بهترین هدیه برای کادر درمان چیست؟ کادر درمان قهرمانان همه مردم هستند؛ قهرمانانی که همیشه با تمام مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند و جان خود را برای محافظت از ما به خطر می‌اندازند تا ما همیشه سلامت باشیم؛ از این‌رو هر روز و هر لحظه باید قدردان زحمات بی‌منت این عزیزان باشیم. تمام پرسنل کادر درمان، در ۲ سال جنگ با بیماری کرونا در خط مقدم مبارزه حضور داشتند و زندگی خود را به خطر انداختند و ازخودگذشتگی کردند. آن‌ها همواره رسیدگی به بیمار را بالاتر از هر اصل دیگری دانسته و با عشق در این راه قدم گذاشته‌اند. با اینکه به هیچ زبانی امکان تشکر از این عزیزان وجود ندارد، اما حتی با خریدن هدیه‌های کوچک می‌توانیم ارزشمندی آن‌ها را در جامعه و میان مردم نشان دهیم. در ادامه مطلب پیشنهادهایی برای انتخاب هدیه برای کادر درمان وجود دارد که می‌تواند به شما در انتخاب بهتر کمک کند.

بیشتر بخوانید:  خلاقانه ترین هدیه برای راننده

خاص‌ترین هدیه برای کادر درمان

برای اینکه عمق احترام و ارزش‌گذاری به کادر درمان را نشان بدهیم می‌توانیم هدایای مناسب را برایشان در نظر بگیریم تا از تلاش‌های بی‌وقفه و زحماتشان تشکر کنیم و از خستگی مداومشان بکاهیم. چند مورد از انواع بهترین هدیه برای کادر درمان به شرح زیر است.

 • انواع گل‌های خوش‌رنگ و خوش‌بو: از ساده‌ترین ولی باارزش‌ترین انواع هدیه برای کادر درمان دسته‌گل‌های خوش‌رنگ و بو هستند که هر فردی از دریافت این هدیه خوشحال و برای لحظاتی هر چند کوتاه از خستگی و مشقت کار خود دور می‌شود.

باکس گل

 • لباس کار درمان: شستن و اتو کردن روپوش‌های سفید مخصوص کادر درمان که در محل کار استفاده می‌کنند، کاری سخت و زمان‌بر است؛ به همین دلیل هدایایی مانند لباس مخصوص این افراد، بسیار کاربردی است و هدیه‌ای ارزشمند خواهد بود.
 • هدفون: گوش دادن به موسیقی‌های آرامش‌بخش بعد از شرایط کاری سخت و طولانی کادر درمان می‌تواند خستگی را از آن‌ها به دور کند؛ از این‌رو هدفون‌های بی‌سیم از انواع هدفون‌ها هستند که قابلیت استفاده بیشتر و راحت‌تری را دارند و می‌تواند بهترین هدیه برای کادر درمان باشد.

هدفون تبلیغاتی

 • لیوان آینه‌ای: لیوان سرامیکی که نوشیدنی‌های گرم را برای مدت‌زمان بیشتری گرم نگه می‌دارد، پوشش نانو داشته، قابلیت استفاده برای تمام کارمندان را دارد و خستگی افراد را از بین می‌برد. زیر این لیوان از خصوصیات خاص آن است که سبب منحصربه‌فرد شدن لیوان آینه‌ای در میان سایر رقبا شده است. شما می‌توانید طرح‌های مورد نظر خود را روی آن طراحی کنید؛ به همین دلیل این هدیه جزء هدایای تبلیغاتی نفیس به حساب می‌آید که می‌تواند طرح لوگو یا برند تبلیغاتی شما را نیز در کسب‌وکار توسعه دهد. پس خرید لیوان آینه‌ای از بهترین پیشنهادها برای بهترین هدیه برای کادر درمان است.

