هدایای تبلیغاتی، یک روش فوق‌العاده برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی است. گاهی اوقات انتخاب هدایای تبلیغاتی درست، کار دشواری است. ما در این مقاله پنج محصول تبلیغاتی، برای هدایای کسب‌وکار و برنامه‌های انگیزشی انتخاب کردیم تا کار شما را آسان‌تر کنیم.
کیسه‌های خرید تبلیغاتی
کیسه‌های خرید سفارشی‌شده تبلیغاتی، یک راه عالی برای برند کردن کسب‌وکار شماست. تنها کاری که لازم است این است که برند و لوگوی خود را روی کیف چاپ کنید. این محصول برای نمایشگا‌ه‌های تجاری فوق‌العاده هستند.
مراجعه‌کننده‌ها می‌توانند از کیسه‌های شما برای جمع کردن بروشورهای غرفه‌های دیگر استفاده کنند و درحالی که از این طرف به آن طرف می‌روند، لوگوی شما را هم همراه با خود به اطراف می‌برند! این روزها کیسه‌های سازگار با محیط زیست بسیار محبوب هستند.
هم مدت زمان طولانی سالم می‌مانند و هم هزینه‌ تهیه آن از هزینه کیسه‌های پارچه‌ای یا نایلونی خیلی کمتر است. مشتریان تمایل دارند تا کیسه‌های خرید را همیشه همراه خود نگه دارند، به همین دلیل این محصول در صدر بهترین هدایای تبلیغاتی قرار می‌گیرد.
خودکار تبلیغاتی
همانطور که همیشه گفته شده و شنیده‌ایم، «قدرت خودکار از شمشیر بیشتر است» به ویژه خودکار تبلیغاتی سفارشی. تنوع بی‌اندازه خودکار تبلیغاتی و قیمت‌های به صرفه آنها، دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد.
یکی دیگر از دلایل قوی بودن خودکارها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی این است که در سرتاسر جهان خواهان دارند. خودکار، برای تقریبا همه کسانی که در این کره خاکی زندگی می‌کنند، کاربرد دارد. حالا چرا این خودکار مورد استفاده آنها، خودکار با برند شما نباشد.
لیوان‌های مسافرتی تبلیغاتی
استفاده از لیوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ، یک انتخاب هوشمندانه است؛ فرقی هم نمی‌کند که نوع لیوان چه باشد، فقط گافی است برند و لوگوی شما روی آن چاپ شده باشد. خودکار برای مدت‌های طولانی استفاده می‌شوند و جابه‌جا کردن آنها نیز آسان و بی‌دردسر است.
کاربردی بودن یک لیوان مسافرتی، آنها را تبدیل به یک هدیه تبلیغاتی فوق‌العاده کرده است. با چاپ کردن برند خود بر روی لیوان، می‌توانید مطمئن شوید که نه تنها همیشه جلوی چشم صاحب لیوان قرار دارد، بلکه همراه او به اطراف برده می‌شود و در معرض چشک افراد بی شماری قرار می‌گیرد.
نامه بازکن‌های تبلیغاتی
این روزها که همه با ایمیل کار می‌کنند، دیگر کسی نامه نمی‌فرستد؟ نامه بازکن‌های سفارشی، کالاهایی هستند که مورد استفاده همه قرار می‌گیرند، چه در دفتر و چه در خانه. نامه بازکن‌ها تنوع زیادی دارند و هزینه زیادی هم ندارند. نامه بازکن‌هایی که لوگو و برندتان بر روی آن چاپ شده، کالاهای تبلیغاتی خوب و سبک وزنی هستند. به همین دلیل در فهرست هدایای برتر تبلیغاتی قرار دارند.
توپ‌های ضد استرس تبلیغاتی
تسکین دهنده‌های استرس تبلیغاتی و توپ‌های ضد استرس، یکی از محبوب‌ترین و متنوع‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند. توپ‌های ضد استرس، برای رویدادها و نمایشگاه‌های تجاری ویژه، مناسب هستند. مناسب با هر رویداد یا نمایشگاه می‌توان از یک نوع ضد استرس مناسب استفاده کرد.
ما در این مقاله فقط پنج هدیه تبلیغاتی را ذکر کردیم، اما اگر به دنبال هدایای تبلیغاتی بیشتری هستید یا می‌خواهید بر روی یک موضوع خاص کار کنید، می‌توانید روی کمک ما حساب باز کنید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید و با مشاوران ما در این زمینه صحبت کنید.

بیشتر بخوانید:  بهترین هدیه برای کادر درمان