبلیغاتی متفاوت است. از این رو اگر به دنبال تمایز خود از دیگران هستید، یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای شما به شمار می‌آید.

تستر سختی آب تبلیغاتی یک تستر قلمی دیجیتال است که میزان املاح و سختی آب را اندازه‌گیری می‌‎کند. تستر سختی آب هم برای آب آشامیدنی خانگی و هم برای طبیعت‌گردان مناسب است. از آنجایی که تستر سختی آب در خدمت سلامتی مخاطبان است، از این نظر با سایر ابزارآلات تبلیغاتی بسیار متفاوت است.

ست خودکار و ابزار چندکاره و جا سوئیچی تبلیغاتی

این هدیه تبلیغاتی ساختار و بسته‌بندی شکیل و مناسبی دارد و حاوی خودکار، ابزار چندکاره و جا سویچی است. به همین دلیل هدیه‌ایی مناسب و در عین حال کاربردی برای مخاطبان رسمی‌تر است.

قیمت ابزارآلات تبلیغاتی

این محصولات تنوع بسیار زیادی دارند و ما در اینجا تنها توانستیم چند نمونه از آنها را معرفی کنیم. همین امر باعث تفاوت قیمت ابزارآلات تبلیغاتی می‌شود. در واقع بهتر است بگوییم که اگر قصد خرید ابزارآلات تبلیغاتی را دارید، تقریباً با هر بودجه‌ایی می‌توانید این کار را انجام دهید.

از طرف دیگر چاپ ابزارآلات تبلیغاتی نیز بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد. تنوع رنگی، نوع و اندازه چاپ همگی جزء مواردی هستند که بر قیمت تمام شده ابزارآلات تاثیرگذار هستند.

خرید ابزارآلات تبلیغاتی با کیفیت تضمین شده از نوبل گیفت

ابزار تبلیغاتی بسیار کاربردی هستند، به همین دلیل کیفیت آنها بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. زیرا اگر کیفیت و دوام لازم را نداشته باشند، عملاً خیلی زود دور ریخته می‌شوند.

ما در نوبل گیفت در پاسخ به دغدغه شما، کیفیت تمام سفارشات فروش ابزارآلات تبلیغاتی را در تمام مراحل آماده‌سازی تا ارسال، مورد بررسی قرار می‌دهیم. به همین دلیل تمام محصولات ما دارای ضمانت کیفی هستند.

ارسال رایگان ابزارآلات تبلیغاتی به سراسر تهران

ما در نوبل گیفت کلیه سفارشات شما را بعد از آماده‌سازی به شیوه‌ایی مناسب بسته‌بندی کرده و به رایگان در تهران برای شما ارسال می‌کنیم. سفارشات شهرستان‌ها نیز با بسته‌بندی کامل در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

نحوه ثبت سفارش ابزارآلات تبلیغاتی در نوبل گیفت

ثبت سفارش خرید ابزار تبلیغاتی در نوبل گیفت به دو شیوه آنلاین و حضوری امکان‌پذیر است. در روش خرید آنلاین ابزار آلات تبلیغاتی، شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت نوبل گیفت محصولات مدنظر خود را انتخاب کنید و کد آنها را به شماره واتساپ ۰۹۰۳۲۸۸۲۷۷۸ ارسال کنید.

بلافاصله کارشناسان نوبل گیفت با شما تماس گرفته و ضمن ارائه مشاوره و راهنمایی‌های لازم، سفارش شما را ثبت می‌کنند. به علاوه شما می‌توانید با تعیین وقت قبلی از شو روم نوبل گیفت بازدید کنید و سفارش خود را به صورت حضوری ثبت کنید.

از آنجایی که روند آماده‌سازی سفارش خرید جعبه ابزار تبلیغاتی، خرید جعبه ابزار نمایشگاهی، خرید جعبه ابزار کیفی تبلیغاتی و 
فروش ابزارآلات تبلیغاتی معمولاً زمانبر است، توصیه می‌شود حداقل ۳۰ تا ۴۵ روز کاری قبل از تحویل سفارشات، برای ثبت آنها اقدام کنید. اما در ماه‌های پایانی سال به دلیل حجم بالای کاری، توصیه می‌شود حداقل ۳ تا ۴ ماه زودتر برای ثبت سفارش اقدام کنید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای تفنگ اسپری گرین لاین مدل Atomizer Spray Gun سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.