هدایای تبلیغاتی کاربردی و همراه

منظور از هدایای تبلیغاتی کاربردی این است که ما با استفاده از یکسری ابزار تبلیغ انجام دهیم؛ به‌ گونه‌ای که برای مخاطب و خریدار، جذاب، جدید و کاربردی باشد

قیمت هدایا - slider
0تومان100تومان

بهتر است این هدایا به‌گونه‌ای انتخاب شوند که مخاطب با استفاده از آن وسیله یا ابزار به یاد برند شما بیفتد و نام برند شما همیشه در ذهن او باقی بماند. همچنین با دیدن و استفاده کردن از آن حس خوبی پیدا کند؛ به‌طوری‌که دوباره ترغیب شود که به نحوی از شما خرید کند یا با شما ارتباط داشته باشد.

هدایای تبلیغاتی کاربردی

می‌توان موارد زیادی را نام برد که در دسته هدایای تبلیغاتی کاربردی قرار گیرند؛ زیرا دارای طیف وسیعی است. بسته به سلیقه شخصی خود می‌توانید یک هدیه تبلیغاتی را انتخاب کنید. از جمله هدایای تبلیغاتی کاربردی می‌توان به ساعت، خودکار، دفتر یا دفترچه، ست دیجیتال، ست پذیرایی، لیوان، ماگ، کیف مدارک، عطر، پاور بانک، جاکلیدی، تقویم رومیزی، گلدان، مجسمه‌های رومیزی و جاعودی اشاره کرد که تمامی این موارد می‌توانند گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی کاربردی باشند. از میان تمامی مواردی که گفته شد یکسری از هدایا طرفداران بیشتری دارند که می‌توان گفت ساعت تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی از دسته هدایای کاربردی و پرطرفدار هستند.

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی طرح‌های متنوع و زیبایی دارد که می‌توانید از آن برای تبلیغات شرکت یا برند خود استفاده کنید. در نوبل گیفت انواع مختلفی از ساعت تبلیغاتی برای شما ارائه شده است که هرکدام از آن‌ها جذابیت و زیبایی خاص خود را دارد و هریک به گونه خاصی مخاطب را جذب خود خواهد کرد. از جمله انواع ساعت تبلیغاتی ارائه‌شده در نوبل گیفت می‌توان مدل‌های زیر را معرفی کرد:

 1. ست تبلیغاتی ساعت و اسپیکر
 2. ساعت رومیزی تبلیغاتی چوبی
 3. ساعت دیواری تبلیغاتی با جای مجله
 4. ساعت تبلیغاتی دیواری بدنه مشکی بولد
 5. ساعت تبلیغاتی دیواری دایره‌ای، مربعی، فریم کرو، گرد، فریم چوبی
 6. ست مدیریتی تبلیغاتی ساعت‌دار
 7. ساعت رومیزی تبلیغاتی با جای قلم سرامیکی
 8. ست رومیزی تبلیغاتی ساعت‌دار
 9. ساعت جیبی فانتزی تبلیغاتی

همان‌طور که می‌بینید چندین نوع ساعت در نوبل گیفت برای شما عرضه می‌شود که رنج‌های قیمتی متفاوتی هم دارند؛ پس با توجه به این نکته شما می‌توانید هر مدل ساعتی را که خواستید با در نظر گرفتن بودجه‌تان برای تبلیغات انتخاب و خریداری کنید. بدون شک از سفارش دادن از نوبل گیفت پشیمان نخواهید شد.

ساعت تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی

با توجه به اینکه امروزه روش‌های تبلیغاتی بسیار گسترده شده است، استفاده از یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و شکیل با قیمت مناسب می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی بر ذهن مشتریان بگذارد و همین امر سبب فروش بیشتر محصول شما خواهد شد. نوبل گیفت تأمین‌کننده انواع هدایای تبلیغاتی کاربردی و خلاقانه برای شرکت‌ها و برندینگ‌هاست.

ماگ تبلیغاتی و لیوان سرامیکی می‌تواند یکی از ماندگارترین هدایا در ذهن مخاطب شما باشد؛ زیرا در زندگی روزمره برای نوشیدن آب، چای، قهوه و هر نوع نوشیدنی دیگری از ماگ استفاده می‌کنیم و همین سبب می‌شود همیشه چشم فرد به برند شما بیفتد و در ذهنش برای همیشه ماندگار شوید.

