یکی از راه‌های برندینگ، دادن هدیه تبلیغاتی است. هدایایی که در راستای شرکت مهندسی انتخاب شوند، ابزار تبلیغاتی مؤثری هستند. همچنین به شرکت‌های مهندسی امکان می‌دهند با مشتریان ارتباط مستقیم داشته باشند و روابط بلندمدت برقرار کنند. این هدایا همچنین نشان‌دهنده حسن‌نیت و توجه شرکت به مشتریان است. همچنین می‌توانند اعتماد و وفاداری مشتریان را به شرکت تقویت کنند. در این میان، هدایای تبلیغاتی مهندسی ابزاری کارآمد در تبلیغات و بازاریابی برای شرکت‌های مهندسی به شمار می‌روند و می‌توانند به ترویج برند، جذب مشتریان جدید و ارتقای روابط با مشتریان فعلی کمک کنند. برای آشنایی با انواع هدیه تبلیغاتی مهندسان تا انتهای متن همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:  پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی شرکتی

بهترین هدایای تبلیغاتی مهندسی

هدایای تبلیغاتی مهندسی نقش مهمی در جذب مشتریان، ارتقای شناخت برند و ایجاد ارتباط مستقیم با مخاطبان دارند. این هدایا معمولاً اشیای کوچکی هستند که برند یا لوگوی یک شرکت مهندسی روی آن‌ها حک شده است. هدف اصلی ارائه هدیه تبلیغاتی، افزایش آگاهی افراد درباره خدمات و محصولات مهندسی ارائه‌شده یک شرکت مهندسی است. در ادامه بهترین هدایای تبلیغاتی برای شرکت‌های مهندسی معرفی شده‌اند.

لوازم اداری تبلیغاتی

لوازم اداری مانند قلم، دفترچه یادداشت، ست خودکار و سررسید و فولدرهای چرمی علاوه بر ارزش عملی، قابلیت نمایش نام و لوگوی شرکت را دارند و در ترویج و شناخت برند مؤثر هستند. این هدایا می‌توانند شخصی‌سازی شده و با عناصر خاص برند به‌صورت تلفیقی طراحی شوند. بعضی از بهترین لوازم اداری برای تبلیغات شامل موارد زیر هستند:

 • خودکار
 • دفترچه یادداشت
 • لوازم‌تحریر
 • پیکسل
 • سررسید
 • تقویم
 • ست لوازم‌تحریر با سررسید

فلش تبلیغاتی

فلش مموری یک هدیه تبلیغاتی مناسب شرکت مهندسی است. فلش مموری‌ها یک حافظه ذخیره‌سازی قابل‌حمل هستند که امکان انتقال و ذخیره داده‌ها را فراهم می‌کنند. با چاپ نام و لوگوی شرکت مهندسی روی فلش، می‌توانید برند خود را به‌صورت مداوم برای رفع نیاز کاربر معرفی کنید و حس مثبت بگیرید. این نوع هدیه در استفاده روزمره بسیار کاربردی است.

فلش‌ها قابلیت انتقال و ذخیره فایل‌های مختلف را دارند و می‌توانند برای انتقال اطلاعات بین دستگاه‌ها و نگهداری از فایل‌های مهم استفاده شوند. همچنین این هدایا ابزاری تبلیغاتی برای ارائه محتوا و مستندسازی محصولات و خدمات شما محسوب می‌شوند. فلش مموری به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص موردتوجه مخاطبان شما قرار خواهد گرفت و سبب ارتقای شناخت و تفاهم درباره برند شما خواهد شد.

بهترین هدایای تبلیغاتی مهندسی

پاوربانک تبلیغاتی

پاوربانک انتخابی عالی برای هدایای تبلیغاتی مهندسی است. پاوربانک‌ها دستگاه‌های قابل‌حمل هستند که انرژی الکتریکی را ذخیره می‌کنند و امکان شارژ دستگاه‌های مختلف مانند تلفن همراه، تبلت، دوربین و دیگر لوازم الکترونیکی را دارند. با چاپ نام و لوگوی شرکت مهندسی روی پاوربانک، می‌توانید برند شرکت را به‌صورت مداوم در دید همکاران و مشتریان قرار دهید. پاوربانک‌ها به‌دلیل استفاده روزانه و مداوم، ابزار تبلیغاتی کاربردی به شمار می‌آیند. علاوه بر این پاوربانک‌ها هدیه‌ای عملی و مفید هستند که تحسین مخاطبان را به همراه دارند و سبب ارتقای روابط تجاری شما خواهند شد. 

