با توجه به پیشرفت تکنولوژی، امروزه سازمان ها و شرکت ها برای جذب و حفظ مشتریان خود از هدایای تبلیغاتی به روزتر و خلاقانه تر استفاده می کنند، هدایایی که برای مشتریان کاربردی باشد و از آن استفاده کنند. مدیران می خواهند با اهدای هدایای تبلیغاتی خاص برند خود را در ذهن مشتری ثبت کنند و برای این کار قطعا به دنبال بهترین گزینه ها هستند.
اما بهترین گزینه برای هدایای تبلیغاتی کدام هدایا هستند؟ برای اهدای یک هدیه ماندگار باید کدام نکات را در نظر بگیریم؟
از آن جایی که امروزه تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و مخاطب امروزی را بسیار درگیر کرده است بهتر است برای تبلیغ و بازاریابی محصولات و خدمات خود از گیفت های تبلیغاتی خاص و جذاب استفاده کنیم که مصرف کننده در طی روز از آن استفاده نماید. هدایایی مانند فلش کارتی تبلیغاتی، پاوربانک تبلیغاتی، ماگ تبلیغاتی، آفتابگیر تبلیغاتی، کلاه تبلیغاتی و… گزینه های بسیار خوبی برای هدیه دادن می باشند.
در این مقاله قصد داریم نکاتی را مطرح کنیم که باید در خرید پاور بانک تبلیغاتی به آن ها توجه کنیم. در ابتدا بهتر است توضیح مختصری درباره پاوربانک تبلیغاتی ارائه دهیم.
پاوربانک وسیله ای است که به مصرف کننده کمک می کند در صورت عدم دسترسی به پریز برق، تلفن همراه خود را شارژ کند. از آن جایی که استفاده از شبکه های اجتماعی روز به روز در حال افزایش است، هدیه ای مانند پاوربانک تبلیغاتی که لوگو و اطلاعات تماس سازمان و شرکت بر روی آن حک شده باشد می تواند نام تجاری را هر روز در ذهن مخاطب تداعی کند.
یکی از نکاتی که باید به آن توجه کنیم و در نزد مصرف کننده از جذابیت بالایی برخوردار است، اندازه و ظرافت پاور بانک است. پاوربانک وسیله ای قابل حمل است بنابراین اندازه و وزن آن برای مصرف کننده از اهمیت بالایی برخوردار است.
کیفیت پاوربانک نکته دیگری است که باید به آن توجه کنیم. برندهای مختلفی اقدام به تولید پاوربانک کرده اند که باید توجه کنیم نمونه های تقلبی آن را تهیه نکنیم، حتی اگر بهترین گزینه باشند. با خرید نمونه های تقلبی هدایای تبلیغاتی دیدگاه بدی را نسبت به برند خود در خاطره مشتری ثبت می کنیم.
زمانی که جهت تبلیغات نام تجاری از پاوربانک استفاده می کنیم باید نمونه هایی از آن را خریداری کنیم که مقدار ظرفیت خوبی داشته باشد و نیازهای مصرف کننده را برآورده نماید.

بیشتر بخوانید:  ۱۶ خرداد روز جهانی محیط زیست [ 5 June ]