بیشتر ماگ‌های تبلیغاتی از جنس سرامیک هستند و انواع مختلفی دارند و معمولاً سایز ماگ‌ها کمی از لیوان‌های معمولی بزرگ‌تر است. ما در نوبل گیفت سعی کرده‌ایم انواع مختلفی از ماگ‌ها را برای شما عرضه کنیم. از جمله انواع ماگ تبلیغاتی ارائه‌شده در نوبل گیفت می‌توان موارد زیر را نام برد:

 1. مینی ماگ تبلیغاتی حرارتی سرامیکی
 2. ماگ سرامیکی دسته و پایه فلزی
 3. ماگ مسافرتی تبلیغاتی
 4. ماگ هیتردار تبلیغاتی با جعبه کوچک
 5. تراول ماگ تبلیغاتی
 6. ماگ تبلیغاتی دسته و داخل رنگی ته‌گرد
 7. ماگ فلزی درب‌دار
 8. ماگ تبلیغاتی مشکی کشیده
 9. ماگ تبلیغاتی بانوان سرامیکی
 10. ماگ سرامیکی تبلیغاتی سفید
 11. ماگ شیشه‌ای مدل یخی
 12. ماگ سرامیکی تبلیغاتی دارای رنگ‌بندی
 13. ماگ تبلیغاتی به همراه قاشق و جعبه
 14. ماگ استارباکس سرامیکی تبلیغاتی

ماگ‌هایی که در بالا برایتان آوردیم تنها بخشی از ماگ‌های تبلیغاتی نوبل گیفت هستند و تنوع بسیار بیشتری را می‌توانید در سایت مشاهده فرمایید. این هدایای تبلیغاتی کاربردی را با هر تعداد و هر مدلی که می‌خواهید می‌توانید از نوبل گیفت سفارش دهید و برند خود را تبلیغ کنید. همچنین می‌توانید در کنار ماگ تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی دیگر نیز سفارش دهید.

ماگ تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

منظور از هدایای تبلیغاتی خلاقانه این است که برای تبلیغ شرکت یا برندینگ خود از وسایلی به‌عنوان تبلیغ یا هدیه استفاده کنیم که سبب شود برند ما برای همیشه در ذهن مخاطب باقی بماند و مخاطب به‌صورت دائمی با نام برند شما در ارتباط باشد. در نوبل گیفت طیف وسیعی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه وجود دارد و شما می‌توانید یکی از گزینه‌های پیش رویتان را انتخاب کرده و از آن به‌عنوان تبلیغ برند خود استفاده کنید. تمامی مواردی که در بالاتر در قسمت هدایای تبلیغاتی کاربردی، ساعت تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی نام بردیم می‌توانند هدیه تبلیغاتی خلاقانه باشند و مخاطب از دیدن آن‌‌ها لذت ببرد. شاید برایتان سؤال باشد که نوع چاپ روی محصولات چیست؟ نوع چاپی که برای محصولات در نوبل گیفت انجام می‌شود از نوع چاپ لیزری است که بسیار بادوام بوده و بابت پاک شدن یا محو شدن آن نگرانی نخواهید داشت.

چرا نوبل گیفت انتخاب مناسبی است؟

همیشه برای شرکت‌ها و برندینگ‌ها مسئله انتخاب نوع تبلیغات مطرح است. ما در مجموعه نوبل گیفت بهترین‌های هدایای تبلیغاتی کاربردی و هدایای تبلیغاتی خلاقانه را برای شما عزیزان ارائه دادیم تا صاحبان کسب و کار و صاحبان برند در کشورمان بتوانند هر نوع هدیه تبلیغاتی را که می‌خواهند و مدنظرشان است پیدا کرده و از نوبل گیفت سفارش دهند.

در مجموعه ما هر آنچه برای تبلیغ کسب و کار شما مورد نیاز است وجود دارد؛ از جمله هدایای خاص، رسمی، مدیریتی و جذاب. در اینجا ما تنها یکسری از موارد مانند ساعت تبلیغاتی و ماگ تبلیغاتی را معرفی کردیم که این‌ها تنها بخش کوچکی از هدایای تبلیغاتی ارائه‌شده در نوبل گیفت هستند.

در نوبل گیفت ما رنج‌های قیمتی متفاوتی داریم و شما حتی می‌توانید از هدایای 50 هزارتومانی نیز بهره ببرید که برای استفاده در تبلیغات با تعداد بالا بسیار مناسب هستند. یا اینکه در مجموعه ما می‌توانید چند مدل مختلف از هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید و همه را سفارش دهید و یکجا دریافت کنید.

بیشتر بخوانید
سبد خرید
0 علاقه مندی
حساب کاربری من
اگر قیمت ارزان‌تری برای دوربین شکاری گرین لاین مدل Shark Binocular سراغ دارید، ممنون میشیم بهمون اطلاع بدین.