موس پد تبلیغاتی

موس پدها ابزاری برای سهولت استفاده روزمره از کامپیوتر در محیط کار هستند. با چاپ نام و لوگوی شرکت روی موس پد و درصورت ارائه کیفیت خوب می‌توانید برندینگی جذاب داشته باشید. موس پدها با ارائه فضای بزرگ‌تری برای حرکت موس روی سطح صاف، دقت و راحتی بیشتری در کار با رایانه به کاربران می‌دهند. با چاپ الگوها و تصاویر منحصربه‌فرد روی موس پد، می‌توانید طرح، محصولات و خدمات شرکت خود را به‌طور خلاقانه و جذاب به نمایش بگذارید. موس پد هدیه‌ای کاربردی برای مخاطبان است.

هدایای چرمی تبلیغاتی

یک وسیله چرمی همیشه به‌عنوان هدیه مدیریتی نفیس استفاده می‌شود. هدایای چرمی مانند جاکارتی، کیف پول و جاکلیدی بسیار مناسب و کاربردی هستند. اگر حوزه خدمات شرکت مهندسی شما در راستای ساخت‌وساز است، جاکارتی و جاکلیدی بسیار مناسب‌اند. اگر شرکت مهندسی کامپیوتری در راستای ارز دیجیتال دارید، استفاده از کیف پول چرمی تأثیر دوچندانی بر مخاطب در زمینه حوزه فعالیت شما دارد.

هدایای چرمی با ظاهری شیک و باکیفیت، نشان‌دهنده اهمیت برند شما به جزئیات و استانداردهای بالا هستند. این هدایا به مخاطبانتان ارزش و کیفیت خدمات شما را یادآور می‌شوند.

 • کیف پول: کیف پول‌های چرم باکیفیت با توجه ‌به استحکام و طول عمر بالا انتخاب می‌شوند و به مخاطبانتان ارزش و اعتماد به نام شرکت را نشان می‌دهند.
 • جاکارتی: این هدیه به افراد امکان می‌دهد کارت‌های شناسایی، اعتباری و سایر کارت‌های خدماتی را به‌صورت منظم و مرتب در دسترس داشته باشند.
 • جاکلیدی چرم: با قراردادن انواع کلیدها مخاطبانتان به‌راحتی جذب برند شما می‌شود.

هدایای چرمی تبلیغاتی

ابزار تبلیغاتی

انواع ابزارهای خاص، به‌عنوان هدایای تبلیغاتی برای شرکت مهندسی، می‌توانند گزینه مناسبی باشند. این ابزارها به رفع نیاز مخاطبان و همکاران در زمینه‌های مهندسی و فناوری کمک می‌کنند. همچنین نشان می‌دهند شما ارزش تخصص و توانایی‌های فنی خود را به آن‌ها ارائه می‌دهید. برخی از ابزارهای خاص که می‌توانند به‌عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده شوند، عبارت‌اند از:

 • جعبه‌ ابزار کوچک
 • انبردست چندکاره
 • ست قاشق و چنگال تبلیغاتی بزرگ تاشو
 • چاقوی سوئیسی
 • ابزار چراغ‌قوه‌دار
 • بیلچه قطب نمادار
 • چراغ‌قوه آنتنی
 • متر 3 متری بنددار
 • چراغ فلاشردار
 • چراغ‌قوه کمپی
 • ابزار چندکاره چکش و تبر
 • کپسول آتش‌نشانی کوچک

سررسید تبلیغاتی

سررسیدها ابزارهایی عملی و مورد استفاده روزانه هستند. با چاپ نام و لوگوی شرکت روی سررسیدی که به‌صورت خلاقانه در راستای خدمات شرکت مهندسی شما طراحی شده است، فرد ارتباط بهتری با برند برقرار می‌کند. سررسیدها با ارائه فضایی بزرگ‌تر برای نوشتن و یادداشت‌برداری، به کاربران امکان می‌دهند به‌راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را ثبت کنند. این نوع هدیه به‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی قابل حمل می‌تواند در همایش‌ها، نمایشگاه‌ها و رویدادهای مختلف به‌عنوان جوایز و هدایا به کار برود.

سررسید تبلیغاتی

ماشین‌حساب تبلیغاتی

ماشین‌حساب یکی از هدایای تبلیغاتی مهندسی کاربردی و مفید است که طیف گسترده‌ای از افراد در رشته‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. این هدیه می‌تواند در محاسبات ساده و پیشرفته استفاده شود و کمک شایانی به مهندسان در انجام وظایف خود کند. همچنین ماشین‌حساب‌های تبلیغاتی با درج نام و لوگوی برند می‌توانند به‌عنوان یک ابزار تبلیغاتی مؤثر عمل کنند و برند شما را در معرض دید مخاطبان هدف قرار دهند

در ادامه چند نمونه از مزایای ماشین‌حساب به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص آورده شده است:

 • کاربردی و مفید
 • قابلیت درج لوگوی برند
 • ماندگاری بالا

بنابراین، اگر به‌دنبال هدیه تبلیغاتی کاربردی و ماندگار هستید، ماشین‌حساب گزینه مناسبی است.