لیوان آینه‌ای

 • کتانی مناسب و راحت: با توجه به اینکه کادر درمان در طول روز در بیمارستان و محل کار خود سر پا بوده و همواره در بخش‌ها در حال رفت و آمد هستند، داشتن کفش و لباس راحت و استاندارد از واجبات است. برای ایجاد حس راحتی و آرامش در این عزیزان، با انتخاب کتانی مناسب و راحت به کادر درمان در فضای کاری کمک بسیاری کرده‌اید.
 • قهوه، چایی و دم‌نوش: با وجود ساعت‌های طولانی و بی‌خوابی‌های مداوم کادر درمان برای تحمل این حجم از فشار و سختی کار نیاز به مصرف کافئین بیشتر مانند چایی و قهوه احساس می‌شود که انرژی آن‌ها را زیاد و خستگی را از بین می‌برد. این هدیه برای کادر درمان در عین سادگی بسیار کاربردی است.
 • انواع لوسیون و کرم دست: کادر درمان برای رعایت بهداشت با شستن مداوم دست‌ها در محل کار، به یک لوسیون یا کرم دست نیاز دارند که مانع از خشک شدن دست‌ها پس از هر بار شست‌وشو شود. هر چند این هدیه برای کادر درمان کوچک است، می‌تواند هوشمندانه و کاربردی باشد.
 • خودکار: خودکار از جمله هدایای کاربردی است که در طول روز دائم از آن استفاده می‌شود و با هر بار دیدن و استفاده کردن از آن به یاد شما خواهند افتاد و خستگی و فشار کار را فراموش خواهند کرد.
 • ست چرمی: انتخاب یک ست چرمی به عنوان هدیه برای کادر درمان جلوه یک استایل را چند برابر کرده و در شیک به نظر آمدن هر استایلی نقشی اساسی خواهد داشت؛ پس با هدیه دادن ست چرمی رضایت فرد مورد نظر خود را به دست خواهید آورد.

ست چرمی

 • به کادر درمان لبخند هدیه دهیم: در دوران سخت و رنج‌آور کرونا این پرستاران و سایر کادر درمان بودند که جانانه و با دلسوزی، ولی بسیار متعهدانه در مقابل این بیماری ایستادگی کردند و همواره بهترین خدمات را به بیماران ارائه دادند. چه در زمان بیماری کرونا و چه غیر آن، به پاس قدردانی از این عزیزان زحمتکش، می‌توانیم به نحوی از آن‌ها تشکر کنیم؛ از این‌رو بهترین هدیه برای کادر درمان لبخند است تا خستگی کار را از تن خارج کند حس خوب و آرامش خاصی را به آن‌ها انتقال دهد.
 • هدایای تبلیغاتی صنایع‌دستی ایرانی: ساعت‌های دیواری میناکاری‌شده، شکلات‌خوری مسی فیروزه‌کوبی، انواع قاب‌های دیواری میناکاری شده، انواع تابلوهای قلم‌زنی، انواع گلدان‌های مسی و… از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس و بازتاب هنر و فرهنگ ایرانی هستند. درواقع انتخاب صنایع‌دستی به‌عنوان بهترین هدیه برای کادر درمان، با بهترین کیفیت پیشنهاد مناسبی است که مورد پسند واقع می‌شود. انتخاب صنایع‌دستی به‌عنوان هدایای تبلیغاتی بازتاب خوبی از تبلیغات نیز خواهد داشت. به‌طورکلی هم برای یادگاری هدیه‌ای نفیس را داده‌اید و هم برند مورد نظر خود را تبلیغ کرده‌اید.

صنایع دستی ایرانی

 • در خانه ماندن: شاید بهترین هدیه هنگام اپیدمی بیماری‌ها که کار کادر درمان را راحت‌تر می‌کند، این است که از شرکت در دورهمی‌ها خودداری کنیم و در خانه بمانیم تا موجب انتقال و گسترش بیماری نشویم. این کار در درمان و جلوگیری از انتقال و تسریع بهبود بیماری کمک خواهد کرد.

هدیه مناسب برای حمایت از کادر درمان

برای انتخاب بهترین هدیه برای کادر درمان، باید تمام جوانب آن را در نظر بگیریم. هدایای خلاقانه، نوآورانه، جدید و خاص مانند انواع صنایع‌دستی در بسته‌بندی شیک و مناسب بهترین پیشنهاد است. انتخاب بهترین هدایا برای حمایت از کادر درمان سلیقه‌ای است و هر کس طبق سلیقه‌ای که دارد می‌تواند بهترین و خاص‌ترین هدیه را برگزیند، اما سعی کنید از دادن هدایای سلامت‌محور دوری کنید و بیشتر هدایایی را به آن‌ها بدهید که ماندگار هستند و جلوه خوبی دارند؛ چراکه هر چقدر ارزش هدیه‌ای که انتخاب کرده‌اید بالا باشد، ارزش خود را بالا برده‌اید و احترام مخاطب خود را نیز حفظ کرده‌اید.

