خرید و انتخاب یک فلاسک خوب که بتواند برای ساعاتی مشخص و طولانی نوشیدنی‌ها را در درجه مناسب و مطلوب نگه دارد، همیشه جزء دغدغه‌های افرادی است که در طول روز چای، قهوه، آب و آب میوه زیادی می‌نوشند و تمایل دارند تا همیشه نوشیدنیشان گرم و یا سرد باشد. همه ی افراد در طول روز چندین بار از نوشیدنی های سرد و گرم استفاده می کنند. به همین خاطر انتخاب فلاسک به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند تاثیرگذاری بالایی را در افراد ایجاد کند.

هدایایی که شرکت ها ارائه می دهند معمولا تکراری هستند ولی فلاسک تبلیغاتی شاید یکی از کالاهایی باشد که کمتر مورد توجه قرار گرفته شده است . ولی به دلیل کارایی آن می تواند برای تمامی افراد از جذابیت زیادی برخوردار باشد.

این هدیه از ماندگاری بالایی برخوردار است که از مزیت های مهم هدایای تبلیغاتی هستند. ارائه فلاسک های تبلیغاتی باعث می شود پاسخ های سریع و تاثیرگذار از طرف مصرف کننده دریافت کنیم. با این کار تبلیغات ما در شرکت، خانه و هنگام سفر همراه مخاطب ما خواهد بود.

فلاسک‌ها از نظر ابعاد، ظرفیت و وزن با یکدیگر متفاوت اند. برخی انواع فلاسک‌ها به شکل استوانه ای، بسیار راحت و قابل حمل بوده و به راحتی درون کیف یا کوله پشتی قرار می‌گیرند.

از مهمترین ویژگی‌های فلاسک ضخیم بودن عایق آن و همچنین مقاوم بودن در برابر ضربه و شوک‌های گرمایشی و سرمایشی است.

بررسی جزییات فلاسک در هنگام خرید

موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:

  1. در زمان خرید فلاسک اطراف آن را خوب نگاه کنید تا کاملا سالم باشد.
  2. فلاسک را تکان دهید. بررسی کنید چیزی در فلاسک تکان نخورد و صدایی نشنوید.
  3. بدنبال سازنده‌ای خوشنام باشید.
  4. بدنبال فلاسکی با پوشش و درب مناسب باشید.
  5. بسته بندی فلاسک باید شامل این موارد باشد: تطابق با استاندارها، اطلاعاتی در مورد سازنده (آدرس، نام، شماره تماس)، گارانتی، شرایط استفاده و مشخصات اصلی محصول.
  6. در زمان خرید به حجم فلاسک مورد نظرتان دقت کنید، که آیا تک نفره بودن فلاسک برای مخاطب کافی است یا فلاسکی که ظرفیت سرو چای یا قهوه را برای چند نفر داشته باشد.
  7. چاپ روی فلاسک تبلیغاتی مورد دیگری است که باید در هنگام خرید هدایای تبلیغاتی به آن توجه کنیم. چاپ مناسب باعث می شود اطلاعات تماس و لوگوی برندتان برای مدت طولانی تری روی فلاسک باقی بماند و بیشتر مقابل دیدگان مصرف کننده قرار داشته باشد.
بیشتر بخوانید:  10 روشی که در آن کسب وکارهای کوچک می توانند به طور موثر از هدایای تبلیغاتی استفاده کنند

بیشتر بخوانید: تاثیر هدایای تبلیغاتی در جذب مشتری