آیا می‌خواهید برند خود را به شکلی کاملاً جذاب و دائمی به مخاطبان معرفی کنید؟
آیا به دنبال راهی موثر برای جذب توجه مخاطبان به برند خود هستید؟
آیا می‌خواهید با استفاده از ابزاری منحصر به فرد برای تبلیغات، برند خود را به صورتی جذاب و بی‌نظیر معرفی کنید؟
آیا به دنبال راهی موثر برای ارتقای شناخت برند و جلب توجه مخاطبان هستید؟
آیا می‌خواهید برند خود را به نحوی جذاب و ماندگار معرفی کنید؟
سررسید تبلیغاتی یا سالنامه تبلیغاتی به عنوان یکی از ابزارهای کارآمد برای تبلیغات شرکت‌ها و کسب و کارها است که می‌تواند به بهبود شناخت برند، افزایش فروش و ارتقای روابط با مشتریان کمک کند و البته یکی از استراتژی‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود که معمولا در پایان سال برای توزیع آن دست به کار می‌شوند. به طوری که شرکت‌ها به دنبال این هستند که این سررسیدها را اختصاصی‌تر و با لوگو و برند خود به چاپ برسانند.
چاپ سررسید تبلیغاتی یکی از کاربردی‌ترین و اصلی‌ترین هدایای تبلیغاتی نیز محسوب می‌شود که طرفداران زیادی در بین افراد جامعه و هم در بین صاحبان شرکت‌ها و کسب و کارها دارد.
همان طور که اشاره کردیم کاربردی بودن سررسید یکی از مهمترین مزایای آن به شمار می‌رود. البته در کنار آن می‌توان به
• ماندگار بودن
• مقرون به‌صرفه بودن
• قابلیت یادداشت‌برداری و برنامه‌ریزی دقیق در هر روز
• فضای کافی برای ارائۀ تبلیغات
• قابل استفاده برای هر نوع محصول و کسب‌ و کار
نیز اشاره کرد.

سررسید تبلیغاتی
سررسیدهای تبلیغاتی در شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند تا نیازها و سلیقه‌های مخاطبان شما را برآورده کنند. در اینجا برای آشنایی بیشتر شما تعدادی از انواع آن‌ها را ذکر می‌کنیم:

1. سررسیدهای دیواری یا دسکتاپ: این نوع سررسیدها بر روی دیوار نصب شده یا برای قرار دادن روی میز مناسب هستند و فضای کافی برای نوشتن یادداشت‌ها و برنامه‌ریزی‌های روزانه دارند.
2. سررسید تبلیغاتی جیبی یا کوچک: این نوع سررسیدها اندازه کوچک‌تری دارد و در جیب یا کیف جای می‌گیرند و برای استفاده در محل‌هایی که فضای محدودی دارند، مناسب هستند.
3. سررسیدهای دفتری: سررسیدهای دفتری به شکل دفترچه با جلدی سخت طراحی می‌شوند. معمولا برای استفاده به عنوان دفتر یادداشت یا دفتر مخصوص برنامه‌ریزی استفاده می‌شوند.
4. سررسیدهای ماهیانه یا هفتگی: این نوع سررسیدها بخش‌هایی دارند که برای هر ماه یا هر هفته از سال طراحی شده‌ و این امکان را فراهم می‌کنند که برنامه‌ریزی‌های روزانه یا هفتگی به راحتی انجام داده شوند.
5. سررسیدهای دو طرفه: این نوع سررسیدها دو روی صفحه دارند که از هر دو طرف صفحه برای نوشتن و برنامه‌ریزی قابل استفاده است.
6. سررسید تبلیغاتی مخصوص فصول: برخی از سررسیدها به شکل مخصوص فصول یا ماه‌ها طراحی می‌شوند که امکان برنامه‌ریزی بر اساس فصل‌های سال را نیز فراهم می‌کنند.
هر یک از این انواع سررسیدها می‌توانند با توجه به نیازها و استفاده مورد نظر شما در فروشگاه هدایای تبلیغاتی نوبل گیفت طراحی و چاپ شوند.
شما کدام یک از این نوع سر رسیدها را بسته به نوع کارایی برای مخاطبانتان ترجیح می‌دهید؟
برای اطلاعات بیشتر در مورد جزییات و همچنین خرید انواع تقویم و سررسید تبلیغاتی با ضمانت کیفیت و ارسال رایگان به سراسر تهران با همکاران ما در فروشگاه هدایای تبلیغاتی نوبل گیفت با شماره تماس 02191009310 در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید:  مزایای هدایای تبلیغاتی برای بازاریابی