چند ویژگی مهم قبل از خرید هدیه

 • قبل از خرید هدایا را دسته‌بندی کرده سپس انتخاب کنید (هدایای سنتی، معنادار، نفیس و معمولی).
 • انتخاب هدیه برای کادر درمان باید نشان از ارزش‌گذاری و قدردانی از جایگاه اجتماعی آن‌ها باشد.
 • قبل از تهیه هر هدیه‌ای، ابتدا به کاتالوگ و جزئیات قیدشده آن توجه کنید تا درصورت خرید پشیمان نشوید.
 • سلیقه مخاطب خود را در نظر بگیرید و هدیه را طبق نظر و سلیقه احتمالی او بخرید تا رضایتش را جلب کنید.
 • هدایای خاص و با ارزش بالا و نفیس خریداری کنید که ماندگاری و جذابیت نیز داشته باشند و یاد شما را در ذهن ماندگار کنند.
 • می‌توانید از هدایایی که جنبه تبلیغاتی نیز دارند استفاده کنید که بازدهی بالا در تبلیغات را به دنبال دارند.
بیشتر بخوانید:  خاص‌ترین هدیه برای آتش نشان

سخن پایانی

قهرمانانی با نام کادر درمان، همواره برای حفظ جان و سلامت دیگران، زندگی خود را به خطر انداخته و ساعت‌های طولانی در خدمت‌رسانی به ما تلاش و کوشش کرده‌اند. ۳ سال حضور در خط مقدم جبهه کرونا از جمله فداکاری‌های این قشر زحمت‌کش بود که همواره قدردان آن‌ها هستیم. برای کادر درمان، درمان بیماران در اولویت قرار دارد و از هر کاری مهم‌تر است. با خریدن هدیه برای کادر درمان می‌توان گوشه‌ای از زحمات آن‌ها را جبران کرد. از جمله این هدایا می‌توان به انواع دسته‌گل‌های خوش‌رنگ و بو، هدفون، لیوان آینه‌ای، کتانی مناسب و راحت، انواع نوشیدنی‌ها مانند قهوه، چایی، دم‌نوش، انواع لوسیون و کرم دست، خودکار، ست چرمی، هدایای تبلیغاتی صنایع‌دستی و شاید ارزشمندترین هدیه که ارزش معنوی نیز دارد یعنی لبخند اشاره کرد.

سؤالات متداول

 1. بهترین هدیه برای کادر درمان کدام است؟

برای اینکه عمق احترام و ارزش‌گذاری به کادر درمان را نشان بدهیم می‌توانیم با هدایایی کوچک آن‌ها را خوشحال کنیم و قدردان زحماتشان باشیم. انتخاب هدایا سلیقه‌ای است، اما هدایای خلاقانه و هوشمندانه می‌تواند بهترین انتخاب باشد؛ هدایایی منحصربه‌فرد که تکراری نیستند.

 1. انواع مختلف هدیه برای کادر درمان کدام است؟

پیشنهادهایی برای انتخاب هدایای خاص وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند. از انواع مختلف این هدایا دسته‌گل‌های خوش‌رنگ و بو، انواع هدفون، لیوان آینه‌ای، کتانی مناسب و راحتی، انواع نوشیدنی‌ها مانند قهوه، چای، دم‌نوش، انواع لوسیون و کرم‌های دست و محصولات مراقبت پوستی، خودکار، ست چرمی، انواع هدایای تبلیغاتی خاص و نفیس، در خانه ماندن و لبخند است.

 1. قبل از خرید هدیه برای کادر درمان به چه ویژگی‌هایی باید توجه کرد؟

قبل از خرید هر هدیه‌ای باید به ویژگی‌ها و نکاتی توجه کرد تا بهترین انتخاب را داشته باشید. از جمله این ویژگی‌ها این است که ۱. ابتدا هدایا را دسته‌بندی کنید که از کدام دسته قصد خرید دارید (معمولی، نفیس و خاص، تبلیغاتی، سنتی، معنادار) تا انتخاب نیز برای شما راحت‌تر باشد. ۲. به کاتالوگ و جزئیات قیدشده هر هدیه توجه کنید تا بعد از خرید پشیمان نشوید. ۳. قبل از خرید سلیقه مخاطب را در نظر بگیرید. ۴. انتخاب هدایای نفیس و ارزشمند که علاوه بر جلوه بالا، کاربردی و ماندگار نیز باشند. ۵. از هدایایی که جنبه تبلیغاتی دارند نیز می‌توانید استفاده کنید.

 1. آیا بهترین هدایا گران‌قیمت‌ترین آن‌ها هستند؟

این باور در بیشتر مردم وجود دارد که هر چقدر قیمت هدیه بالاتر باشد عمدتاً میزان رضایت نیز بالاتر خواهد بود. خرید هدیه تصمیمی سلیقه‌ای بوده که انتخاب آن نیز کاملاً شخصی است؛ پس انتخاب هدایای گران‌قیمت یا ارزان‌قیمت بسته به تصمیم هر فرد است. هدایایی با قیمت بالاتر، بیشتر جنبه دکوری و ماندگارتری دارند، اما هدایای قیمت پایین گاهی تأثیر بسیاری در مخاطب می‌گذارند و بازتاب خوبی خواهند داشت. پس خرید هریک از این هدایا ارزش خاص خود را دارند.