خط‌کش تبلیغاتی

خط‌کش‌ها ابزارهای اساسی در زمینه مهندسی، طراحی و رسم نقشه هستند و استفاده گسترده‌ای دارند. با چاپ نام و لوگوی شرکت مهندسی روی خط‌کش می‌توانید ارتباط بین شرکت و مخاطبان را تقویت کنید. خط‌کش‌ها هدیه‌ای کاربردی و عملی شناخته می‌شوند و به مخاطبان فرصت می‌دهند تا در فعالیت‌های مرتبط با مهندسی، طراحی و نقشه‌کشی از آن‌ها استفاده کنند. انواع خط‌کش‌ها شامل خط‌کش‌های معمولی با اندازه‌های مختلف، خط‌کش‌های منحنی با شکل‌ها و انحناهای مختلف و خط‌کش‌های تخصصی مانند خط‌کش‌های الکترونیکی و خط‌کش‌های فنی هستند. با اهدای خط کش به‌عنوان هدیه تبلیغاتی، به مخاطبان خود ابزار کاربردی و باارزش ارائه می‌دهید که همراه با استفاده مداوم، یادآور برند و خدمات شما خواهد بود.

مزایای هدایای تبلیغاتی مهندسی

هدایای تبلیغاتی باید باکیفیت و کاربردی باشند تا مهندسان از آن‌ها استفاده کنند.

در ادامه مزایای هدایای تبلیغاتی مهندسی بررسی شده است:

 • افزایش حس قدردانی و ارزشمندی: مهندسان افرادی متخصص و ارزشمند در جامعه شناخته می‌شوند؛ از این‌‌رو هدیه‌دادن به آن‌ها می‌تواند نشان دهد شما قدردان تلاش‌های آن‌ها هستید.
 • افزایش ارتباط با برند: این گیفت‌ها می‌توانند سبب شوند مهندسان با برند شما ارتباط بهتری برقرار کنند. آن‌ها ممکن است از هدیه شما استفاده کنند و نام و لوگوی برند شما در ذهنشان ماندگار شود.
 • افزایش آگاهی از برند: هدیه دادن سبب افزایش آگاهی از برند شما در میان مهندسان می‌شود. خلاقیت در نوع هدیه سبب می‌شود مخاطبان، شما را به دوستانشان نیز معرفی کنند.
 • تقویت روابط تجاری: این هدایا به‌عنوان یادآوری از تعامل مثبت شما با مهندسان عمل می‌کنند و منجر به برندینگ مثبت خواهند شد.
 • افزایش فروش محصولات و خدمات: آن‌ها سبب توجه بیشتر به برند می‌شوند که درنهایت فروش را بالاتر می‌برند.

مزایای هدایای تبلیغاتی مهندسی

پرسش‌های متداول

بهترین هدایای تبلیغاتی مهندسی کدام‌‌اند؟

آنجه به‌صورت روزمره نیازهای کاربر و مشتری را به شکل خلاقانه‌ای رفع کند، بهترین هدیه است؛ برای مثال، ست ابزار کوچک، لوازم اداری، پاوربانک، فلش مموری، چراغ‌قوه و…

مزایای هدایای تبلیغاتی مهندسی چیست؟

افزایش فروش محصولات و خدمات، افزایش ارتباط با برند، ایجاد حس کاربردی‌بودن محصولات.

ارزان‌ترین هدیه تبلیغاتی در شرکت مهندسی چیست؟

بخشی از لوازم اداری مثل خودکار هدایای کاربردی، ارزان و مناسب شرکت‌های مهندسی هستند.

بیشتر بخوانید:  بهترین هدایای تبلیغاتی بیمه| هدیه تبلیغاتی برای دفاتر و شرکت‌های بیمه

سخن پایانی

هدایای تبلیغاتی مهندسی با توجه ‌به خصوصیات منحصربه‌فرد و کاربردهای متنوع خود، ابزارهایی کارآمد برای ترویج برند و حضور مؤثر در ذهن مخاطبان محسوب می‌شوند. برای اینکه این هدایا تأثیر مثبتی داشته باشند، باید مناسب با نیاز و سلیقه مهندسان انتخاب شوند. همچنین باید باکیفیت و کاربردی باشند تا مهندسان از آن‌ها استفاده کنند. انواع هدایای مناسب شرکت‌های مهندسی شامل ابزارهای خاص، موس پد، پاوربانک، فلش مموری، اکسسوری چرمی و… هستند. برای سفارش انواع هدایای خاص مهندسی با ما در ارتباط باشید.