اگر شما هم صاحب کسب و کار هستید و می‌خواهید در مورد بهترین زمان چاپ سررسید اطلاعات کافی داشته باشید پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

چه موقع بهترین زمان برای چاپ سررسید است؟

از آنجایی که سررسید تبلیغاتی یک هدیۀ با ارزش و تبلیغاتی بلند مدت در بازاریابی محسوب می‌شود پس بهتر است برای سفارش این محصول را از نیمۀ دوم سال آغاز کرده و آن را به اسفند ماه و روزهای پایانی سال موکول نکنید!
چرا که تقویم سال جدید از مهرماه و نهایتا از آبان توسط وزارت ارشاد منتشر می‌شود و بهترین زمان چاپ سررسید بعد از آن است.
در صورتی که شما سررسید با تیراژ پایین بخواهید به چاپ برسانید بهتر است از اواخر آذر ماه و نهایت تا اواسط دی ماه سفارش خود را ثبت کنید.
اما اگر سفارش شما با تیراژ بسیار بالا است قبل از زمان ذکر شده و بهترین زمان آن آبان ماه می‌باشد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش‌دهی با همکاران ما در فروشگاه هدایای تبلیغاتی نوبل گیفت 02191009310 در تماس باشید.

بهترین زمان چاپ سررسید

فواید توجه به زمان چاپ سررسید

زمان چاپ سررسید یکی از فاکتورهای اساسی برای دریافت به موقع آن و رساندن به دست مشتریان کسب و کارها است. زیرا رساندن این سررسیدها پس از آغاز سال جدید وجهۀ مناسبی برای تاثیرگذاری و بازاریابی برند آن کسب و کار ندارد.
پس توجه به زمان چاپ سررسید تبلیغاتی نه تنها به بهبود نتایج تبلیغاتی شما کمک می‌کند بلکه از منظر ارتباط با مشتریان و مدیریت منابع امری بسیار ضروری به شمار می‌رود. به همین منظور در این جا 5 فایده توجه به بهترین زمان چاپ سررسید را برای شما ذکر می‌کنیم:
1. اعتبار و قابلیت اطمینان: زمان چاپ سررسید تبلیغاتی نشان دهنده رعایت زمانبندی و تعهد شما نسبت به مشتریانتان است که این امر باعث می‌شود اعتبار شما در میان مشتریانتان افزایش یافته و به دیگران نشان دهید که به تعهداتتان پایبند هستید.
2. استفاده از زمان بهینه: برنامه‌ریزی زمانی صحیح برای چاپ سررسید به شما کمک می‌کند تا در زمانی که مخاطبان شما بیشترین توجه را دارند، فعالیت کنید. این موضوع باعث افزایش احتمال موفقیت واقعی تبلیغات شما می‌شود.
3. مدیریت بهتر منابع: با زمان‌بندی دقیق چاپ سررسید تبلیغاتی می‌توانید منابع خود را بهینه‌تر مدیریت کنید. که این منابع شامل زمان، پول و نیروی کار می‌تواند باشد. با استفاده بهینه از آن‌ها، بهبود کیفیت و کارایی تبلیغات شما تضمین خواهد شد.
4. جذب بیشتر مشتریان: هنگامی که شما به موقع و درست سررسید را به دست مشتریانتان می‌رسانید پس موفق شده‌اید که پیام‌های مورد نظر تبلیغاتی خود را به مشتری یا مخاطب موردنظرتان انتقال داده و آن‌ها را دعوت به اقدام کنید. پس در این صورت زمان صحیحی چاپ سررسید تبلیغاتی به عنوان ابزاری کارآمد برای جذب مشتریان عمل خواهد کرد.
5. تقویت برند: همانند مورد قبلی که شما پیامتان را در زمان و کیفیت مناسب به مخاطب خود منتقل کردید پس شانس تاثیرگذاری بیشتر در ذهن مشتری را خواهید داشت.

