مختلف از جمله مشاوره فردی، مشاوره خانواده، زوج درمانی، گروه درمانی، تست و ارزیابی روانی و مداخلات روانی به افراد در حل مشکلاتشان کمک می‌کنند. آنها همچنین نقش مهمی در پیشگیری از بروز مشکلات روانی، ارتقای سطح سلامت روان جامعه و افزایش تاب آوری افراد در برابر استرس‌ها و مشکلات زندگی دارند.

چالش های پیش روی روانشناسان و مشاوران

با وجود اهمیت بالای روانشناسی و مشاوره، این حوزه با چالش های متعددی از جمله کمبود متخصصان، عدم آگاهی کافی مردم از خدمات روانشناسی و مشاوره، محدودیت‌های بیمه‌ای و تعرفه‌های نامناسب روبرو است. باتوجه به تمام نکاتی که تا اینجا بیان کردیم، انتخاب یک هدیه مناسب برای ۹ اردیبهشت روز ملی روانشناس و مشاور اهمیت خاصی دارد. پس بیایید با ایده‌های خلاقانه هدیه تبلیغاتی برای روانشناس ها و مشاوران آشنا شوید تا بتواند هرچه بهتر این روز را گرامی بدارید و به جامعه معرفی کنید.

ایده هایی برای هدیه تبلیغاتی روز روانشناس

روز روانشناس فرصتی مناسب برای قدردانی از روانشناسان و مشاوران و همچنین معرفی خدمات و برند شما به آنها، یا معرفی خدمات آنها به دیگران است. در اینجا چند ایده برای هدیه تبلیغاتی روز روانشناس معرفی می‌کنیم که با این روز تناسب بیشتری دارند.

هدایای تبلیغاتی کاربردی برای روانشناسان و مشاوران

لوازم التحریر و ابزارهای کار

روانشناسان و مشاوران در کار خود از لوازم التحریر و ابزارهای مختلفی مانند خودکار، روان نویس، دفترچه یادداشت، تقویم و … استفاده می‌کنند. هدیه دادن این لوازم می‌تواند هم کاربردی باشد و هم به عنوان یادبودی از شما باقی بماند.

ابزار تبلیغاتی

کتاب‌های روانشناسی

کتاب‌های روانشناسی منبع ارزشمندی برای روانشناسان و مشاوران هستند و همیشه مورد استقبال آنها قرار می‌گیرند. با توجه به تخصص و علایق روانشناس، کتاب‌های مناسب را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:  با هدایای تبلیغاتی خاص به قلب مشتریان نفوذ کنید

هدایای مرتبط با سلامت

هدایایی مانند دستگاه‌های ماساژور، مدیتیشن و یوگا، دمنوش‌های گیاهی و … می‌توانند به روانشناسان و مشاوران در حفظ آرامش و سلامت خود کمک کنند.

هدیه تبلیغاتی سلامت

هدایای تبلیغاتی خلاقانه برای ارتقای برند

  • هدایای تبلیغاتی سفارشی‌سازی شده: با چاپ نام، لوگو یا پیام خود بر روی هدایایی مانند لیوان، ماگ، خودکار و … آنها را به هدایایی منحصر به فرد و سفارشی‌سازی شده تبدیل کنید.
  • هدایای تبلیغاتی خلاقانه: هدایایی مانند جاکلیدی‌های خلاقانه، تابلوهای انگیزشی، گلدان‌های کوچک و … می‌توانند توجه روانشناسان و مشاوران را جلب کرده و برند شما را در ذهن آنها ماندگار کنند.
  • هدایای تبلیغاتی تجربی: با ارائه هدایایی مانند کارت هدیه برای استفاده از انواع خدمات مختلف و… نام و برند خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنید.

هدایای تبلیغاتی برای مراکز مشاوره و روانشناسی

هدایای تبلیغاتی برای مراکز مشاوره و روانشناسی باید به شکلی باشند که هم مفید باشند و هم نمادی از فعالیت‌ها و ارزش‌های مرکز را نشان دهند. به عنوان مثال، دفترچه‌های یادداشت یا بلاک‌نوت‌هایی با لوگو و نام مرکز، که مراجعین از آن‌ها در طول جلسات مشاوره و استفاده‌های روزمره استفاده کنند. همچنین، قلم‌های مدل بال‌پوینتر با لوگو و نام مرکز نیز می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند که در جلسات ملاقات با مشاوران استفاده شوند و در عین حال به مراجعین یادآوری کنند که از خدمات مرکز مشاوره استفاده می‌کنند. همچنین، انتخاب هدایایی مانند فلاسک‌های با لوگو و شعار مرکز، یا کیف‌هایی با طرح‌های زیبا و کاربردی می‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی مناسب برای مراکز مشاوره و روانشناسی باشند.

هدایای تبلیغاتی مقرون به صرفه برای قدردانی از مراجعان

هدایای تبلیغاتی کوچک

با هدیه دادن هدایای کوچک و مقرون به صرفه مانند کارت پستال، شکلات، گل و … از مراجعان خود قدردانی کنید. گاهی اوقات ارزش مادی هدیه زیاد اهمیت ندارد، بکله احساسی که در فرد ایجاد می‌کند مهم است.

بیشتر بخوانید:  هدایای تبلیغاتی عید نوروز چه کاربردی دارد؟

بروشورهای اطلاع رسانی

بروشورهای اطلاع رسانی در مورد خدمات و تعرفه‌های خود را به مراجعان هدیه دهید تا آنها از خدمات شما آگاه شوند. در کنار آن اگر تخفیف‌هایی نیز ارائه شود تاثیر بیشتری خواند داشت.

هدایای تبلیغاتی آنلاین

با ارائه کد تخفیف یا هدیه‌های مجازی مانند کتاب الکترونیکی یا دوره‌های آموزشی آنلاین به مراجعان خود از آنها قدردانی کنید.

هدایای تبلیغاتی آنلاین

نکاتی برای انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب

در نظر گرفتن علایق و نیازهای روانشناسان و مشاوران در انتخاب هدیه برای آنها و حوزه کاری آنها مهم است. قبل از انتخاب هدیه، سعی کنید علایق و نیازهای روانشناسان و مشاوران را در نظر بگیرید. به بودجه و تناسب هدیه با برند توجه کنید. هدیه‌ای را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد و با برند و هویت سازمانی شما همخوانی داشته باشد. هدیه خود را به صورت خلاقانه و سفارشی سازی شده ارائه دهید تا تاثیر بیشتری داشته باشد.

کلام پایانی

روز روانشناس فرصتی مناسب برای قدردانی از زحمات روانشناسان و مشاوران و همچنین معرفی خدمات و برند شما به آنها یا معرفی خدمات این حوزه به جامعه است. با انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب می‌توانید به متخصصان این حوزه نشان دهید که به آنها و کارشان اهمیت می دهید و در عین حال برند خود را به آنها معرفی کنید. اگر در حوزه روانشناسی و مشاوره فعالیت دارید با انتخاب آگاهانه هدایا برای مشتریان، تبلیغی گسترده برای خدمات‌تان انجام خواهد شد.