تا به حال به به این موضوع فکر کرده اید که چگونه در تمام طول روز در مقابل چشم مشتریان و همکاران خود باشید؟ یا چگونه همکاری خود را همیشه ادامه دهید و روابط تجاری خود را حفظ کنید؟
زمانی که تصمیم می گیرید فروش خود را افزایش دهید یکی از مهم ترین اقدامات این است که در طول روز نام تجاری خود را به مخاطب یادآوری کنید، به این معنا که همیشه در مقابل چشم همکاران تجاری و مشتریان بالفعل و بالقوه خود باشید. راه ها و روش های بسیاری برای این یادآوری وجود دارد، اما کدام یک موثرتر است؟

یکی از روش های بسیار کارآمد و موثر که با هزینه ناچیز در طول روز برند شما را به مشتریان یادآوری می کند، استفاده از هدایای تبلیغاتی است. گیفت های تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین و موثرترین ابزار های بازاریابی هستند که تاثیر مثبت آن ها بر روی مخاطب، در دنیای تبلیغات، بازاریابی و برندینگ اثبات شده است.

تحقیقات انجام شده نشان می دهند که گیفت های تبلیغاتی تاثیرات مثبتی را در کسب و کار می گذارند، زیرا اکثر مشتریان آن ها را استفاده می کنند و در این صورت هر روز در مقابل چشمان شان قرار دارد.

زمانی که شما به عنوان صاحب کسب و کار به مشتریان و همکاران خود هدایایی مانند ماگ تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی، سر رسید تبلیغاتی، تقویم رو میزی تبلیغاتی، پاور بانک تبلیغاتی، کیف تبلیغاتی و… اهدا می کنید در واقع برندتان را به قلب شرکت آن ها منتقل کرده اید. مشتریان هدایای شما را روی میز محل کار، کیف خود، کمد خود و … می گذارند و این باعث می شود هر روز برند شما را مشاهده کنند.

بیشتر بخوانید:  هدایای تبلیغاتی عید نوروز چه کاربردی دارد؟

زمانی که مصرف کنندگان، هدایای اهدایی شما را بر روی میز محل کار خود قرار می دهند در واقع از این طریق مهر تاییدی بر برند شما می زنند و کسانی که با آن ها همکاری می کنند نیز با شرکت شما و حوزه فعالیت تان آشنا می شوند. شما با اهدای یک تقویم رومیزی تبلیغاتی یا سالنامه تبلیغاتی که در برخی از صفحات آن اطلاعات تماس و لوگوی سازمان یا شرکت تان چاپ شده است در 365 روز سال هم در مقابل دیدگان مشتریان و همکاران تجاری خود قرار دارید.

ماگ تبلیغاتی نیز از قابلیت بالایی برای تبلیغات برخوردار است، زیرا بسیاری از کسانی که لیوان تبلیغاتی را دریافت می کنند، آن را چندین بار در طول روز استفاده می کنند و روی میز خود قرار می دهند.

فلش کارتی تبلیغاتی با ظاهر امروزی و زیبایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، بنابراین با تقدیم یک هدیه ی امروزی برای همیشه در ذهن مخاطب می مانید. فلش از آن دسته هدایای تبلیغاتی است که همیشه همراه دریافت کننده است. زمانی که شما فلش را به عنوان گیفت تبلیغاتی در نظر میگیرید و به مشتریان و همکاران خود هدیه می دهید آسوده خاطر هستید که فرد دریافت کننده حتما آن را استفاده می کند و در طول شبانه روز آن را همراه خود دارد، در محل کار، خانه، دانشگاه وغیره.