بیشتر بخوانید:  برای خرید خودکار تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

بهترین زمان سفارش برای چاپ سررسید بر حسب تیراژ

قبل از این که در مورد بهترین زمان سفارش صحبت کنیم لازم است در ابتدا موارد موثری که برای این بخش تاثیرگذار است را ذکر کنیم:
1. تعداد و تیراژ: پس از تعیین تعداد سفارش موردنظرتان باید این را مدنظر قرار دهید که اگر تعداد سفارش شما بسیار بالا باشد، ممکن است زمان بیشتری برای چاپ لازم باشد.
در این صورت، بهتر است از قبل با آگاهی به این که زمان کافی را برای چاپ در نظر بگیرید تا تمام جزئیات به درستی انجام شود زیرا کیفیت سررسید بسیار مهم است.
2. زمانبندی تبلیغاتی: اگر شما سررسید تبلیغاتی را برای یک کمپین تبلیغاتی خود در نظر گرفته‌اید که در زمان خاصی باید عرضه شوند، پس حتما باید زمان چاپ آن‌ها به گونه‌ای باشد که با زمانبندی کلی کمپین تطابق داشته باشد.
3. تعطیلات و رویدادهای ویژه: در نظر داشته باشید که آیا تاریخ تحویل مورد نظر شما با تعطیلات، رویدادهای ویژه یا دوره‌های اوج فعالیت تجاری مطابقت دارد یا خیر؟ زیرا این موارد می‌توانند بر زمانبندی چاپ تأثیر بسزایی داشته باشند.
4. زمان لازم برای طراحی و تنظیم: با توجه به پیچیدگی سررسید تبلیغاتی شما، زمان لازم نیز برای طراحی و تهیه فایل‌های چاپ مربوط به آن ممکن است متفاوت باشد. پس حتما باید اطمینان حاصل کنید که این مرحله نیز در زمانبندی شما در نظر گرفته شده است.

بهترین زمان چاپ سررسید بر حسب تیراژ

جمع بندی

سررسید تبلیغاتی یا سالنامه تبلیغاتی به عنوان یک ابزار کارآمد در تبلیغات شرکت‌ها و کسب و کارها شناخته می‌شود، که می‌تواند به بهبود شناخت برند، افزایش فروش و ارتقای روابط با مشتریان کمک کند. برای بهینه‌سازی این ابزار قدرتمند، انتخاب بهترین زمان چاپ سررسید بسیار حیاتی است.
برای مثال، اگر می‌خواهید سررسید خود را در زمانی که مخاطبان بیشترین توجه را دارند به عرضه برسانید، مناسب‌ترین زمان برای سفارش این محصول را از نیمه دوم سال تا اواخر دی ماه می‌دانیم. این زمانبندی می‌تواند نه تنها باعث بهبود کیفیت و کارایی تبلیغات شما شود بلکه امکان جذب بیشتری از مخاطبان را فراهم کند. پس در نظر داشته باشید که زمان لازم برای طراحی و تهیه فایل‌های چاپ نیز در زمانبندی شما در نظر گرفته شود.
در این مقاله به‌طور مفصل به سررسید تبلیغاتی به عنوان هدیۀ تبلیغاتی، فواید توجه به زمان چاپ و بهترین زمان سفارش آن پرداختیم.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و برای ثبت سفارش سررسید در سایز، جنس و تنوع بی‌نهایت ما در فروشگاه هدایای تبلیغاتی نوبل گیفت 02191009310 در کنار شما خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:  بهترین هدایای تبلیغاتی با بیشترین میزان تاثیرگذاری